הבלוג של fb_1072556784

אנג'י- אסטרולוגיה ומחשבות על החיים

אסטרולוגית, כירולוגית, מטפלת הוליסטית ואוהבת בני אדם, מגדלת בן זוג מתוק וחתולה מקסימה ומשתדלת לא להפריע לחיים לגדל אותי!

עדכונים:

פוסטים: 13

החל מיולי 2010

לדגים נטייה חזקה לתת- את כל מה שיש וגם את מה שלא. ממש להתמסר עד כלות למען משהו, או מישהו.. הם אוהבים לאהוב ללא תנאים או ציפייה לתמורה, נתינה ברמה הגבוהה ביותר..

01/08/2010

דמיינו את עצמכם צוללים מטה מטה במעמקי אוקיאנוס כחול, שקט, האור הופך עמום, ירקרק ושקוף..הקולות סביבכם רכים ומרגיעים, שלווה עמוקה עוטפת את כל החושים.. זהו עולמם של בני מזל דגים.

דגים, המזל האחרון בגלגל המזלות. כשמו כן הוא, מזל של מים וככל שאר המזלות ביסוד זה, גם הדגים עסוק ברגשות.

לבני מזל דגים יכולת מיוחדת להבין ולתקשר באופן בלתי אמצעי. הם ניחנו באינטואיציה חזקה, יכולת הזדהות עד התמזגות עם סביבתם, הם בורכו בכישרון תיקשור על חושי ורוחניות חזקה אצלם במיוחד.

לדגים נטייה חזקה לתת- את כל מה שיש וגם את מה שלא. ממש להתמסר עד כלות למען משהו, או מישהו.. הם אוהבים לאהוב ללא תנאים או ציפייה לתמורה, נתינה ברמה הגבוהה ביותר.. ולכן כ”כ קל לאהוב אותם בחזרה. אלא שמאידך, נפגעים הדגים בתמימותם ונותנים יותר מידיי, מוותרים על עצמם, על זכויותיהם, על צרכיהם ונותרים ללא כל. גם חומרית אך בהחלט גם אנרגטית, רגשית ורוחנית.

יש משהו אמורפי ונוזלי בבני מזל דגים. קשה לתפוס אותם, לעמוד על טיבם, קשה לשמור אותם מרוכזים לאורך זמן כי להם עצמם נושא הגבולות די זר.. הם מתקשים להציב גבולות גם לעצמם ונטייתם לוותר לעצמם מקשה עליהם מאוד כאשר הם נדרשים להיות אקטיביים ומעשיים. מושגי זמן ומקום לא מדברים אליהם והם עשויים לשקוע בקלות בשרעפיהם, לחלום, לדמיין ולשכוח שמישהו קבע איתם פגישה. במובנים מסוימים נראה שיש בכך ברכה לא קטנה- לדעת להתנתק מהמחשבות, לא להיות מוגבל …    

אלא שהצדדים אחרים של מזל דגים עשויים להיות הרבה פחות סימפטיים. כשבן מזל דגים אופייני ידחק אל הפינה, ההתמודדות הטבעית לו עשויה לכלול את המאפיינים הבאים: בלבול, קושי ואי רצון להתעמת עם המציאות, בריחה לאשליות או אידיאליזציה של המצב, בריחה לשינה, סמים, פנטזיות והתמכרויות- אלו תופעות שכיחות אצלם, במידה זו או אחרת. נראה שבן מזל דגים כאילו נושא עימו דרך קבע רגשות אשמה,(-לרוב חסרי בסיס) תחושה שהוא קורבן ואמונה שזה כנראה גם מגיע לו.

הדגים חיים על קו התפר העדין שבין עולם המציאות ועולם הדמיון ומכיוון שגבול מעולם לא היווה מחסום בעיניהם הם זורמים כרצונם מעולם לעולם בהתאם למצבם הנפשי והרגשי. וכיוון שבעולם הפנטזיה אין גבולות כלל, טוב ורע, דמיונות וסיוטים מתערבבים ומשתנים ללא הרף, זה מאפשר להם להיות מלאי השראה, ויצירתיים ברמות עמוקות של הנפש אך גם שבריריים ופגיעים עד מאוד. נפטון, אל המים, הכוכב השולט במזל דגים מעניק להם איכויות של הסוואה, טשטוש ותעתוע. הם לא ברורים לא לעצמם ולא לסביבה

 

מראה חיצוני:

 

יש משהו אבסטרקטי בהופעתם. אלו אנשים שעשויים להגיע עם גרביים לא תואמות, סנדלים ביום חורף, חולצה הפוכה או שיער פרוע, לבוש מרושל, מוכתם או קרוע, חוסר התאמה של צבעים או סגנונות, ואפילו עין מאופרת.. ועין לא. הם לא מיחסים חשיבות לפרטים כגון אלו ולרוב גם לא ממש מבחינים בהם. הם יכולים להעביר יום שלם בלי לאכול- פשוט כי שכחו שהם רעבים.. הם חולמניים, איטיים, נראים כמרחפים בחלל ללא מטרה מוגדרת, שקועים בעולם משלהם.

 

פיזית:

  

חולשותיהם של הדגים מתמקדות בכפות הרגליים- כנראה בגלל הקושי שלהם להתחבר אל הקרקע, נטייה לפתח מחלות פסיכוסומאטיות וכן הפרעות נפשיות, דיכאונות ומחלות נפש. ובאמת ישנם לא מעט אנשים מוכשרים, מלאי דמיון, יצירתיות והשראה שיוצרים עבורנו דברים מופלאים אך שוקעים בדיכאונות והתמכרויות דווקא כאשר הם בשיא פריחתם כדוגמת משוררים רבים, זמרים, אומנים וציירים, שמתו בדמי ימיהם כתוצאה מדיכאון, מנת-יתר של סמים, אלכוהול, התפרצויות של מחלות נפש ואפילו התאבדיויות שכיחות יותר אצלם.

מקצועית:

 

נראה אותם בתפקידים הבאים: קולנוען וצלם- שיוצרים פנטזיה ואשליה, אומנים- בעיקר משוררים, נגנים או ציירים (ופחות פסלים שמחוברים מאוד לחומר) מיסטיקנים, נזירים סטייל בודהיסטיים ששואפים להתנתק מהגוף, רקדנים, אחים סיעודיים ובעיקר מטפלים בחולים סופניים הזקוקים לחמלה ונתינה ללא תנאי, מטפלים אלטרנטיביים, אסטרולוגיים ומטפלים בהתמכרויות..

עוד מהבלוג של fb_1072556784

תצוגה מקדימה

"שושנים בלחייה.."

אז איפה באמת מניחים את הסומק??? איך שמים אותו בצורה סימטרית ואחידה שתחמיא לפנים ולא תגרום למראה מצועצע וצבוע? בנות רבות מסתבכות קצת עם עניין הבלאש ומבלבלות אותו עם דבר דומה אך ...

תגובות

פורסם לפני 9 years
תצוגה מקדימה

קצרה אך ארוכה או ארוכה אך קצרה..?

קסמים ואשליות מי לא היה רוצה שהכל יבוא לו בקלות? כסף, זוגיות, יופי, הצלחה, פרסום, כוח, שליטה... כולנו מחפשים פתרונות קסם, חולמים על ניסים, מקווים שגם לנו ישחק המזל ונשיג את...

תצוגה מקדימה

מזל דלי

הדלי משתייך למזלות האוויר- כן אני יודעת שזה נשמע משונה קצת כי טבעי יותר לשייך אותו דווקא ליסוד המים ולמרות זאת- הדלי כפי שתראו- הינו רוחני ואוורירי ביותר. בגלגל המזלות האסטרולוגי מסומן...

תגובות

פורסם לפני 10 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה