הבלוג של אנג'ליקה

הירהורים, מזלות וכוכבים..

מי אני? אנג'י, אשה, אדם. בסדר הזה. וגם הפוך...

עדכונים:

פוסטים: 24

החל מיולי 2010

לעקרבים זיכרון מצויין כשמדובר באינטרסים. הם יזכרו, שנים רבות אחרי- “שעשיתם להם”, “ששכחתם אותם” “שלא חיכיתם להם” ויחכו להזדמנות המושלמת כדי לנקום או “להחזיר” כדבריהם. הם אלופים בלמצוא את ההזדמנות המושלמת, את הנקודה הקטנה אבל הכי רגישה והכי כואבת כדי לדקור בה דקירה קטנה ומדוייקת שתכאיב לכם ביותר. אף אחד לא יבין על מה ולמה ומה כ”כ נורא.. רק אתם תשבו מיובשים והמומים והעקרב ממולכם, ילקק את שפתיו בסיפוק. כי אצלו נקמה מוגשת קרה

24/11/2010

http://cafe.themarker.com/media/t/130/030/9/file_0_big.jpg

מכל המזלות, יש משהו בעקרב שהופך אותו לאחר. אי אפשר להשוותו לאף אחד משאר המזלות. מצד אחד הוא שייך למזלות המים, אך הוא ממש ממש לא דומה ואפילו לא מזכיר את סרטן ודגים, אחיו ליסוד. הוא חזק ועוצמתי אך גם אחר מאוד ממזל טלה התוקפן..  אז מה יש בו, בעקרב, שנותן לו כזאת מין אנרגיה מהפנטת, ממגנטת, משתקת, כזאת שמותירה את כל השאר בדיסטנס של יראת כבוד?

לטעמי, עקרב הוא המזל העוצמתי ביותר בזודיאק, גלגל המזלות. ונראה שהוא לא צריך להתאמץ או התרברב כדי להראות את עוצמתו. בלי שהוא יעשה כלום, כבר חשים בנוכחותו ובאנרגיה שהוא מקרין. העקרב חובב שליטה ידוע. למעשה המניע לכל התנהלותו הוא לא אחר מאשר הצורך ביציבות. העקרב חושש להיפגע, חושש לחשוף חולשות ולכן שומר על פסון של דון קורליאונה מ”הסנדק”. שולח מין מסר של “אל תתעסקו איתי כי זה לא יגמר טוב”.. ומי שיצא לו להסתבך עם עקרבים יודע שהם נחושים ללכת עד הסוף ומחסלים את אויביהם, כולל וידוא הריגה.

העקרבים מחוברים מאוד לכוח שבאישיותם. הם לא מחפשים קרב ומאבק אבל בהחלט לא יירתעו להיענות להזמנה אם ירגישו מאוימים. הבעיה שהם חשים מאוימים לעיתים קרובות למדיי… בזכות החוש השישי שלהם הם קולטים וקוראים את האנרגיה, השדר והמחשבות של האנשים סביבם. הם עסוקים מאוד בלבחון את המניעים והכוונות של מי שלידם. ולא פעם מפרשים באופן פרנואידי את הסביבה.. עקרב מסוגל לשנוא אדם שרק הרגע פגש ולטעון “אני לא אוהב אותו”. משהו בשדר של אותו אדם ערער את בטחונו של העקרב או נראה לו חשוד וזהו. הוא שרוף מבחינתו.

עקרבים אוהבים מאוד עומק וידועים כ”חופרים”. הם לעולם לא יסתפקו בשטחי או במובן מאליו ותמיד ינסו לפשפש ולחטט ולגלות מה מוסתר מהם.. ואם כבר מוסתר- יש להם משיכה חזקה מאוד למסתורין. לפעמים נדמה שאי אפשר להסתיר מהם כלום.הם קולטים את המהות האמיתית של הדברים ויודעים איך “להפשיט” אתכם מהתחפושת ולראות אתכם במערומיכם. לראות את כל מה שרציתם להסתיר. כאילו יש להם עיני רנטגן הם חשים באנרגיות שמתחת לפני השטח. הם מקפידים מאוד לשמור על פרטיותם ובאופן אבסורדי הם אוהבים מאוד לחשוף סודות של אחרים… זה נותן להם תחושה של כוח ושליטה. הם לא פטפטניים ולא ירוצו לפרסם את הרכילות החמה אבל יתענגו על הידיעה שהם יודעים, ואחרים – לא. מהבחינה הזאת, העקרבים הם שומרי סודות מעולים!! גם בעינויים לא יחלצו מהם סוד אם נשבעו לשמור עליו.

מזל עקרב מפורסם כ”מזל חרמן” ואפילו “סוטה”. והאמת שלא בצדק.. אמנם העקרבים הם מיניים מאוד ומכיוון שהם אינם נרתעים מהאסור, ‘המלוכלך’ והביזארי הם נתפסים סוטים. האמת שהם בעיקר מעיזים, בנק’ בהן כולנו נרתעים מהטאבו.. הם פשוט אוהבים לשים זרקור על הרע, הלא מוצלח, הרקוב.. ולא מפחדים מנושאים טעונים כמו מוות, כאב או מיניות.

אפשר לומר ששתי התכונות היחידות שמחברות את העקרב ליסוד המים הן: רגישות רבה ומניפולטיביות. העקרבים כאמור רגישים פגיעים מאוד אך במקום ‘להתבכיין’ כמו הסרטן או להתמסר ולוותר, כמו הדגים, העקרב תוקף. יוצר אפקט הרתעה.. גם העוקצנות האופיינית כ”כ לעקרבים נובעת מהמקום הזה. הם קולטים את לב העניין, את נק’ התורפה של סביבתם ודוקרים באלגנטיות ראויה להערצה. הם עושים עבודה כ”כ נקייה שרק האדם אליו כוונה העקיצה נפגע ונעלב אבל אף אחד אחר לא קולט.. המניפולטיביות האופיינית למזלות המים מתבטאת לא פעם דרך ערמומיות, תככנות ותחמנות. כמו נחש, העקרב חלקלק ואלגנטי ומצליח לרוב להשיג את שלו..

לעקרבים זיכרון מצויין כשמדובר באינטרסים. הם יזכרו, שנים רבות אחרי- “שעשיתם להם”, “ששכחתם אותם” “שלא חיכיתם להם” ויחכו להזדמנות המושלמת כדי לנקום או “להחזיר” כדבריהם. הם אלופים בלמצוא את ההזדמנות המושלמת, את הנקודה הקטנה אבל הכי רגישה והכי כואבת כדי לדקור בה דקירה קטנה ומדוייקת שתכאיב לכם ביותר. אף אחד לא יבין על מה ולמה ומה כ”כ נורא.. רק אתם תשבו מיובשים והמומים והעקרב ממולכם, ילקק את שפתיו בסיפוק. כי אצלו הנקמה מוגשת קרה.

כשמדובר בשליטה, העקרב לא לוקח סיכונים. הוא לא מפחד לפגוע באחרים ואף לא להיפגע בעצמו אם הדבר נדרש ובלבד שלא להיכנע. ובלבד שהוא יהיה זה שאמר את המילה האחרונה.. שהשליטה נותרה בידיו. תכונה זו מעניקה לו יצר הרס ויכולת להרוס ללא חשש. והוא לא מהסס להשתמש בה.

היתרון הגדול  ביותר של העקרב זו יכולתו להיוולד מחדש מתוך ההריסות.כמו עוף החול השורף את עצמו וקם לתחייה כל פעם מחדש גם העקרב יודע להינצל ממוות פיזי או אחר ולשקם את עצמו.. לכן עקרבים טובים מאוד ביצירת שינויי. למיין, לאוורר, להפריד בין ישן וחדש ולעשות סדר חדש, ממש פסח בחיים.

חיצונית:

אצל מזל כ”כ חזק ועוצמתי אי אפשר לצפות גם ליופי ולכן גברים עם השפעת עקרב על האופק יהיו לרוב נמוכים, שעירים, שחורים וכעורים. זה לא מעכב אותם בכלל מלמצוא יפייפיות לרוב שישענו על זרועם. איכשהו הסקסאפיל נשפך מהם כמו מים. הנשים בהשפעת עקרב תהיינה ממגנטות, סקסיות, עם יופי אפל ומסתורי. פאם פאטאל קלאסית. אצל שניהם תמצאו מבט חודר ומצמית. סימן ההיכר של אופק עקרב..

פיזית:

האיברים עליהם מופקד פלוטו שליט עקרב הן מערכת הרבייה, מע’ השתן והמעי הגס

מקצועית:

מקצועות הדורשים ‘חפירה’ בעבר כגון ארכיאולוגיה, היסטוריה, תיאולוגיה ומחקר, עיתונאי חוקר החושף שערוריות ושחיתות וכמובן פסיכולוגיה או פסיכיאטריה. מקצועות העוסקים בראייה לעומק כמו רנטגנולוג, רופא המתמחה באבחון, מאבחן מכל סוג שהוא. (פסיכוטכני, מאבחן דידקטי וכו’) מקצועות המחייבים סודיות וכרוכים בסכנות כמו בלש, מרגל, סוכן שב”כ או מוסד ומסתערב, וכן מיסטיקן, חוקר הרי געש או פיזיקאי גרעין.

עוד מהבלוג של אנג'ליקה

Thumbnail

מזל קשת

השדה פתוח ורחב ידיים, השמיים מעל לראשכם כחולים וצלולים ללא ענן, רוח קלה מנשבת ומצננת את פניכם המיוזעים. סביב-סביב מרחבים זהובים של חיטה מבשילה בשמש ואתם חשים בחופש האינסופי שאופף אתכם...

Thumbnail

קח אחריות- תהיה גבר!

אחת הרעות החולות של החברה שלנו, היא הקושי שלנו להישיר מבט ולהתמודד. אנחנו אוהבים לזרוק את האחריות -שלא לומר אשמה- על הקורבן/נפגע/ת ורק לא להישיר מבט אמיץ כלפי המקור לרוע. גם הרגיש בגברים ממשיך לטעון ש: לא היית צריכה...

תגובות

פורסם לפני 7 years

מזל גדי

על ספסל מתכת קר וקשה, אתם יושבים וממתינים לתורכם.הקדמתם מעט כדי להיראות רציניים אך ברור לכם שלא תיכנסו לפגישה אף לא דקה לפני השעה שנקבעה. המזכירה מאותת לכם וכך, לחוצים וחוששים אתם...