הבלוג של אנג'ליקה

הירהורים, מזלות וכוכבים..

מי אני? אנג'י, אשה, אדם. בסדר הזה. וגם הפוך...

עדכונים:

פוסטים: 24

החל מיולי 2010

למאזניים מאוד חשוב להיות ב”יחד”. עוד אמצעי לא רע שלא להישאר ללא עזרה. מאזניים תמיד מקיף את עצמו באנשי לוויה, וממש נהיה חולה כשהוא לבד. הוא זקוק מאוד תחושת שייכות ולכן עסוק בלברר מה נחשב ומה ‘אין’ ולעולם לא יפסיד פתיחה או פרימיירה כי “מי שלא שם לא קיים”. ושם יש לו את ההזדמנות להתחכך במי ומי ולהידבק בעוד קצת אבק כוכבים

19/10/2010

זוכרים את מלכת הכיתה ההיא, היפה, המהממת, זאת שכולם רוצים להיות לצידה, זאת שאף אחד לא יפספס אירוע שהיא מארגנת והיא תמיד מתוקה אל כולם וחברה של כולם ובעצם, לאף אחד אין שום דבר רע להגיד עליה.. אף פעם?? אז היא כאן.

מזל מאזניים. הנסיכה..זאת הבת של אבא, הילדה המפונקת שמחייכת במתיקות ומקבלת מיד את כל מה שהיא חפצה בו. כי אבא נמס לידה. כן, גם האבא הקשוח, הלוחם, הגברי, ואולי דווקא הוא במיוחד לא מצליח לעמוד בפני החינחונים, הגומות, הרכות הזאת שהיא משדרת.. נסו להיזכר במאמר על מזל טלה,  אותו טלה שיודע ללכת עם הראש בקיר כי זאת הדרך הישרה והקצרה ביותר- כשהוא פוגש את ונוס, שליטת מזל מאזניים הוא מאבד את העשתונות. הוא לא מכיר את עצמו יותר. היא עושה לו חשק להיות עדין, להיות חביב. היא מרככת אותו ומכניעה אותו בלי טיפת אלימות או כעס.. כי זאת דרכה של הוונוס, לעגל פינות ולרכך…

וונוס, השליטה של מזל מאזניים (ושור) מקבלת פה אנרגיה של מזל אוויר. (בניגוד לשור שם היא נחשבת למזל אדמה.) וקל לראות איך הצורך של ונוס למשוך ולספק את רצונותייה מותאם אף הוא לשינוי הזה- במקום למשוך הנאות גופניות כמו השור, במאזניים היא מושכת רוחניות, קשרים, רגשות ובני אדם. מאזניים הוא למעשה המזל החלש וחסר האונים ביותר במפה. ומתוך כך הוא נאלץ לסגל לעצמו יכולות מיוחדות שיעזרו לו לשרוד- לגרום לאחרים להתאמץ ולחשוב ולעשות בשבילו. הכלי העיקרי בו משתמש מאזניים הוא היופי הרב שמעניקה לו וונוס.. מבחינת המאזניים זו עסקה כדאית ושוויונית- “אתה תתן לי הגנה, תדאג לי, תספק לי את כל צרכיי ותעבוד קשה במקומי ואני? אני אקשט אותך.” ותהיו בטוחים שכמו כל גבר ממוצע, גם לוחם-העל מרס נופל בשבי של קסמייה..

למאזניים מאוד חשוב להיות ב”יחד”. עוד אמצעי לא רע בשביל לא להישאר ללא עזרה. מאזניים תמיד מקיף את עצמו באנשי לוויה, וממש נהיה חולה כשהוא לבד. הוא זקוק מאוד תחושת שייכות ולכן עסוק בלברר מה נחשב ומה ‘In’ ולעולם לא יפסיד פתיחה או פרימיירה כי “מי שלא שם לא קיים”. ושם יש לו את ההזדמנות להתחכך ב’מי ומי’ ולהידבק בעוד קצת אבק כוכבים.

בני מזל מאזניים ומחשיבים מאוד אסתטיקה ויופי, אומנות ותרבות, ויש להם חוש טעם מעולה. למרות שלא בהכרח יהיה להם את כישרון ליצור משהו מאלה בעצמם. וכמו מזל שור, גם מאזניים נחשבים לאניני טעם ונהנתנים אך לרוב הם יעדיפו את החברה הגבוה עצמה על פני התענוגות שהיא מספקת.

המאזניים מתקשה מאוד להחליט החלטות כיון שכל בחירה משמעה- הפרה של האיזון. ומאזניים הרי כ”כ אוהב איזון.. כך קורה שמאזניים בוחר שלא לבחור. פשוט נמנע. או לחלופין משנה את דעתו אלף פעם ומתלבט ומהסס.. המאזניים גם אוהב מאוד והרמוניה, ואווירה נעימה ורגועה.. ושכולם יהיו ‘יחד’ וחברים..כשיש מריבה הוא מיד ינסה לפשר ולהשלים. זה תורם לא מעט גם למצבו החברתי. בתור אחד שיושב על הגדר, אף אחד לא יכול לטעון כנגדו שנקט עמדה או היה לצד היריב. מאזניים פשוט נורא נורא רוצה שכולם יאהבו אותו. אחרת- איך הוא ישרוד?? הוא לא מרגיש עצמו חזק או מתמיד ושאפתן, אין לו מזל ולא עקשנות.. הוא פשוט תלוי באחרים.

היבט קלאסי של המאזניים זה הצורך החזק בזוגיות. וונוס אלת האהבה, העניקה למאזניים את היופי והחן אך גם את הכמיהה לבן זוג. לכן מאזניים מן הסתם מאוד רומנטיים. גם סמל המזל ושמו מעידים על הזוג שבו. מאזניים חש עצמו ממש חצי בן אדם ללא אהוב לצידו.

השיעור של מזל זה הוא להבין שבתוך האחד- הזוג- יש בעצם שניים. ואין סיבה שאחד יבטל את השני או אחד יבטל את עצמו בפני השני.. יש מקום לשניים, לכל אחד בפני עצמו. הוא יכול להיות אסרטיבי ועדיין יאהבו אותו. יכול לקחת אחריות ולהתאמץ ולא להתפרק.. הוא לא יעלם אם יישאר לבד ולא יתפורר אם יכעיס מישהו.. והוא חייב ללמוד להכריע. לבחור. להחליט החלטות בלי לבכות על מה שנאלץ לוותר..

חיצונית:

כצפוי, מאזניים יתלבשו בטוב טעם, על פי כל הטראנדים הכי מעודכנים. לעולם לא מוזנח, ישן או קרוע. אם יצליחו לשים את ידם על פריט נחשב שלבש סלב זה או אחר הם לא יחסכו מעצמם את התענוג- בכל מחיר. למאזניים יהיה מגוון של אקססורייז ובגדים המתאימים לכל מקום, אירוע וזמן. והכל מתוקתק, עדין, סימטרי, הרמוני ומשתלב. איפור, שיער ותספורת, אפילו הכלב הקטן חייבים כולם להיות מאוד אופנתיים ובלי צבעים צעקניים, גזרות משונות או חוסר איזון, למשל עגיל אחד ארוך.. אנשים שהאופק שלהם מושפע ממאזניים יהיו היפים ביותר בגלגל המזלות. מבנה הפנים שלהם עגול וסימטרי מאוד, עיניי זכוכית של בובה, נקודות חן וגומות, ומראה כללי כשל בארבי מושלמת ומתוקה.

פיזית:

האיברים עליהם אחראית וונוס ולכן גם רגישים יותר אצל מזל מאזניים הם בלוטת התריס, יותרת הכליה והכליות עצמן שכן ונוס אחראית על איזון הורמונאלי וכשוונוס פגועה במפה זה אכן מתבטא בהפרעות על רקע זה. אף, אוזן וגרון ומיתרי הקול- מבטאים את הצורך של וונוס לחוות את העולם בחושייה והייתי מוסיפה גם להיקשר לאנשים באמצעות איברים אלו. וכמובן- כתשובה למרס וטלה- איבר המין הנשי.

מקצועית:

כל המקצועות ההרמוניים ויוצרי היופי- סידורי פרחים, עיצוב אירועים, גינון, קוסמטיקה ואיפור, אדריכלות ועיצוב פנים, עיצוב אופנה, וכן מקצועות כגון גישור ובוררות, דיפלומטיה, ייעוץ זוגי ושדכנות.

עוד מהבלוג של אנג'ליקה

תצוגה מקדימה

מזל עקרב

מכל המזלות, יש משהו בעקרב שהופך אותו לאחר. אי אפשר להשוותו לאף אחד משאר המזלות. מצד אחד הוא שייך למזלות המים, אך הוא ממש ממש לא דומה ואפילו לא מזכיר את סרטן ודגים, אחיו ליסוד. הוא חזק ועוצמתי אך גם אחר מאוד ממזל טלה...

תצוגה מקדימה

מזל קשת

השדה פתוח ורחב ידיים, השמיים מעל לראשכם כחולים וצלולים ללא ענן, רוח קלה מנשבת ומצננת את פניכם המיוזעים. סביב-סביב מרחבים זהובים של חיטה מבשילה בשמש ואתם חשים בחופש האינסופי שאופף אתכם...

תצוגה מקדימה

קח אחריות- תהיה גבר!

אחת הרעות החולות של החברה שלנו, היא הקושי שלנו להישיר מבט ולהתמודד. אנחנו אוהבים לזרוק את האחריות -שלא לומר אשמה- על הקורבן/נפגע/ת ורק לא להישיר מבט אמיץ כלפי המקור לרוע. גם הרגיש בגברים ממשיך לטעון ש: לא היית צריכה...

תגובות

פורסם לפני 7 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה