הבלוג של אנג'ליקה אגבייב

angel for business

האנשים והעסקים שאני מעריכה ואוהבת, הם כאן מהזווית שלי. על המלאכים שפגשתי בדרך וקטעים ספר על "דרך המלאך" שיראה אור בקרוב.

עדכונים:

פוסטים: 131

החל מדצמבר 2014

רומן בהמשכים ~ שזירה של תמונות אמיתיות מהחיים סוחפים את הקורא לעולם מסתורי ורומנטי. הם מסתובבים בעולם בנפרד. הוא במשימות פרטיות, היא עם האיטלקי והמטבע מחפשים תשובות.

24/04/2016

אני בחנתי אותך מלמעלה עד למטה ?! אין מצב, רק בדקתי את השרירים .

אְנִיוּ נשמע מעניין, לא כתבת לאיזה כפר אתם נוסעים.

הם נדירים ב jh ranch califorina ,המקום מאחד משפחות, מחזק את התקשורת ואת האמון האחד בשני ובעיקר בעצמם . קלי פיטרס היא נוצרייה מאמינה שתורמת ומסייעת גם ליהודים ברחבי העולם, כאן הם מגדלים דורות של מנהיגים ובני נוער.

איך שהגענו, הלבישו אותנו בבגדי בוקרים ולקחו אותנו למרכז העניינים. דאגו לנו לאוכל כשר. ישנו בדירות מגורים לגברים ונשים בנפרד.

254687_10150332598794715_4953242_n

יום למחרת כבר עלינו על המכשירים והצטרפנו לאימונים משולבים יחד עם המשפחות,  לצוותי המנהיגות והמנהלים שהגיעו לכאן. המטרה, להתמזג בקהל.

מאז שדרכנו נפרדו אני רצה יותר. מקפידה על זמנים ולא מפסידה שום הזדמנות בשום מקום. כמובן סוג הריצה הצבית שלי לא כמו ריצת הרוקי שלך.

החיים שלי הפכו לריצה ובריצה הזו כמו בחיים פוגשים המון אנשים בדרך, מי שחשוב עוצרים את הזמן לשנייה ומדברים. מי שלא, מתוך נימוס שלום שלום לא יותר. כל אחד כזה, משאיר כמו בחיים, משהו. בחווה זה אחרת, לא מצפים לכלום ובכל זאת גם כאן החיים מלאים הפתעות .

263202_10150329638054715_3393234_n

אני אוהבת לרוץ עם סטייסי, במיוחד בבוקר אבל השבוע יצאנו לרוץ בערב. היא פרשה כרגיל ליד המגורים שלה והפעם אני החלפתי מסלול. עברתי דרך מגורי הבנים, האיטלקי לא היה בחדר.

אני ממשיכה לרוץ, עולה על גשר צר מעל הנהר, כבר מתנשפת אני שומעת קולות ונעצרת. מתכופפת מציצה, בין חריצי העץ הישנים של הגשר. ממש מתחתיי, גבר ואישה על שפת הנהר. היא מנשקת את כל גופו בנשיקות קלות והוא מושך אותה, מושיב אותv עליו וחודר אליה. היא עולה ויורדת וקול האנחות שלה יחד איתה.

נחנקתי, אלו היו האיטלקי ועדן. דמעות הציפו את עיניי, אין לי מושג למה זה הציק לי פתאום, הרגשתי הכי לבד בעולם. כל כך כעסתי על עצמי, על הנפילות הקטנות האלה והמשכתי לרוץ. ככה אני בחיים, התחלתי לרוץ כדי להכהות, כדי להרפות,להרפות מרגשות, להרפות ממך.

כל הלילה חלפו בראשי תמונות , על כל הפעמים שהאיטלקי חיזר אחריי, שמר עליי, אהב אותי כמו שבאמת אוהבים. עשה הכל שאהיה מאושרת אבל לא הייתי מסוגלת. לא אהבתי , לא יכולה לאהוב אותו או שאולי לא ניסתי.

 

249334_10150332598099715_4892463_n

כמו שאתה כבר מכיר אותי אני מתחלפת בשניות.  בבוקר ירד גשם שהעלה חיוך על פניי ובצהריים כבר יצאתי לטייל עם סיירה, אחת העובדות המדהימות של המקום. היא סיפרה לי שקלי פיטרס תחכה לנו מעבר השני של הנהר.

אני מתרגשת מהפגישה עם קלי, ביי בינתיים, תשמור על עצמך .

לאתר החווה  לחצו http://www.jhranch.com  .

לשאר הפרקים :

פרק 1   – חלום או מציאות יש ללחוץ כאן 

פרק 2 –  השטיח בשארם השייח’  - יש ללחוץ כאן 

פרק 3 – ילדים יחפים ותיירות ערומות באופירה –  יש ללחוץ כאן 

פרק  4  - סמבוסק , לא מה שחשבת –  יש ללחוץ כאן 

פרק  5  - איילו גדמו  - יש ללחוץ כאן

פרק 6  - סן פרנסיסקו  - יש ללחוץ כאן

פרק  7  - אדיס אבבה  - יש ללחוץ כאן 

פרק 8  - הגשר הישן מעל הנהר – יש ללחוץ כאן  

פרק  9  - בית הכנסת בוולקה  - יש ללחוץ כאן

אם אהבתם לחצו   like  למטה או למעלה

רוצים לעקוב ולקבל עדכונים לפרק הבא  לחצו מהמחשב בלבד על הכפתור  מצד שמאל למעלה  עקבו אחרי

 

עוד מהבלוג של אנג'ליקה אגבייב

Thumbnail

להיות בכושר בלי חדר כושר

חמישה מקצועות שיעזרו לכם להישאר בכושר בלי להיכנס לחדר כושר. אני לא חסידה של חדר כושר. צפוף לי, חנוק לי  ובואו נודה על האמת, ריח זיעה של אחרים הוא לא הריח המועדף עליי. ובכל זאת,  בא לי כושר, אז מה עושים ?  יוצאים לגלוש בים...

Thumbnail

העדי של ענת

היי ענת , את לא מכירה אותי אבל אני מכירה אותך. עכשיו, קצת יותר מדיי עד שאני מרשה לעצמי לכתוב לך, ומי אני בכלל ?! אני רוצה לספר לך שיש חותרת אחת עם עיניים ירוקות גדולות כמו הים, שערה גולש ועל צווארה עדי מכסף אמיתי. ...

תגובות

פורסם לפני 6 years
Thumbnail

מכתבים במטבע ~ פרק 2 ~ השטיח בשארם השייח'

היי, אני מצטערת שלא כתבתי לאחרונה, היינו בנעמה ביי. מיקום מדויק שלא תדאג, כמה שעות מגבול טאבה אילת - שארם השייח' מפרץ נעמה, מצרים. האיטלקי אסף אותי משדה התעופה, בדיוק שחזרתי ממוסקבה יישר לאילת. שמעתי חדשות, לא הקשבתי באמת....

תגובות

טופ 20 - בלוגים