הבלוג של אנג'ליקה אגבייב

angel for business

האנשים והעסקים שאני מעריכה ואוהבת, הם כאן מהזווית שלי. על המלאכים שפגשתי בדרך וקטעים ספר על "דרך המלאך" שיראה אור בקרוב.

עדכונים:

פוסטים: 131

החל מדצמבר 2014

רומן בהמשכים ~ שזירה של תמונות אמיתיות מהחיים סוחפים את הקורא לעולם מסתורי ורומנטי. הם מסתובבים בעולם בנפרד. הוא במשימות פרטיות, היא עם האיטלקי והמטבע מחפשים תשובות .

26/02/2016

מעצבן, למה לא אמרת ? הייתי דוחה את הטיסה !

אין טיסה ישירה לחווה בקליפורניה אז לקחנו טיסה לסן פרנסיסקו.

קלי פיטרס בטלפון “אני שולחת לך רשימת ציוד מומלצת לחווה, סטייסי היא אשת הקשר שלכם ב jh ranch califorina , היא תגיע לסן פרנסיסקו רק אחר הצהריים בתאריך שאתם נוחתים, אי לכך סטייסי דואגת לשאטל שיאסוף אתכם משדה התעופה למלון, תשימו במלון את המזוודות  ותצאו לטייל קצת עד שהיא תגיע. סטייסי תיצור עמכם קשר, ניפגש בחווה “.  

סן פרנסיסקו

נהג השאטל היה מדויק עם הזמנים, בלי לדבר  הרבה העמיס את המזוודות  ולקח אותנו למלון.

במלון האיטלקי ניסה לנח, הוא נשכב על הספה ואני לקחתי את העיתון שהיה מונח לידו. קוראת בקול, משחקת אותה שדרנית במהדורת חדשות. הוא מתאמץ להשאיר את העין פקוחה. התחלתי לצחוק, זה הזכיר לי את הסדרה חברים. באחת המריבות של רוס ורייצ’ל, רייצ’ל כועסת על רוס שהוא נרדם באמצע מכתב שהיא הקריאה לו, אז הוא צעק עליה “שמונה עשרה עמודים כתבת, איך לא להירדם ? ואז היא זורקת עוד יציאה והוא עונה ” ועוד משני הצדדים “. היה לי קשה לעצור את הצחוק, האיטלקי נעמד על רגליו ואמר ” טוב, איתך אי אפשר לישון , בואי נעשה סיבוב” יצאנו לטייל, עלינו על קרון כבל. הגענו לרחוב לומברד הסלול על מדרון תלול של גבעה ובו פיתולים רבים דמויי האות האנגלית S ושיפועים חדים. לאורך הכביש שתולות ערוגות פרחים מטופחות ולצדן מדרגות להולכי רגל, פשוט מדהים .

סן פרנסיסקו רחוב לומברד

סן פרנסיסקו רחוב לומברד

 

היינו קרובים לאלקטרז , מאוד רציתי לראות את המקום אבל סטייסי התקשרה ונאלצנו לחכות לה במקום .  היא אספה אותנו בוואן שחורה שבצידה מדבקיה באותיות זהובות jh ranch califorina  ובפנים המון שקיות שחורות  זרוקות אחת  על השניה . לחשתי לאיטלקי  ” בטוח גופות ” הוא חייך ובחן את סטייסי . היא הייתה יפיפה, בלונדינית, לבנה, הכי אמריקאית שיש.  היא סיפרה לנו על ההיסטוריה של סן פרנסיסקו  ועל החווה . בלילה עצרנו לישון במלונית. רגע לפני שנכנסנו לישון היא אמרה “מחר נעצור  בייקב  על הדרך  וניפגש עם משלחת ישראלית שגם היא בדרך לחווה jh ranch califorina ,  קלי פיטרס חשבה שזה רעיון מעולה שתכנסו יחד איתם לחווה וככה לא יהיו שאלות. בימים הקרובים היא לא תהיה, היא אמורה להיפגש עם הנשיא ” .

סן פרנסיסקו רחוב לומברד

בדרך לחווה jh ranch califorina

עצרנו בייקב, חברי המשלחת היו מאוד נעימים, סטייסי הציגה אותנו ואותם ומיד נוצר חיבור. לא ידעתי שקיימת אפשרות כזו אבל הם הגיעו מישראל בעיקר מרשויות מקומיות בכדי ללמוד מנהיגות בחווה, יש תוכנית שלמה עם אתגרים בדיוק כמו שאני אוהבת, מעניין כמה נספיק .

האיטלקי שתק הרבה וצילם בעיקר. אחת מהן קראו לה עדן, היא נדלקה על האיטלקי. התחננה שיצטלם איתה אבל הוא היה הכי מנומס בעולם, בכל פעם תירץ תירוץ אחר.  זה היה מצחיק, היא עשתה לעצמה תלתלים בזמן שהיא בהתה בו. אני מקווה שאני לא משחקת בשיער ככה ואם כן תזכיר לי שלא אחזור על זה. בשם כל הנשים בעולם באיזשהו שלב אני כבר רציתי למשוך לה בשיער ולהגיד לה “תירגעי אישה יהיה לך מלא זמן בחווה ” אבל המשכתי לבחון אותה, אותו. הוא מזג יין לכולם, המבטים שלהם הצטלבו.

היה רגע שהיא אפילו שאלה אותו מה ההורים שלו עושים, יש מצב שהיא כבר ראתה את החתונה שלה איתו ?!

מסן פרנסיסקו לקליפורניה

מסן פקנסיסקו לקליפורניה 

 המשכנו לטייל בייקב . להמשך הנסיעה לחווה עדן עברה לרכב שלנו.

הגענו לחווה עייפים, קיבלו אותנו בזרועות פתוחות והמון הערכה. הוגדרנו כחברים של קלי פיטרס אשר מאמינה כי לפיה הישועה תגיע עם ישו יגיע לעולם בפעם השנייה רק בזכות היהודים וכנוצריה מאמינה עליה לעזור לנו היהודים כמה שיותר.

אני נכנסת לישון תכתוב לי …לילה  טוב מ  jh ranch califorina .

 

לאתר החווה  לחצו http://www.jhranch.com  .

אשמח לדעתכם על הסיפור , אנג’ליקה . 

לשאר הפרקים :

פרק 1   – חלום או מציאות יש ללחוץ כאן 

פרק 2 –  השטיח בשארם השייח’  - יש ללחוץ כאן 

פרק 3 – ילדים יחפים ותיירות ערומות באופירה –  יש ללחוץ כאן 

פרק  4  - סמבוסק , לא מה שחשבת –  יש ללחוץ כאן 

פרק  5  - איילו גדמו  - יש ללחוץ כאן

פרק 6  - סן פרנסיסקו  - יש ללחוץ כאן

פרק  7  - אדיס אבבה  - יש ללחוץ כאן 

פרק 8  - הגשר הישן מעל הנהר – יש ללחוץ כאן  

פרק  9  - בית הכנסת בוולקה  - יש ללחוץ כאן

 

עוד מהבלוג של אנג'ליקה אגבייב

תצוגה מקדימה

להיות בכושר בלי חדר כושר

חמישה מקצועות שיעזרו לכם להישאר בכושר בלי להיכנס לחדר כושר. אני לא חסידה של חדר כושר. צפוף לי, חנוק לי  ובואו נודה על האמת, ריח זיעה של אחרים הוא לא הריח המועדף עליי. ובכל זאת,  בא לי כושר, אז מה עושים ?  יוצאים לגלוש בים...

תצוגה מקדימה

העדי של ענת

היי ענת , את לא מכירה אותי אבל אני מכירה אותך. עכשיו, קצת יותר מדיי עד שאני מרשה לעצמי לכתוב לך, ומי אני בכלל ?! אני רוצה לספר לך שיש חותרת אחת עם עיניים ירוקות גדולות כמו הים, שערה גולש ועל צווארה עדי מכסף אמיתי. ...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

מכתבים במטבע ~ פרק 2 ~ השטיח בשארם השייח'

היי, אני מצטערת שלא כתבתי לאחרונה, היינו בנעמה ביי. מיקום מדויק שלא תדאג, כמה שעות מגבול טאבה אילת - שארם השייח' מפרץ נעמה, מצרים. האיטלקי אסף אותי משדה התעופה, בדיוק שחזרתי ממוסקבה יישר לאילת. שמעתי חדשות, לא הקשבתי באמת....

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה