הבלוג של אנג'ליקה אגבייב

angel for business

האנשים והעסקים שאני מעריכה ואוהבת, הם כאן מהזווית שלי. על המלאכים שפגשתי בדרך וקטעים ספר על "דרך המלאך" שיראה אור בקרוב.

עדכונים:

פוסטים: 131

החל מדצמבר 2014

להיות אישה עם עוצמה, עצמאית אומר שאת יכולה למצוא אושר בעצמך אבל האם זה מספיק.

28/01/2016

מספיק אדם אחד חשוב שיגיד לך את האמת בפרצוף כדי שתתאפסי על עצמך, זו הייתה הבת שלי בת השמונה עשרה שאמרה לי “אמא, איך את יוצאת ככה מהבית?” ואני מסתכלת עליה ואז על עצמי מכף רגל ועד ראש. עדיף שאשתוק.

היא ממשיכה “מה זה החולצה הזרוקה הזו? מה זה את הולכת למסיבת טבע?” אני מתעלמת וממשיכה בשלי “יש אוכל על השולחן אל תשכחי” היא קמה אליי, תופסת אותי בכתפיים ומאלצת אותי להביט בה “אמא, הכובע הזה לא יסתיר את העיינים שלך, רואים שלא ישנת, תתאפרי” ולא בא לי להתאפר אבל היא מהדקת את התפיסה ” כולם אומרים לי שאת יפה ואז את באה ויוצאת ככה ?! תמיד היית חזקה אז את חייבת להמשיך להיות חזקה, אמא. את מודל החיקוי שלי “

אין ספק שהתאפסתי מיד ואני יודעת מה גרם לנקודת השבירה אבל אני תוהה מה הפך אותי להיות חזקה כל כך ומי זאת לעזאזל הילדה הנדירה הזאת. אם כבר היא מודל חיקוי.

hl

מה עושה אותך אישה חזקה :

1)  תשוקה  - תעשי רק מה שאת אוהבת  - זו לא סתם קלישאה כשאת עושה את מה שאת אוהבת עם נחישות ומיקוד את שומרת על חיים מאוזנים ובריאים.  אין ספק שעם התמדה את גם מגיעה לתוצאות.

2) תרגלי את מה שאת מטיפה  - אם את מטיפה למשהו את חייבת לשמש דוגמה, למשל את לא יכולה להטיף לאנשים להיות מנומסים ואז פתאום לצעוק כי מגיע להם. אם את מצהירה שאת אישה חזקה אל תשברי , לכולנו יש מחסומים אתגרים , קפצי מעליהם. 

3) יושרה  - יושרה מתבטאת במילה שלך , זו מחויבות גם לנוכח קשיים. קביעות  - במטרה, בלוחות זמנים.

4) בחרי אומץ על פחד  - לא משנה עד כמה הדרך סבוכה וכמה היא נראית בלתי אפשרית, תמיד תבחרי באומץ . הרי בסוף הכל בראש.

5) תהיי שם למען  -  האנשים , צוות העובדים שלך, הזוגיות, הילדים שלך. עזבי את הטלפון , אל תהיי עסוקה בעוד מאה דברים . תהיי מודעת לרגע הזה, תהיי מודעת לעכשיו.

5) תהיי מחויבת לעצמך ותשיגי למען עצמך קודם כל, מי שאת גורם לסביבה שלך לשאול את עצמו איך את עושה זאת. לכי עם האמת שלך.

6) לבחור במצוינות  -  בכל מה שאת עושה תעשי את הכי טוב שאת יכולה ואל תשכחי לבקש עזרה אם את צריכה כזו. זה לא ימעיט מערכך.

7) תמתחי גבולות וצאי מאזור הנוחות שלך , תמיד תשימי עוד יעד. אנשים אוהבים להיות עם אנשים שמחים ומצליחים. תמיד תשאפי למטרות טובות וגדולות יותר.

8) הפגיני ביטחון עצמי ומנהיגות. מודל לחיקוי  היא מישהי שתמיד חיובית, רגועה, ובטוחה בעצמה. אל תתני לכלום לשבור אותך.

9) להכיר תודה  - לא משנה באיזה תפקיד את וכמה את חכמה ויפה אל תסתכלי על  אנשים או על  מה שהשגת כמובן מעליו. תזכרי להעריך אתת מה שהשגת.

להיות אישה חזקה, עצמאית אומר שאת יכולה למצוא אושר בעצמך.

המשיכי לקרוא כדי ללמוד איך לאמץ את האישה שאת ומי שאת רוצה להיות. 

 

אם אהבתם לחצו   like  למטה או למעלה,  רוצים לעקוב ולקבל עדכונים  לחצו מהמחשב בלבד על הכפתור  מצד שמאל למעלה עקבו אחרי

לדף העסקי שלי   –  לחצו אנג’ליקה angel to business

 

עוד מהבלוג של אנג'ליקה אגבייב

תצוגה מקדימה

להיות בכושר בלי חדר כושר

חמישה מקצועות שיעזרו לכם להישאר בכושר בלי להיכנס לחדר כושר. אני לא חסידה של חדר כושר. צפוף לי, חנוק לי  ובואו נודה על האמת, ריח זיעה של אחרים הוא לא הריח המועדף עליי. ובכל זאת,  בא לי כושר, אז מה עושים ?  יוצאים לגלוש בים...

תצוגה מקדימה

העדי של ענת

היי ענת , את לא מכירה אותי אבל אני מכירה אותך. עכשיו, קצת יותר מדיי עד שאני מרשה לעצמי לכתוב לך, ומי אני בכלל ?! אני רוצה לספר לך שיש חותרת אחת עם עיניים ירוקות גדולות כמו הים, שערה גולש ועל צווארה עדי מכסף אמיתי. ...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

מכתבים במטבע ~ פרק 2 ~ השטיח בשארם השייח'

היי, אני מצטערת שלא כתבתי לאחרונה, היינו בנעמה ביי. מיקום מדויק שלא תדאג, כמה שעות מגבול טאבה אילת - שארם השייח' מפרץ נעמה, מצרים. האיטלקי אסף אותי משדה התעופה, בדיוק שחזרתי ממוסקבה יישר לאילת. שמעתי חדשות, לא הקשבתי באמת....

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה