הבלוג של אנג'ליקה אגבייב

angel for business

האנשים והעסקים שאני מעריכה ואוהבת, הם כאן מהזווית שלי. על המלאכים שפגשתי בדרך וקטעים ספר על "דרך המלאך" שיראה אור בקרוב.

עדכונים:

פוסטים: 131

החל מדצמבר 2014

היי ענת ,

את לא מכירה אותי אבל אני מכירה אותך. עכשיו, קצת יותר מדיי עד שאני מרשה לעצמי לכתוב לך, ומי אני בכלל ?!

אני רוצה לספר לך שיש חותרת אחת עם עיניים ירוקות גדולות כמו הים, שערה גולש ועל צווארה עדי מכסף אמיתי.

עדי

מגיל תשע היא למדה להיות חזקה, גיבורה אל מול כולם. מטפלת, דואגת, אף פעם לא נופלת ולא נשברת.

שלשום היא נפלה, יש לה כמה תפרים בברך אבל את מכירה אותה, היא כבר הצטלמה וחתכה את התמונה כדי שאף אחד לא ידאג . כהרגלה בדיוק, כמו שלימדת אותה היא שומרת על החיוך ומספרת בדיחה שחורה כדי שאף אחד לא יראה .הכל בסדר, התפרים ירדו והפצע יגליד אבל הרצון לעשות ולשנות לא מרפה ולא ירפא עוד הרבה זמן.

שאלתי אותה על התכשיט וכשהקשבתי לה הרגשתי שאני טובעת, טובעת בתוך העיניים הבורקות המלאות דמעות אבל לא מעיזות לבכות. שטה בחיוך שלה המלא באהבה ונוגעת בלב שלה המלא בגעגוע. היא סיפרה לי כמה היית מצחיקה ושנונה, איך אהבת לחיות את החיים ולנסות כל שיגעון, היית הכי מדליקה שיש ונלחמת, שני עשורים נלחמת במחלה.

עדי וענת

היא סיפרה איך שמבית החולים הייתן בורחות כל הזמן לים ומדברות שעות, כיום הים הוא הבית השני שלה  והבית הראשון עדיין מלא בנוכחות הכל כך חזקה שלך . היא אמרה שבטח היית כועסת עליה עכשיו על החשיבה הזו, אבל כן היא הייתה מוכנה להחליף אותך בכל שניה ולו לרגע, לספוג במקומך את הכאב ורק שלא תשאירי אותה עם השממה הזו.

זוכרת איך היה פעם מלאך אחד שדאג לך לתרופה שלא הייתה בסל התרופות והכאבים קצת פחתו וכבר שנתיים מאז שאת לא כאן והיא רוצה להחזיר בטוב כי ככה לימדת אותה. לעזור לאחרים שהיו במצבך, או אפילו כאלה שהיו במצבה. חסרי עונים , כואבים ולא יודעים מה הלאה .

לא מזמן היא ראתה באחד הדוכנים שרשרת עם הסמל של העמותה היא קנתה אותה והלכה לייצר עוד 349 חתיכות מכסף אמיתי.

הבת שלך עדי , מייצרת עדי חדש עם הלוגו שליווה אתכן בכל מכתב, בכל מחלקה, עכשיו היא תורמת 50%  מהכל לעמותה. זו הדרך שלה .

היא עושה הכל כדי להמשיך בדרכך, להשלים עם הפרידה, תמיד להישאר חזקה.לעזור ולו במעט למי שאפשר ואני כותבת לך כדי לעזור בדרכה שלה .

אחת מתשע

השרשרת עולה 99 ש”ח בלבד, 50% הולכים לעמותה.

אפשר למצוא אותה ברשת קסקדה : קניון נחמיה, קריון קרית ביאליק, קריון אורות, קניון לב חדרה ,קניון אילון .

לפייסבוק של עדי לחצו כאן

לאתר אחת מתשע לחצו כאן

 

 

 

 

 

 

עוד מהבלוג של אנג'ליקה אגבייב

תצוגה מקדימה

להיות בכושר בלי חדר כושר

חמישה מקצועות שיעזרו לכם להישאר בכושר בלי להיכנס לחדר כושר. אני לא חסידה של חדר כושר. צפוף לי, חנוק לי  ובואו נודה על האמת, ריח זיעה של אחרים הוא לא הריח המועדף עליי. ובכל זאת,  בא לי כושר, אז מה עושים ?  יוצאים לגלוש בים...

תצוגה מקדימה

מכתבים במטבע ~ פרק 2 ~ השטיח בשארם השייח'

היי, אני מצטערת שלא כתבתי לאחרונה, היינו בנעמה ביי. מיקום מדויק שלא תדאג, כמה שעות מגבול טאבה אילת - שארם השייח' מפרץ נעמה, מצרים. האיטלקי אסף אותי משדה התעופה, בדיוק שחזרתי ממוסקבה יישר לאילת. שמעתי חדשות, לא הקשבתי באמת....

תצוגה מקדימה

אם את רוצה להישאר יבשה, השיעור הזה לא בשבילך !

  שיעור ראשון בסאפ - חתירה בעמידה - כל הכללים, הנפילות ההתרגשות ומה שזה עושה לך בגוף ובנפש. לא פעם ישבתי מול הים הגדול מנסה להבין.שואלת מתי ועונה לעצמי "כנראה שאף פעם לא, כי אי אפשר איתי " הוא תמיד מזמין , מסקרן ואני...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה