הבלוג של אנג'ליקה אגבייב

angel for business

האנשים והעסקים שאני מעריכה ואוהבת, הם כאן מהזווית שלי. על המלאכים שפגשתי בדרך וקטעים ספר על "דרך המלאך" שיראה אור בקרוב.

עדכונים:

פוסטים: 131

החל מדצמבר 2014

היא רק חזרה מחו”ל וישר ירדנו לים. הוצאתי את בקבוקי היין, אחד אדום, השני לבן ושתי כוסות.

היא צוחקת: “מלאכית, למה הבאת יין? לשכר אותי? “

יקבי רמת הגולן קרדיט צילום Avi Jimmy Ben Zaken

יקבי רמת הגולן קרדיט צילום Avi Jimmy Ben Zaken

אני מחייכת ועונה: “אני צריכה לספר לך משהו”.

“נחש ” היא קוראת לי בלחש, “חשבתי שהתגעגעת “. התחבקנו, צחקנו על שטויות, כמו שרק אנחנו יודעות במשך בקבוק שלם עד שהיא מבקשת:  “ספרי לי קצת על המאהב הסודי שלך, חזרתם? נפרדתם? כבר לא הבנתי כלום “.

הוא אחד האנשים הכי יפים שאני מכירה. הוא גבוה עם עיניי דבש בהירות ועמוקות, יש לו חיוך מתוק כמו היין ולב ענק. אני אוהבת אותו, כמו שאוהבים רק פעם אחת. הילדים שלי מעריצים אותו, הוא הכיר לי את הארץ.  איפה לא טיילנו?!  יום אחד נסענו לרמת הגולן, בטעות נכנסנו לאחד הכרמים, הוא עצר את הרכב. מנתב מחדש את הוייז ואני מנתבת אותו. תוך כדי הנסיעה מנשקת, מחבקת, פשוט מאוהבת.    

ככה יצאנו שנה. נפרדנו, הוא נסע לחו”ל כדי שיהיה לנו קל.

אחרי שבועיים בחו”ל הוא התקשר ואמר שקשה היה לו להתקשר אליי. עד היום אני לא מבינה את האמרה הזו . מאז יום יום, שלוש פעמים ביום, במשך חצי שנה התכתבנו: אימיילים, צ’טים, פייסבוק מה שאת רוצה… עד שהוא סיפר שהמשפחה שלו הכירה לו מישהי. מאז הוא נעלם. חודש שלא שמעתי ממנו .

את מבינה? זה מורכב. זה בעייתי !  הוא רווק, אני גרושה פלוס שניים. הוא רוצה להתחתן, המשפחה שלו מתנגדת והאמת שאני מפחדת. שתקתי כדי להבין מה היא חושבת .

יקבי רמת הגולן קרדיט צילום Avi Jimmy Ben Zaken

יקבי רמת הגולן קרדיט צילום Avi Jimmy Ben Zaken

“תילחמי עליו, מגיע לך מישהו טוב, אני אחראית על מסיבת הרווקות ” היא מצהירה .

היא מספרת לי כמה התגעגעה למשפחה שלה וכמה קשה לה “את יודעת, זה מזכיר לי את הסיפור של אחי, רגע לפני החתונה שלו הזמנתי כרטיסים, אבל הוא התחרט וביטל את החתונה. התווכחנו בטלפון ומאז אנחנו לא מדברים ,הוא חזר לחברה שלו הגרושה ”

” את מתכוונת להשלים איתו ? ” אני שואלת

” לא, עד שהוא לא מסיים עם המכשפה הוא לא אחי ”

אני לוגמת עוד כוס מנסה להכהות את הכעס והיא בשלה ” היא גרושה פלוס שניים ואחי רווק. חתיך הורס. יש לו עבודה מעולה, בית, כסף, מה הוא עושה איתה אם היא לא מכשפה ?! ” אני צולפת בה את עיני הרושפות. היא אוחזת בי ” מאמי “  היא מתחנחנת  “את משהו אחר, הלוואי והייתה לו אחת כמוך ” עכשיו היא מחייכת במתיקות ” עזבי אותי והשטויות , בואי נחזור ” ומגישה לי את הכוס.

בדרכנו לחניה , שפשפתי את עיניי, לא הייתי בטוחה שזה הוא או היין שגורם לי לדמיין. בנוכחות שלו יש משהו מתוחכם ומעודן כמו היין שתמיד משאיר טעם לעוד.  

 היא מתרגשת ותוהה מה אח שלה עושה כאן ואני, אני רועדת, לא יודעת למה לצפות.

הוא עוצר מולנו ואומר לה “התגעגעתי אליך אחות,ידעתי שתיפגשו כאן ”  עייניו בורקות ,הוא  מתכופף על ברך אחת ,שולף טבעת בידיים רועדות ופונה אליי ” התנשאי לי ? ” . אחרי שהיא יוצאת מההלם ומקשרת בין הסיפורים היא צורחת מאושר ומשפריצה את היין לכל מקום  ” תגידי כן , תגידי כן ” . אמרתי כן , איך יכולתי שלא .

כולנו מתחבקים, היא מרימה כוסית ” לחיי רגעי אושר , האהבה והחיים הטובים”    

 

עוד מהבלוג של אנג'ליקה אגבייב

תצוגה מקדימה

להיות בכושר בלי חדר כושר

חמישה מקצועות שיעזרו לכם להישאר בכושר בלי להיכנס לחדר כושר. אני לא חסידה של חדר כושר. צפוף לי, חנוק לי  ובואו נודה על האמת, ריח זיעה של אחרים הוא לא הריח המועדף עליי. ובכל זאת,  בא לי כושר, אז מה עושים ?  יוצאים לגלוש בים...

תצוגה מקדימה

העדי של ענת

היי ענת , את לא מכירה אותי אבל אני מכירה אותך. עכשיו, קצת יותר מדיי עד שאני מרשה לעצמי לכתוב לך, ומי אני בכלל ?! אני רוצה לספר לך שיש חותרת אחת עם עיניים ירוקות גדולות כמו הים, שערה גולש ועל צווארה עדי מכסף אמיתי. ...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

מכתבים במטבע ~ פרק 2 ~ השטיח בשארם השייח'

היי, אני מצטערת שלא כתבתי לאחרונה, היינו בנעמה ביי. מיקום מדויק שלא תדאג, כמה שעות מגבול טאבה אילת - שארם השייח' מפרץ נעמה, מצרים. האיטלקי אסף אותי משדה התעופה, בדיוק שחזרתי ממוסקבה יישר לאילת. שמעתי חדשות, לא הקשבתי באמת....

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה