הבלוג של אנג'ליקה אגבייב

angel for business

האנשים והעסקים שאני מעריכה ואוהבת, הם כאן מהזווית שלי. על המלאכים שפגשתי בדרך וקטעים ספר על "דרך המלאך" שיראה אור בקרוב.

עדכונים:

פוסטים: 128

החל מדצמבר 2014

רגולצה וחקיקת יתר מכבידה על העסקים הקטנים, מה השרה שקד אמרה על כך ?

13/03/2019

בעיר שבה : מנכ”ל העירייה – גבר, סגן ראש העיר – גבר, מנהל רכש – גבר, עוזר גזבר – גבר,יועץ אישי – גבר, דובר עיריה – גבר, ראש מנהל חינוך – גבר, מנכ״ל חברה כלכלית – גבר, מנהל פרויקטים – גבר,  מזכירה -אישה. סגנית ראש עיר – אישה – בהתנדבות.

חודש לפני הבחירות לכנסת 2019 היה זה מענין לראות פנל נשי בנהריה.

הגב’ אורנה שטרקמן   חברת מועצת העיר, אירחה את שרת המשפטים וחברת הכנסת איילת שקד, יחד עם הגב’ אלונה ברקת לשיח פתוח במלון שטרקמן בנהריה.

השרה פתחה את הפנל עם הנקודה הכואבת בעיר והדגישה כי מפלגת הימין החדש מונה  50% דתיים 50% חילונים. 50% גברים 50% נשים ויש לשים דגש על פיתוח וקידום הנגב והגליל.

השאלות לא איחרו לבוא והיא ענתה עליהן בסבלנות רבה, גם כשהשאלות חזרו על עצמן בגרסאות שונות.

השרה היתה עקבית וברורה, אם אליה לבחור בין גנץ לביבי, היא עם ביבי. השרה אמרה על ראש הממשלה כי  גם לו עומדת זכות החפות, כל עוד לא הוכח אחרת היא תמליץ עליו כראש ממשלה, היא לא תלך עם גנץ בשום מקרה.

הימין החדש הוא שונה מהליכוד והיא מבקשת מהקהל לקרוא את מצע הבחירות של מפלגת הימין החדש.

sa

לגבי השרות הצבאי זו זכות והיא לא מסכימה עם המושג של שוויון בנטל היא חושבת שחובה לחוקק את חוק הגיוס יחד עם זאת היא אומרת כי משנה לשנה עולה כמות החרדים שמתגייסת .

כשהיא נשאלה על העסקים הקטנים והבינוינים היא ענתה שיש רגולציית יתר וחקיקת יתר המכבידה על העסקים הקטנים, כיו”ר וועדת השרים לחקיקה היא חסמה 97% מהחוקים שהיו יכולים להכביד על בעלי העסקים. היא מבחינתה תמשיך לקדם זכויות לבעלי העסקים הקטנים והבינוניים כגון דמי אבטלה לעצמאיים.

המפלגה תפעל להקל על רישוי עסקים, לצמצום בירוקרטיה קיימת, להורדת נטל המס הישיר והעקיף, להסרת חסמים לתחרות, וכן לערוך רפורמה במנגנוני הדיווח וגביית המס.

כתבה : אנג’ליקה אגבבייב

angel for business

 

עוד מהבלוג של אנג'ליקה אגבייב

תצוגה מקדימה

להיות בכושר בלי חדר כושר

חמישה מקצועות שיעזרו לכם להישאר בכושר בלי להיכנס לחדר כושר. אני לא חסידה של חדר כושר. צפוף לי, חנוק לי  ובואו נודה על האמת, ריח זיעה של אחרים הוא לא הריח המועדף עליי. ובכל זאת,  בא לי כושר, אז מה עושים ?  יוצאים לגלוש בים...

תצוגה מקדימה

העדי של ענת

היי ענת , את לא מכירה אותי אבל אני מכירה אותך. עכשיו, קצת יותר מדיי עד שאני מרשה לעצמי לכתוב לך, ומי אני בכלל ?! אני רוצה לספר לך שיש חותרת אחת עם עיניים ירוקות גדולות כמו הים, שערה גולש ועל צווארה עדי מכסף אמיתי. ...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

מכתבים במטבע ~ פרק 2 ~ השטיח בשארם השייח'

היי, אני מצטערת שלא כתבתי לאחרונה, היינו בנעמה ביי. מיקום מדויק שלא תדאג, כמה שעות מגבול טאבה אילת - שארם השייח' מפרץ נעמה, מצרים. האיטלקי אסף אותי משדה התעופה, בדיוק שחזרתי ממוסקבה יישר לאילת. שמעתי חדשות, לא הקשבתי באמת....

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה