הבלוג של אנג'ליקה אגבייב

angel for business

האנשים והעסקים שאני מעריכה ואוהבת, הם כאן מהזווית שלי. על המלאכים שפגשתי בדרך וקטעים ספר על "דרך המלאך" שיראה אור בקרוב.

עדכונים:

פוסטים: 128

החל מדצמבר 2014

במסגרת ההכשרה של סטודנטים להוראת חינוך גופני וספורט ימי במערכת החינוך הפורמאלית. הסטודנטים יקבלו רישיון משיט לסירה מהירה, רישיון משיט למפרשית ורישיון משיט ליאכטה, מטעם משרד התחבורה.

10/01/2019

ההכשרה חווייתית יחד עם  חינוך ערכי הם כעוגן ללימוד מקצועי בניווט חופי, חוקי דרך ימיים, מפרשנות, שייט תחרותי, ימאות, מטאורולוגיה, יסודות החינוך והספורט הימי, מתודיקה ושיטות הדרכה ימיות ועוד.

אז מה לומדים? 

מסלול ההתמחות הימית  מעניק ידע עיוני ומעשי ברמה גבוהה המאפשרת לבוגרי ההתמחות לעסוק כמורים לחינוך ימי בבתי הספר הימיים של משרד החינוך.

הידע והניסיון הנרכש במשך שנתיים מקנה לסטודנטים יכולת להפליג על כלי השייט השונים: רישיון לסירה מהירה, חתירה בקיאקים, חתירה בסירות קבוצתיות (סנונית), שייט מפרשים, גלישת רוח, גלישת סאפ ועוד…

היכן?

המכללה לחינוך ולספורט “אוהלו” ע”ש ברל כצנלסון, נמצאת בקצרין בירת הגולן ושם נערכים קורסי ההוראה של החינוך הגופני, לאחרונה החלו חלק מקורסי ההתמחות הימית לסטודנטים להתקיים בבירת הקריות, קרית ים. ההכשרה מתרחשת במרכז לחינוך ולספורט ימי בקרית ים על רקע הר הכרמל ונמל עכו.

למי זה מיועד?

המעוניינים לרכוש השכלה אקדמית מעניינת ומאתגרת, צעירים בעלי זיקה לים לאחר סיום השירות הצבאי לבוא ולהירשם ללימודים אקדמיים באוהלו ולבחור במסלול ההתמחות הימית ולבצע אותו בקרית ים.

gil

ראש ההתמחות מר גיל הורביץ וצוות המרצים גל אינדיק, אבירם מזרחי, עופר אביטל ואיילת שריר מבטיחים כי מקצועיות ללא פשרות ואימונים מותאמים אישית לכל סטודנט הופכים את ההתמחות הימית למצליחה והפופולרית ביותר אשר מונה כיום כ 70 סטודנטים וסטודנטיות מכל רחבי הארץ, סטודנטים אלו הם המורים של העתיד ואת חלק מההכשרה המקצועית שלהם הם עושים כאן בקרית ים!

במסגרת הלימודים לתעודת הוראה בחינוך גופני עם התמחות בחינוך ימי הסטודנטים עוברים הכשרה לקבלת רישיון משיט לסירה מהירה, רישיון משיט למפרשית ורישיון משיט ליאכטה, מטעם משרד התחבורה.

עיריית קרית ים אגף החינוך ועמותת מעופפי הים מהמרכז הימי בקרית ים מארחים את מכללת “אוהלו” מתוך מטרה להנגיש ולסייע בהכשרה של סטודנטים להוראת חינוך גופני וספורט ימי במערכת החינוך הפורמאלית. בוגרי המכללה ישובצו בהמשך כמורים לחינוך גופני בבתי הספר ברחבי הארץ.

כתבה : אנג’ליקה אגבייב Angel For Business

עוד מהבלוג של אנג'ליקה אגבייב

תצוגה מקדימה

להיות בכושר בלי חדר כושר

חמישה מקצועות שיעזרו לכם להישאר בכושר בלי להיכנס לחדר כושר. אני לא חסידה של חדר כושר. צפוף לי, חנוק לי  ובואו נודה על האמת, ריח זיעה של אחרים הוא לא הריח המועדף עליי. ובכל זאת,  בא לי כושר, אז מה עושים ?  יוצאים לגלוש בים...

תצוגה מקדימה

העדי של ענת

היי ענת , את לא מכירה אותי אבל אני מכירה אותך. עכשיו, קצת יותר מדיי עד שאני מרשה לעצמי לכתוב לך, ומי אני בכלל ?! אני רוצה לספר לך שיש חותרת אחת עם עיניים ירוקות גדולות כמו הים, שערה גולש ועל צווארה עדי מכסף אמיתי. ...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

מכתבים במטבע ~ פרק 2 ~ השטיח בשארם השייח'

היי, אני מצטערת שלא כתבתי לאחרונה, היינו בנעמה ביי. מיקום מדויק שלא תדאג, כמה שעות מגבול טאבה אילת - שארם השייח' מפרץ נעמה, מצרים. האיטלקי אסף אותי משדה התעופה, בדיוק שחזרתי ממוסקבה יישר לאילת. שמעתי חדשות, לא הקשבתי באמת....

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה