הבלוג של אנג'ליקה אגבייב

angel for business

האנשים והעסקים שאני מעריכה ואוהבת, הם כאן מהזווית שלי. על המלאכים שפגשתי בדרך וקטעים ספר על "דרך המלאך" שיראה אור בקרוב.

עדכונים:

פוסטים: 128

החל מדצמבר 2014

שחקנית, דוגמנית בגיל השלישי, מפיקה סשןפשן הפקות אפנה חוויתיות לנשים, בשיתוף עם הצלמת מאירה גוראי רז. משווקת עגילים דרך הרשת, בלוגרית.

10/01/2019

אירית ואני 

ישבתי על המדרגות, היא התקרבה אליי וכרכה סביבי את הצעיף הצהוב שלה. הורידה את משקפי השמש שלה והניחה אותם על אפי “תראי כמה  יפה לך, את צריכה צבעים חיים”  אני מחייכת, שכחתי למה התישבתי ועוד לא הספקתי להגיב היא מקימה אותי וקוראת למאירה גוראי רז לצלם אותי.

אירית דגמי , אישיות השבוע שלי י היא  אישה שעברה  כמה תהפוכות בחייה ולמרות זאת היא תמיד מחייכת וצוחקת. מודל לחיקוי ומלאת השראה.

קבלו אותה בשאלון אישיות השבוע שלי

אירית דגמי, מה העסק שלך ? 

שחקנית, דוגמנית בגיל השלישי, מפיקה סשןפשן הפקות אפנה חוויתיות לנשים, בשיתוף עם הצלמת מאירה גוראי רז. משווקת עגילים דרך הרשת, בלוגרית.

io

מה חשוב שידעו עליך? 

שאני אמינה, ואוהבת אנשים. בעיקר נשים במובן החברתי.

איך הגעת לזה? 

מדחפים, אני עושה קודם אחר כך מבינה מה עשיתי. הכל מתבשל אצלי בתת מודע.

מה העצה העסקית הכי טובה שקיבלת ? 

העצה העסקית הכי טובה שקיבלתי היא מעצמי ומהמבנה האישיותי שלי והיא: לעשות!

jkהעגילים של אירית דגמי מטריפים את הרשת 

מה ההצלחה העסקית שלך שהינך גאה בה? 

המופע הקומי של הבת שלי יהלי חנדרוס ושלי שנקרא טיפול 10,000, רצות איתו חמש שנים.

טיפול 10,000 הוא פרודיה על החיפוש העצמי בגיל השלישי, והריצה אחר הזנב של עצמי. המופע מתחיל במתנת יומולדת “מיוחדת” שאני מקבלת בגיל 60, ומשם אני מתגלגלת לסדנאות והעצמות. יהלי הבת שלי מגלמת שבע דמויות ואני מביאה את עצמי כמו שאני. הקונטרסט בין שתינו מביא פן חדש לבמת הפרינג’.

כתבנו, מפיקות, משחקות. יהלי ביימה.

hjl

מה החלום ?

לישון טוב בלילה.

אירית , החלום שלי שתגשימי את החלום שלך.

 

לדף של אירית דגמי לחצו כאן 

כתבה : אנג’ליקה אגבבייב Angel For Business 

עוד מהבלוג של אנג'ליקה אגבייב

תצוגה מקדימה

להיות בכושר בלי חדר כושר

חמישה מקצועות שיעזרו לכם להישאר בכושר בלי להיכנס לחדר כושר. אני לא חסידה של חדר כושר. צפוף לי, חנוק לי  ובואו נודה על האמת, ריח זיעה של אחרים הוא לא הריח המועדף עליי. ובכל זאת,  בא לי כושר, אז מה עושים ?  יוצאים לגלוש בים...

תצוגה מקדימה

העדי של ענת

היי ענת , את לא מכירה אותי אבל אני מכירה אותך. עכשיו, קצת יותר מדיי עד שאני מרשה לעצמי לכתוב לך, ומי אני בכלל ?! אני רוצה לספר לך שיש חותרת אחת עם עיניים ירוקות גדולות כמו הים, שערה גולש ועל צווארה עדי מכסף אמיתי. ...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

מכתבים במטבע ~ פרק 2 ~ השטיח בשארם השייח'

היי, אני מצטערת שלא כתבתי לאחרונה, היינו בנעמה ביי. מיקום מדויק שלא תדאג, כמה שעות מגבול טאבה אילת - שארם השייח' מפרץ נעמה, מצרים. האיטלקי אסף אותי משדה התעופה, בדיוק שחזרתי ממוסקבה יישר לאילת. שמעתי חדשות, לא הקשבתי באמת....

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה