הבלוג של אנג'ליקה אגבייב

angel for business

האנשים והעסקים שאני מעריכה ואוהבת, הם כאן מהזווית שלי. על המלאכים שפגשתי בדרך וקטעים ספר על "דרך המלאך" שיראה אור בקרוב.

עדכונים:

פוסטים: 128

החל מדצמבר 2014

היא יצאה לפנסיה והחליטה להגשים את עצמה ולמדה צילום, היום היא עומדת מאחורי העדשה של הפקות סשןפשן מאירית. אישיות השבוע שלי, היא צלמת נדירה שכל לחיצה שלה על המצלמה מדויקת, משחררת ומאפשרת להוציא אותך הכי מקצועי שאפשר.

09/01/2019

מאירה ואני 

הכרתי אותה בסיור שהוא נטו עבודה. בכל בית עסק שכזה יש תיעוד בכתיבה, מאמר מקצועי ותמונה שמאירה צילמה. הענין הוא שכל תמונה משדרת חגיגה, לא סתם ביקשנו אותנו להדגיש בחיוך ותיוג על כל תמונה #בעבודה_אומרים_לכם.

יש לה יכולות לסחוף אחריה ולראות את הדברים קצת אחרת מעבר לעדשה. אישיות השבוע שלי, היא צלמת נדירה שכל לחיצה שלה על המצלמה מדויקת, משחררת ומאפשרת להוציא אותך הכי מקצועי שאפשר.

אישיות השבוע שלי  – מאירה גוראי רז  -  צלמת

mairaf

מה חשוב שידעו עליך?

שאני אופטימית ושמחה ורוצה לשמח ולגרום לאנשים סביבי לראות את היופי דרך העיניים והאנרגיות שלי

maira

הפקת בת מצווה  – צילום מאירה רז

איך הגעת לזה?

תמיד אהבתי לצלם כשיצאתי לפנסיה החלטתי להגשים את עצמי והלכתי ללמוד צילום . אחד הפרוייקטים שלי הוא עם חברת נפש שלי אירית דיגמי שנקרא סשןפשן מאירית בו אנחנו עושות הפקות צילום אופנתיות לנשים בגיל השלישי וגם לצעירות יותר שהן חגיגה אחת גדולה . וגם מצלמת צילומי משפחה, בר ובת מצווה, מאזנת עם צילומי טבע.

fgh

מה העצה העסקית הכי טובה שקיבלת ? 

לא לפחד, להאמין בעצמי, לא לחשוש לבקש מחיר לעמלי. להתפקס.

מה ההצלחה העסקית שלך שהינך גאה בה ?

כשמבקשים שאצלם ורוצים אותי ורק אותי !!

מה החלום ?

לצלם עד יומי האחרון.

hjk

עד 120 מאירה , כמו שאת !!!

לדף העסקי של מאירה כנסו לכאן 

כתבה : אנג’ליקה אגבייב  Angel For Business

 

 

 

 

עוד מהבלוג של אנג'ליקה אגבייב

תצוגה מקדימה

להיות בכושר בלי חדר כושר

חמישה מקצועות שיעזרו לכם להישאר בכושר בלי להיכנס לחדר כושר. אני לא חסידה של חדר כושר. צפוף לי, חנוק לי  ובואו נודה על האמת, ריח זיעה של אחרים הוא לא הריח המועדף עליי. ובכל זאת,  בא לי כושר, אז מה עושים ?  יוצאים לגלוש בים...

תצוגה מקדימה

העדי של ענת

היי ענת , את לא מכירה אותי אבל אני מכירה אותך. עכשיו, קצת יותר מדיי עד שאני מרשה לעצמי לכתוב לך, ומי אני בכלל ?! אני רוצה לספר לך שיש חותרת אחת עם עיניים ירוקות גדולות כמו הים, שערה גולש ועל צווארה עדי מכסף אמיתי. ...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

מכתבים במטבע ~ פרק 2 ~ השטיח בשארם השייח'

היי, אני מצטערת שלא כתבתי לאחרונה, היינו בנעמה ביי. מיקום מדויק שלא תדאג, כמה שעות מגבול טאבה אילת - שארם השייח' מפרץ נעמה, מצרים. האיטלקי אסף אותי משדה התעופה, בדיוק שחזרתי ממוסקבה יישר לאילת. שמעתי חדשות, לא הקשבתי באמת....

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה