הבלוג של אנג'ליקה אגבייב

angel for business

האנשים והעסקים שאני מעריכה ואוהבת, הם כאן מהזווית שלי. על המלאכים שפגשתי בדרך וקטעים ספר על "דרך המלאך" שיראה אור בקרוב.

עדכונים:

פוסטים: 128

החל מדצמבר 2014

עבודות בגובה והרחקת יונים איך הוא עושה את זה

27/03/2018

אהרון זביטיאשוילי ואני 

אנו מכירים כבר קרוב לעשור מצד אחד זה הכי פשוט לספר לכם כמה הוא מצחיק ושנון אבל מצד שני זה מלחיץ, כי הוא פרפקציוניסט כזה. אחד כזה שיבדוק את האיות הנקודות והפסיקים למרות שאני מחליטה מה יהיה כתוב בבלוג שלי.

הוא סוג של מלאך בדרך הוא יארגן ויתכנן את הטיול, יאסוף את כולם בזמן אבל גם יצחיק ויהיה רגיש לכל אחד,  אבל בעיקר ידאג שכולם ייהנו. ואיך אתם חושבים שהוא בעסק שלו ?! בדיוק כזה . איך אני יודעת ? העובדים שלו מעידים עליו שהוא “קודם כל בן אדם אחר כך בעל עסק ” אז החלטתי לראיין אותו ברצינות והנה אהרון זביטיאשוילי מזווית שעוד לא הכרתם .

pp (2)

מה העסק שלך ? 

עבודות בגובה והרחקת יונים.
יש ברשותנו מגוון פתרונות לעבודות בגובה כגון איטום קירות חיצוני, ניקוי חלונות וקירות מסך, חיזוקי שיש רופפים, תיקוני טייח ובטון בקירות חיצוניים, התקנת רשתות ודוקרנים בשיטת הסנפלינג.

 

איך הגעת לזה? 

 אחרי הצבא חיפשתי עבודה מאתגרת ולאחר כשנה פיטרו אותי ופתחתי עסק משלי

מה העצה העסקית הכי טובה שקיבלת ? 

לא להתפזר לכל מיני תחומים, תהיה הכי טוב בתחום שלך !
f

מה ההצלחה העסקית שלך שהנך גאה בה ? 

כיום אני מעסיק צוות עובדים מיומן ומקצועי ונחשב לאחד המובילים בענף בנוסף עובד עם חברות בנייה, עיריות ומשרדים ממשלתיים.

מה החלום ?

שתמיד אהיה בעשייה ואמשיך ליהנות מהמקצוע
g
גם אני מאחלת לך שיתגשמו כל משאלותיך , אמן .
נ.ב עם כל הענין של ניהול עסק ועוד  הוא גם מוצא זמן לאחרים,  תמיד נשאר צנוע. כאן למשל הוא תמך בהוצאה לאור של הספר שלי “דרך המלאך ” תודה אהרון .

עוד מהבלוג של אנג'ליקה אגבייב

תצוגה מקדימה

להיות בכושר בלי חדר כושר

חמישה מקצועות שיעזרו לכם להישאר בכושר בלי להיכנס לחדר כושר. אני לא חסידה של חדר כושר. צפוף לי, חנוק לי  ובואו נודה על האמת, ריח זיעה של אחרים הוא לא הריח המועדף עליי. ובכל זאת,  בא לי כושר, אז מה עושים ?  יוצאים לגלוש בים...

תצוגה מקדימה

העדי של ענת

היי ענת , את לא מכירה אותי אבל אני מכירה אותך. עכשיו, קצת יותר מדיי עד שאני מרשה לעצמי לכתוב לך, ומי אני בכלל ?! אני רוצה לספר לך שיש חותרת אחת עם עיניים ירוקות גדולות כמו הים, שערה גולש ועל צווארה עדי מכסף אמיתי. ...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

מכתבים במטבע ~ פרק 2 ~ השטיח בשארם השייח'

היי, אני מצטערת שלא כתבתי לאחרונה, היינו בנעמה ביי. מיקום מדויק שלא תדאג, כמה שעות מגבול טאבה אילת - שארם השייח' מפרץ נעמה, מצרים. האיטלקי אסף אותי משדה התעופה, בדיוק שחזרתי ממוסקבה יישר לאילת. שמעתי חדשות, לא הקשבתי באמת....

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה