הבלוג של אנג'ליקה אגבייב

angel for business

האנשים והעסקים שאני מעריכה ואוהבת, הם כאן מהזווית שלי. על המלאכים שפגשתי בדרך וקטעים ספר על "דרך המלאך" שיראה אור בקרוב.

עדכונים:

פוסטים: 129

החל מדצמבר 2014

חוג מיניאטורות שישאיר אותך ברגיעה והשתאות של כמה ענק יכול להיות חדר קטן, ענבר הראל מעצבת ובונה חדרים מינאטורים מעבירה פעילות חוויתית לילדים , נוער ומבוגרים .

15/02/2018

בסלונה מטיילת יוצאות הבלוגריות למסע קסום מעסק לעסק , מאישה לאישה ומחוויה לחוויה . רעשניות ושמחות אנו תמיד אבל ענבר קופמן הראל יודעת לעשות סדר ולהכניס אותנו לעבודה .

kmjnb

ענבר קופמן הראל היא  בוגרת הסטודיו של נאווה שטיינמץ היא היתה גרה בתל אביב ועד שסיימו לבנות את ביתה בשרון וככה כל היום היתה מביאה רהיטים ומשפצת וכשלמדה אצל נאווה עולם חדש נפתח בפניה , מזל גם בפנינו .

gol

לענבר קופמן הראל 3 ילדים , היא חצי רומניה חצי פולניה הבן שלה הוא זה שביקש בגיל 13 ללכת לחוג מיניאטורות, את התמונה של החדר של גולדה יש לו המון שם דברים מדהימים , חדרים של עוד אנשים חשובים .

לפני שנה היא נכנסה לעניניים ועכשיו היא מעבירה סדנאות .תראו למה אני הכי התחברתי מאפיה בתוך קופסאת לחם , איזה רעיון ענק הלוואי ואני הייתי יודעת לעשות כאלה דברים יפים . היום היא מעבירה

חוג מיניאטורות שישאיר אותך ברגיעה והשתאות של כמה ענק יכול להיות חדר קטן, ענבר הראל מעצבת ובונה חדרים מינאטורים מעבירה פעילות חוויתית לילדים , נוער ומבוגרים .

jhkl,החוג היחודי לעיצוב ובניית חדרים מינאטורים של אמנים גדולים היא פעילות המשלבת את תחומי היצירה במגוון רחב של טכניקות וחומרים, בדגש על פיתוח הדימיון , החשיבה היצירתי, קואורדינציה, מוטוריקה עדינה וביטויו האישי והייחודי של כל תלמיד.

פעילות חוויתי לילידים נוער ומבגורים , תראו מה אני בניתי בגיל 43  ואני מאושרת

mתודה ענבר

כתבה :  אנג’ליקה Angel To Business

 

עוד מהבלוג של אנג'ליקה אגבייב

תצוגה מקדימה

להיות בכושר בלי חדר כושר

חמישה מקצועות שיעזרו לכם להישאר בכושר בלי להיכנס לחדר כושר. אני לא חסידה של חדר כושר. צפוף לי, חנוק לי  ובואו נודה על האמת, ריח זיעה של אחרים הוא לא הריח המועדף עליי. ובכל זאת,  בא לי כושר, אז מה עושים ?  יוצאים לגלוש בים...

תצוגה מקדימה

העדי של ענת

היי ענת , את לא מכירה אותי אבל אני מכירה אותך. עכשיו, קצת יותר מדיי עד שאני מרשה לעצמי לכתוב לך, ומי אני בכלל ?! אני רוצה לספר לך שיש חותרת אחת עם עיניים ירוקות גדולות כמו הים, שערה גולש ועל צווארה עדי מכסף אמיתי. ...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

מכתבים במטבע ~ פרק 2 ~ השטיח בשארם השייח'

היי, אני מצטערת שלא כתבתי לאחרונה, היינו בנעמה ביי. מיקום מדויק שלא תדאג, כמה שעות מגבול טאבה אילת - שארם השייח' מפרץ נעמה, מצרים. האיטלקי אסף אותי משדה התעופה, בדיוק שחזרתי ממוסקבה יישר לאילת. שמעתי חדשות, לא הקשבתי באמת....

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה