הבלוג של אנג'ליקה אגבייב

angel to business

האנשים והעסקים שאני מעריכה ואוהבת, הם כאן מהזווית שלי. על המלאכים שפגשתי בדרך וקטעים ספר על "דרך המלאך" שיראה אור בקרוב.

עדכונים:

פוסטים: 121

עוקבים: 13

החל מדצמבר 2014

כשהפרסום עוד היה על נייר a4 בשחור לבן, השיווק נעשה בחלוקה לתיבות הדואר ועל מכוניות. הפרינט עוד לא היה כחול אבל שלחתי וכתבתי תכנים לעיתונות באימייל היום כמייסדת angel to business הנה ה 5 טיפים שלי לטיפול בפוביה דיגיטלית

13/01/2018

מה היא פוביה דיגיטלית  ? 

פוביה דיגטלית היא כמו הטכנופיה אבל בצורתה הקלה היותר, היא לא הימנעות ממחשבים לגמרי אלא יותר הימנעות או משימוש או רכישת מיומנויות טכניות הקשורות לעולם הדיגיטל היא מתגברת עם הפחד לחשיפה במדיה .

התסומנת אינה קשורה לגיל או למעמד אך כמאמנת עסקית אני שומעת תירוצים כגון : ” הדיגיטל עובד מעולה אצל הבת שלי ” או ” אין סיכוי שתצליח ללמד אותי בגיל הזה, מקווה שיש לך סובלנות ” ויש עוד כמה במיוחד שזה קשור לחשיפה.

אם להודות על האמת גם בי לפעמים הפוביה מחלחלת במיוחד כשאני זו שחייבת  להיות בעלת הידע הנרחב, המקצועי והעדכני ביותר שקיים.

אימון עסקי

אז מי אני שאתן לך טיפים על פוביה דיגיטלית ? 

התחלתי לעבוד כשהפרסום עוד היה על נייר a4 בשחור לבן, השיווק  נעשה בחלוקה לתיבות הדואר ועל מכוניות. הפרינט עוד לא היה כחול אבל שלחתי וכתבתי תכנים לעיתונות באימייל, 14 שנה עבדתי כשכירה באחת הרשתות הכי גדולות של החברה למתנ”סים, גיסתי תרומות וניהלתי פרויקטים במאות אלפי שקלים בתפקידים בכירים. לוויתי והנחתי צוותי עובדים גדולים.

אז למה בכל זאת עזבתי ? רציתי לשבור את תקרת הזכוכית, להרוויח יותר ולהתקדם .

רכשתי ניסיון בארגונים מגוונים מתעשיות שונות כמו הפקות אירועים ועם הזמן גם ניהול המדיה וכתיבת תוכן במגזין tlv time .

כמייסדת Angel To Business אני מפרסמת, משווקת מיח”צנת עסקים, מעבירה סדנאות העצמה ואימון עסקי, הסלוגן שלי הוא all you need is an angel מתוך הבנה שכל אחד זקוק לסוג של מלאך בחיים.

אימון עסקי

5 טיפים לטיפול 

1) לקרוא ולראות סרטונים ממוחים בתחום, בבלוג שלי בסלונה תמצאו כמה וכמה פוסטים למשל : יש לך מיני אתר בדף העסקי, מה הסיפור שלך ?  למה פייסבוק משנה את הנראות ואיך זה יעזור לעסק שלך, בדף העסקי שלי Angel To Business אפשר למצוא אלבום מלא בטיפים כמו איך לחבר את הדף העסקי לאינסטגרם .

2) לבחור מנטור  - אחת התובנות אם לא החשובה ביותר הייתה שאני חייבת ללמוד וכמה שיותר מהכי טובים בתחום שבו אני רוצה להתקדם. בחרתי 2 מנטורים בלי שהם ידעו על התפקיד הכל כך חשוב שלהם בחיים שלי : משה לוזון – יועץ למינהל וכספים של מנהלי מתנ”סים וגיל קול  – מנהל הסברה ודובר החברה למתנ”סים .

3) כיועצת וכמנטורית לבעלי עסקים אני תמיד חוזרת ואומרת תשדרגו את עצמכם, אתם ההון הכי חשוב של העסק שלכם.

איך עושים את זה ? הולכים ללמוד ב ״בית הספר לשיווק דיגיטלי״ לנשים בעסקים קטנים של סלונה ולאומי דיגיטל.

אימון עסקי

4) קודם כל להתחיל  -  זה מה שאמר צפריר בשן המלמד כתיבה אפקטיבית לדגיטיליות בעסקים , בעיקר בכתיבת בלוג קודם כל תתחילי, תכתבי הכל אח”כ תסנני “.

5) להתנסות  - לשנות אמונות מגבילות וליצור במקומן אמונות חדשות ובכך להגיע לשינוי הרצוי מגיע רק מהתנסות.

תישארו עוקבים יש ים תכנים מתוך  ״בית הספר לשיווק דיגיטלי״ לנשים בעסקים קטנים. מוזמנות באהבה לקבוצה הסגורה של הדיגיטליות .

כתבה : אנג’ליקה אגבייב מייסדת Angel To Business

לאומי_עסקים  דיגטליות_בעסקים saloonaschool

 

עוד מהבלוג של אנג'ליקה אגבייב

תצוגה מקדימה

להיות בכושר בלי חדר כושר

חמישה מקצועות שיעזרו לכם להישאר בכושר בלי להיכנס לחדר כושר. אני לא חסידה של חדר כושר. צפוף לי, חנוק לי  ובואו נודה על האמת, ריח זיעה של אחרים הוא לא הריח המועדף עליי. ובכל זאת,  בא לי כושר, אז מה עושים ?  יוצאים לגלוש בים...

תצוגה מקדימה

העדי של ענת

היי ענת , את לא מכירה אותי אבל אני מכירה אותך. עכשיו, קצת יותר מדיי עד שאני מרשה לעצמי לכתוב לך, ומי אני בכלל ?! אני רוצה לספר לך שיש חותרת אחת עם עיניים ירוקות גדולות כמו הים, שערה גולש ועל צווארה עדי מכסף אמיתי. ...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

מכתבים במטבע ~ פרק 2 ~ השטיח בשארם השייח'

היי, אני מצטערת שלא כתבתי לאחרונה, היינו בנעמה ביי. מיקום מדויק שלא תדאג, כמה שעות מגבול טאבה אילת - שארם השייח' מפרץ נעמה, מצרים. האיטלקי אסף אותי משדה התעופה, בדיוק שחזרתי ממוסקבה יישר לאילת. שמעתי חדשות, לא הקשבתי באמת....

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה