הבלוג של אנג'ליקה אגבייב

angel for business

האנשים והעסקים שאני מעריכה ואוהבת, הם כאן מהזווית שלי. על המלאכים שפגשתי בדרך וקטעים ספר על "דרך המלאך" שיראה אור בקרוב.

עדכונים:

פוסטים: 129

החל מדצמבר 2014

הספר עוסק בדוגמאות ממחקרים של פרופ ליבל וממחקריהם של חוקרים מובילים בתחום. על השפעת חמשת החושים על ההחלטות שלנו והדרך שבה מתקשרים במוחנו .

29/12/2017

לא קראתם ? תקראו !

קראתם ? תקראו שוב !

זו ההמלצה הכי מדויקת שלי לספר המעולה הזה, למה מעולה כי יש מה ללמוד ממנו ורצוי גם ליישם .

huo

דיברתי עם חברה על הספר שאני כותבת ורוצה להוציא בקרוב, סיפרתי לה על מה הוא ואז היא אמרה “אנג’י רק אל תעשי את זה מחקרי כזה, אנשים מעדיפים לקרוא סיפור בהמשכים ” חשבתי על מה שהיא אמרה והבנתי, היא צודקת. גם אני כזו אוהבת לקרוא סיפור בהמשכים, בטח אחד כזה שייסחוף אותי ולא אעזוב את הספר לרגע . מי בכלל רוצה לקרוא על מחקרים ונתונים ?!

מסתבר שגם אתם תרצו, תרצו להבין איך חמשת החושים שלנו משפיעים על ההחלטות שלנו,. ההשפעות החיצונית על המחשבות שלנו וכיצד כדאי לנו להתנהל בעסקים או בחתימת חוזים.

הספר עוסק בדוגמאות ממחקרים של פרופ ליבל וממחקריהם של חוקרים מובילים בתחום. על השפעת חמשת החושים על ההחלטות שלנו והדרך שבה מתקשרים במוחנו. בספר זה חושפת ליבל לראשונה בפני הקהל הרחב את הפסיכולוגיה שמאחורי ממצאים מדהימים  כמו איך  אנו מקשרים בין גובה וכוח, משקל וחשיבות, ניקיון ומוסריות.

“פרופ´ תלמה ליבל היא פסיכולוגית בעלת שם עולמי. היא הייתה ראש המחלקה לפסיכולוגיה באוניברסיטת תל אביב, דקאנית הסטודנטים וחברת הוועד המנהל של האוניברסיטה. כיום היא מכהנת כראש מרכז אדלר למחקר בהתפתחות הילד ובפסיכופתולוגיה בבית הספר למדעי הפסיכולוגיה באוניברסיטת תל אביב. היא הייתה מרצה אורחת באוניברסיטת הרוורד וחוקרת אורחת באוניברסיטאות טאפטס, באוניברסיטת קליפורניה בסן דייגו ובאוניברסיטת ניו יורק”.

כתבה : אנג’ליקה אגבייב Angel To Business

לקריאה על ספר נוסף :

 

עוד מהבלוג של אנג'ליקה אגבייב

תצוגה מקדימה

להיות בכושר בלי חדר כושר

חמישה מקצועות שיעזרו לכם להישאר בכושר בלי להיכנס לחדר כושר. אני לא חסידה של חדר כושר. צפוף לי, חנוק לי  ובואו נודה על האמת, ריח זיעה של אחרים הוא לא הריח המועדף עליי. ובכל זאת,  בא לי כושר, אז מה עושים ?  יוצאים לגלוש בים...

תצוגה מקדימה

העדי של ענת

היי ענת , את לא מכירה אותי אבל אני מכירה אותך. עכשיו, קצת יותר מדיי עד שאני מרשה לעצמי לכתוב לך, ומי אני בכלל ?! אני רוצה לספר לך שיש חותרת אחת עם עיניים ירוקות גדולות כמו הים, שערה גולש ועל צווארה עדי מכסף אמיתי. ...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

מכתבים במטבע ~ פרק 2 ~ השטיח בשארם השייח'

היי, אני מצטערת שלא כתבתי לאחרונה, היינו בנעמה ביי. מיקום מדויק שלא תדאג, כמה שעות מגבול טאבה אילת - שארם השייח' מפרץ נעמה, מצרים. האיטלקי אסף אותי משדה התעופה, בדיוק שחזרתי ממוסקבה יישר לאילת. שמעתי חדשות, לא הקשבתי באמת....

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה