הבלוג של אנג'ליקה אגבייב

angel for business

האנשים והעסקים שאני מעריכה ואוהבת, הם כאן מהזווית שלי. על המלאכים שפגשתי בדרך וקטעים ספר על "דרך המלאך" שיראה אור בקרוב.

עדכונים:

פוסטים: 128

החל מדצמבר 2014

פייסבוק מייצרת עוד ועוד כלים ומשנה את הנראות, למה היא עושה את זה ואיך לשדרג את הנראות של העסק שלך על ידי סוג של מיני אתר

22/12/2017

לאחרונה פייסבוק חוטפת ביקורות עזות ומאשימות במגוון רבדים על דיקטטורה במדיה – חסימות ומחיקות דפים בלי הסברים. יצירת בדידות בקרב משתמשים צעירים בעיקר כי השימוש במוצריה גורם למחלות נפש כדיכאון. גם בקרב מבוגרים פחות חברים בעולם האמיתי שמאלץ את כולנו להפוך למכונות שמייצרות תוכן בפיד בדרכים יצרתיות ביצור לייקים בפחות כסף .

המשתמש הישראלי לא פרייר ולא רק הוא, בעלי עסקים יצירתיים הפכו את התוכן וראלי על ידי השקת מבצעים ורעיונות הקוראים לקהל לשתף. שוב פייסבוק החלה במגמה של הענשה ומחיקות על מנת להמשיך לייצר כסף אבל זה כבר לסיפור אחר.

אז איך בכל זאת היא משאירה אותנו צרכנים שלה ? היא מייצרת עוד ועוד כלים ומשנה את הנראות . למשל אם אין לכם אתר היא מאפשרת בניית  דף שנראה כמו מיני אתר, מאפשרת כלי חדש וקוראת לו Our Story .

angel

בפתיחת הדף העסקי נדרשת לכתוב אודות ובצמוד לו את הסיפור של העסק שלך, היום היא מאפשרת ללקוח להגיע לסיפור שלך בקלות ולך לייצר מיני אתר .

יש להקיש על הכותרת כדי לערוך אותה, אפשר לבחור טאגליין או כותרת שמייצגים את העסק שלך ועוזרים לאנשים להכיר את הסיפור שלך.

באופן אוטומטי פייסבוק תוסיף את תמונת הנושא בעצמה, הבחירה שלה נעשית על ידי תמונה מהדף שלך אשר קיבלה תגובות טובות מהמבקרים שלך. עליך לבחור תמונה שתייצג את המסר שברצונך להעביר, אפשר לשנות את תמונת הקוור הזו תמיד והיא לא חייבת להיות דומה לתמונת הקוור בדף העסקי .

מבחינה שיווקית זה נכון לספר את הסיפור שלך , קצר וקולע.

תמיד אפשר לבצע שינויים, להוסיף תמונות, ליצור רשימות ועוד בכל עת. תציצו כאן זה יוצא נחמד

fgy

 

לטיפים נוספים לדף עסקי בפייסבוק לחצו כאן  לפוסט על 9 דרכים איך לגרום לעסק שלך להראות מגוחך בפייסבוק או שלא

כתבה : אנג’ליקה אגבייב Angel To Business

עוד מהבלוג של אנג'ליקה אגבייב

תצוגה מקדימה

להיות בכושר בלי חדר כושר

חמישה מקצועות שיעזרו לכם להישאר בכושר בלי להיכנס לחדר כושר. אני לא חסידה של חדר כושר. צפוף לי, חנוק לי  ובואו נודה על האמת, ריח זיעה של אחרים הוא לא הריח המועדף עליי. ובכל זאת,  בא לי כושר, אז מה עושים ?  יוצאים לגלוש בים...

תצוגה מקדימה

העדי של ענת

היי ענת , את לא מכירה אותי אבל אני מכירה אותך. עכשיו, קצת יותר מדיי עד שאני מרשה לעצמי לכתוב לך, ומי אני בכלל ?! אני רוצה לספר לך שיש חותרת אחת עם עיניים ירוקות גדולות כמו הים, שערה גולש ועל צווארה עדי מכסף אמיתי. ...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

מכתבים במטבע ~ פרק 2 ~ השטיח בשארם השייח'

היי, אני מצטערת שלא כתבתי לאחרונה, היינו בנעמה ביי. מיקום מדויק שלא תדאג, כמה שעות מגבול טאבה אילת - שארם השייח' מפרץ נעמה, מצרים. האיטלקי אסף אותי משדה התעופה, בדיוק שחזרתי ממוסקבה יישר לאילת. שמעתי חדשות, לא הקשבתי באמת....

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה