הבלוג של אנג'ליקה אגבייב

angel for business

האנשים והעסקים שאני מעריכה ואוהבת, הם כאן מהזווית שלי. על המלאכים שפגשתי בדרך וקטעים ספר על "דרך המלאך" שיראה אור בקרוב.

עדכונים:

פוסטים: 127

החל מדצמבר 2014

למה לכם עורך דין עם לב? הוא לא רק עורך דין בעל תואר כפול במשפטים ומדעי המחשב, אלא גם בוגר אוניברסיטת חיפה, מומחה בתביעות נזיקין ועוד ההגשמה העצמית שלו היא לעזור לאנשים לקבל את הפיצוי המגיע להם ומעבר לכך.

25/07/2018

יום אחד הבת שלי התקשרה בערב “אמא, נפלתי מגובה, היינו בתרגיל, בשטח, אבל אני בסדר” אני שואלת את  עצמי, היא אמרה שהיא בסדר אז מה אני דואגת ? חוץ מזה היא חיילת קרבית אף אחד לא יזניח אותה.

הבסדר שלה היה כדי להרגיע אותי וכדי שהיא תרגיש בוגרת, אחת שיודעת להתמודד עם הכל. אבל מאותו הרגע שום דבר לא היה בסדר. שבר במרפק, כריתת ראש רדיוס וכתף מפורקת הריצו אותנו מרופא אחד לבית חולים אחר במשך חודשים.

למזלי פגשתי את עורך דין שגיא מרקוביץ עוד לפני שהבנתי אם נלך לתביעה או לא. הוא כעס עליי שלא הנחתי את הילדה וגם הסביר לי שזו לא ההחלטה שלי. אני בתגובה ” שגיא, יש זמן, צריך לסיים את הצבא ואת הטיפולים קודם ” לא בדיוק הוא עונה ומסביר מה צריך בכל שלב עוד לפני התביעה. לילדה הוא מסביר לפרטי פרטים מה עושים ואיך וזה עוד לפני שקבענו איתו בכלל פגישה. פשוט עורך דין עם לב וזה למה הוא אישיות מיוחדת בעיני.

אצלנו זה פשוט יחסית, המקרים הרבים שבהם טיפל והניסיון הרב שצבר יחד עם התוצאות המועלות הביאו את עו”ד שגיא מרקוביץ להיות בין המובילים בתחום.

נפצעתם בעבודה, בבית או בגן של הילדה אל תחכו רגע. אנשים נוטים להניח הנחות או להיות עסוקים בטיפול הרפואי ורק בסוף להתייעץ עם עורך דין.

עו”ד שגיא מרקוביץ’, בעל תואר כפול במשפטים ומדעי המחשב, בוגר אוניברסיטת חיפה, מומחה בתביעות נזיקין כנגד חברות ביטוח, ביטוח לאומי, משרד הביטחון וגופים מוסדיים נוספים. בעל ניסיון של 12 שנים בטיפול בתביעות גוף למיניהן בעקבות תאונות דרכים, תאונות עבודה, נפילות במקומות ציבוריים וכיו”ב.

אין כאב גדול יותר ממישהו אהוב שמצריך את הסיוע שלנו, גם אנו נוטים להיגרר לתוך מסכת הכאב ולרוץ יחד מבית חולים לבית חולים, בלי לעצור שנייה ולהבין שצריך לדאוג גם לעתיד.

אי ידיעה של הזכויות והחובות שלנו לא מתקבלים בבתי המשפט לרע ולטוב. בכדי להיות בטוב, תתייעצו קודם כל, לפני הכל באיש מקצוע.

כשיגיע הרגע אתם לא תלכו לבית משפט ללא ייצוג הולם נכון ?! הנה למה כדאי לכם לקחת עורך דין אחד עם לב.
שאלון אישיות השבוע שלנו לשגיא מרקוביץ בעל משרד לעריכת דין.
kl

מה חשוב שידעו עליך?

ההגשמה העצמית שלי היא לעזור לאנשים לקבל את הפיצוי המגיע להם ומעבר לכך.

איך הגעת לזה?

כל החיים כיוונו אותי הוריי ומשפחתי, ידעתי שאהיה עורך דין. זה מה שהזינו אותי מגיל קטן ואני שמח על כך.

מה העצה העסקית הכי טובה שקיבלת ?

רק מי שנותן יקבל חזרה. אם היד שלך לא פתוחה לסביבה אז גם לא יכנס אליה כסף.
אם הלב שלך לא פתוח ונותן באהבה הוא גם לא יקבל בחזרה.
sg

מה ההצלחה העסקית שלך שהנך גאה בה?

אחרי שותפות במשרד גדול במשך שמונה שנים החלטתי לפתוח משרד עצמאי .
שנתיים וחצי אחרי אני יודע שזו ההצלחה העסקית הכי נכונה שעשיתי.

מה החלום ?

לעזור לכמה שיותר אנשים ושכולם יהיו מרוצים מהטיפול שלי.

לדף העסקי של העו”ד שגיא מרקוביץ  – תביעות נזיקין זה מרקוביץ 

כתבה : אנג’ליקה  אגבייב Angel To Business

עוד מהבלוג של אנג'ליקה אגבייב

תצוגה מקדימה

להיות בכושר בלי חדר כושר

חמישה מקצועות שיעזרו לכם להישאר בכושר בלי להיכנס לחדר כושר. אני לא חסידה של חדר כושר. צפוף לי, חנוק לי  ובואו נודה על האמת, ריח זיעה של אחרים הוא לא הריח המועדף עליי. ובכל זאת,  בא לי כושר, אז מה עושים ?  יוצאים לגלוש בים...

תצוגה מקדימה

העדי של ענת

היי ענת , את לא מכירה אותי אבל אני מכירה אותך. עכשיו, קצת יותר מדיי עד שאני מרשה לעצמי לכתוב לך, ומי אני בכלל ?! אני רוצה לספר לך שיש חותרת אחת עם עיניים ירוקות גדולות כמו הים, שערה גולש ועל צווארה עדי מכסף אמיתי. ...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

מכתבים במטבע ~ פרק 2 ~ השטיח בשארם השייח'

היי, אני מצטערת שלא כתבתי לאחרונה, היינו בנעמה ביי. מיקום מדויק שלא תדאג, כמה שעות מגבול טאבה אילת - שארם השייח' מפרץ נעמה, מצרים. האיטלקי אסף אותי משדה התעופה, בדיוק שחזרתי ממוסקבה יישר לאילת. שמעתי חדשות, לא הקשבתי באמת....

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה