הבלוג של אנג'ליקה אגבייב

angel for business

האנשים והעסקים שאני מעריכה ואוהבת, הם כאן מהזווית שלי. על המלאכים שפגשתי בדרך וקטעים ספר על "דרך המלאך" שיראה אור בקרוב.

עדכונים:

פוסטים: 128

החל מדצמבר 2014

7 ק״ג פחות בשנה אחת בהנאה בזכות הריקוד. היא מלמדת ריקודי בטן אבל בשעורים שלה היא עוסקת גם בחיזוק הדימוי העצמי וגם חיטוב.

08/10/2017

עדי ואני 

רק שאלתי אם יש לה בגד ורוד והיא כבר שלחה לי כמה דוגמאות, אז היא הסכימה לבוא לרקוד בים.  עדי בן שושן היא רקדנית בטן מקצועית ויש לה מסר בעיקר לנשים.

יש גם גברים שבאים ללמוד אבל לנשים יש נטייה לראות פגמים שאף אחד לא רואה, קיפולים, קמטים נקודות מה לא . היא כבר רגילה אבל היא גם מבינה על איזה צד צריך לעבוד.

הנה שאלון אישיות השבוע שלה :

מה חשוב שידעו עליך

שאין לי רגע דל ?! לא , שטויות גם עם זה אני מסתדרת. אני בעלת תואר ראשון בתיאטרון-מחול, מלמדת ריקודי בטן בקריות, מופיעה במגוון אירועים ברחבי הארץ, מעבירה שיעורים פרטיים, הופעתי והדרכתי בניו יורק, השתתפתי בשנה שעברה בפסטיבל מספרי סיפורים עם יוסי אלפי ובקרוב יהיה אפשר לראות אותי על המסך בערוץ 10, ממשיכה להעשיר את הידע שלי בתחום, באמת שאין לי רגע דל.

איך הגעת לזה ?

חלום ילדות. משהו שהיה טבוע בי כנראה מגיל אפס, הזיכרון המשמעותי שלי היה בערך בגיל 4 כשראיתי רקדנית בטן בטלוויזיה והתהפנטתי, משהו בער בי מבפנים ומאותו רגע פשוט ידעתי והרגשתי שזה היעוד שלי.

מה העצה העסקית הכי טובה שקיבלת ?

לעורר מודעות, נשים לא מודעות ליופי שלהן וליכולות שלהן.

מה המסר שלך לנשים ?

תאהבו את עצמכן, תרקדו תהנו . בשנה האחרונה הורדתי 7 ק״ג בעקבות הריקוד , הריקוד מעניק לי ולתלמידות שלי מלבד הנאה וחיטוב גם דימוי עצמי גבוה, אהבה וקבלה עם הגוף.

מה ההצלחה העסקית שלך ?  

יש כבר כמה פסגות שכבשתי אבל מבחינתי השמיים הם הגבול, באופן כללי אני חושבת שההצלחה הגדולה מבחינתי היא שלאחר שנתיים מרגע שפתחתי את העסק כבר הגעתי למצב שאני מתפרנסת רק ממנו, זה לא מובן מאליו וגם לא קל בעיקר כשאת מתנהלת לבד בכל מה שקשור לעסק שלך. אבל הכל אפשרי.

עדי בן שושן אישיות השבוע  - רוקדת ריקודי בטן מגיל 15 , תראו  אותה …

embedded by Embedded Video

לדף העסקי של הרקדנית עדי בן שושן 

לדף העסקי של הכותבת אנג’ליקה -angel to business

עוד מהבלוג של אנג'ליקה אגבייב

תצוגה מקדימה

להיות בכושר בלי חדר כושר

חמישה מקצועות שיעזרו לכם להישאר בכושר בלי להיכנס לחדר כושר. אני לא חסידה של חדר כושר. צפוף לי, חנוק לי  ובואו נודה על האמת, ריח זיעה של אחרים הוא לא הריח המועדף עליי. ובכל זאת,  בא לי כושר, אז מה עושים ?  יוצאים לגלוש בים...

תצוגה מקדימה

העדי של ענת

היי ענת , את לא מכירה אותי אבל אני מכירה אותך. עכשיו, קצת יותר מדיי עד שאני מרשה לעצמי לכתוב לך, ומי אני בכלל ?! אני רוצה לספר לך שיש חותרת אחת עם עיניים ירוקות גדולות כמו הים, שערה גולש ועל צווארה עדי מכסף אמיתי. ...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

מכתבים במטבע ~ פרק 2 ~ השטיח בשארם השייח'

היי, אני מצטערת שלא כתבתי לאחרונה, היינו בנעמה ביי. מיקום מדויק שלא תדאג, כמה שעות מגבול טאבה אילת - שארם השייח' מפרץ נעמה, מצרים. האיטלקי אסף אותי משדה התעופה, בדיוק שחזרתי ממוסקבה יישר לאילת. שמעתי חדשות, לא הקשבתי באמת....

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה