הבלוג של אנג'ליקה אגבייב

angel for business

האנשים והעסקים שאני מעריכה ואוהבת, הם כאן מהזווית שלי. על המלאכים שפגשתי בדרך וקטעים ספר על "דרך המלאך" שיראה אור בקרוב.

עדכונים:

פוסטים: 128

החל מדצמבר 2014

אם בגת אדומה מחבש חשקה נפשך, אצל עוזי אלי תמצאנה. אל תרחיקו כי סבון למיצוק העור להעלמת קמטים מאתרוג. וכן שלום בית הוא מציע בתרכיז. מנפלאות וסודות הרמב”ם באדם אחד.

17/09/2017

אהבתי אותה, את ברכה יצהרי, הייתי קוראת לה דודה. היא בכלל היתה תימניה ואני קווקזית ולא היה לנו קשר דם. אישה חכמה כזאת, מצחיקה, שמבינה. כשקראה בשמי תמיד היה יוצא לה ג’נגלדה, אורנג’לדה רק לא אנג’ליקה היא הייתה שוכחת וצוחקת.

יום אחד כשכאב לי הראש היא קראה לי לארון הקסמים הלבן שלה שהיה מלא בקבוקונים קטנים ואמרה “אסאל מגרב ולא תסאל טביב” בתרגום מתימנית תתייעץ בבעל ניסיון ואל תתייעץ ברופא. ככה זה במקום שממנו היא באה היו מכינים הכל בבית. כזה הוא גם עוזי אלי, גדל בבית שלימדו אותו להכין מרקחות, משחות ותרסיסים מאתרוג מגת ועוד .

s

את עוזי אלי פגישתי ב וילה בראון  ירושלים. חמי לשעבר היה אומר עליו מלעון, הכוונה לא פרייר, שובב.

עוזי אלי, איש האתרוגים משוק מחנה יהודה בירושלים ושוק הכרמל באלנבי, רוקח תרופות ומכין משקאות יחודיים וטבעיים מאתרוגים, גת ומירקות ופירות העונה. עוזי אלי מכין באופן בלעדי מוצרי קוסמטיקה העשויים מאתרוגים, המסייעים למיצוק העור, להעלמת קמטים ופיגמנטציה. אתהידע הוא רכש מסודות שעברו במשפחה על סמך הרמב”ם.

השד העדתי לא משחק כאן תפקיד, הוא מחבק חזק וצוחק, צחוק מדבק גם בלי סיבה. על חברותי הוא מורח משחה באף תוך כדי שהוא אומר “תתמסרי, תפתחי את הנחיר ” . אי אפשר שלא, הוא מצחיק ומספר סיפורים על צנעה, על הינקות שלו ועל חמש נשים שהיו לו ותכף אולי תהיה גם שישית.

בסרטון הוא כבר רציני כשהוא מספר מה הוא עושה ובסוף מברך בשנה טובה.

embedded by Embedded Video

אז שנה טובה גם לך איש האתרוגים ולך ירושלים שתהיי מלאה באנשים בריאים ושמחים.

לאתר של עוזי אלי לחצו כאן , לקריאת הכתבה על מלון בוטיק – וילה בראון

שם הכותבת : אנג’ליקה angel to busines

עוד מהבלוג של אנג'ליקה אגבייב

תצוגה מקדימה

להיות בכושר בלי חדר כושר

חמישה מקצועות שיעזרו לכם להישאר בכושר בלי להיכנס לחדר כושר. אני לא חסידה של חדר כושר. צפוף לי, חנוק לי  ובואו נודה על האמת, ריח זיעה של אחרים הוא לא הריח המועדף עליי. ובכל זאת,  בא לי כושר, אז מה עושים ?  יוצאים לגלוש בים...

תצוגה מקדימה

העדי של ענת

היי ענת , את לא מכירה אותי אבל אני מכירה אותך. עכשיו, קצת יותר מדיי עד שאני מרשה לעצמי לכתוב לך, ומי אני בכלל ?! אני רוצה לספר לך שיש חותרת אחת עם עיניים ירוקות גדולות כמו הים, שערה גולש ועל צווארה עדי מכסף אמיתי. ...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

מכתבים במטבע ~ פרק 2 ~ השטיח בשארם השייח'

היי, אני מצטערת שלא כתבתי לאחרונה, היינו בנעמה ביי. מיקום מדויק שלא תדאג, כמה שעות מגבול טאבה אילת - שארם השייח' מפרץ נעמה, מצרים. האיטלקי אסף אותי משדה התעופה, בדיוק שחזרתי ממוסקבה יישר לאילת. שמעתי חדשות, לא הקשבתי באמת....

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה