הבלוג של אנג'ליקה אגבייב

angel for business

האנשים והעסקים שאני מעריכה ואוהבת, הם כאן מהזווית שלי. על המלאכים שפגשתי בדרך וקטעים ספר על "דרך המלאך" שיראה אור בקרוב.

עדכונים:

פוסטים: 131

החל מדצמבר 2014

את יכולה להיות הבאה בתור, יבכו עליך, יהללו את מעלותיך בחדשות אבל לרוצח שלך יהיה עו”ד כמו דן באומן שיטען לאי שפיות ויבקש בדיקה פסיכיאטרית על מנת להוכיח שהוא לא היה אחראי למעשיו ולא ניתן לשפוט ולהעניש אותו בגינם. אז עד מתי נשים יהיו עוד מספר ?

12/06/2017

בכל פעם שאני רואה כותרת על רצח נשים אני מקבלת צמרמורת בגוף, כאב חד מפלח לי את הלב ונשימה עמוקה אגואיסטית מלווה בהודיה ” תודה לאל שאני לא שם ” .

הוא היה הבן זוג של מיה גורן, חי איתה, חלק איתה ימים ורגעים ואז יום אחד, אתמול לצורך העניין, הוא רצח אותה.  בן 29 נתפס באמצע הבריחה ואז הוחזר לזירה, שיחזר את הרצח והודה. בדרך למעצר הוא כבר שותק . בחדשות עו”ד דן באומן מתראיין וטוען לאי שפיות.

הגנת אי שפיות במשפט הפלילי הפכה להיות לחם חוק של עורכי הדין, על מנת להכריז על רוצח כ “לא בר עונשין ” .

לעו”ד דן באומן, אם אתה קורא את זה אני מזכירה לך, הלקוח שלך ברח, הוא ידע מה הוא עושה. אתה מגן על רוצח !

רצח נשים זה לא אי שפיות  - זו שפלות .

28.05.2017 מאיר גולדשטיין הנאשם בעריפת ראשה של גרושתו  בטבריה זוכה מחמת אי שפיות, חודשים וחצי עוברים מהרצח השפל הזה, שוב אישה נרצחת ושוב עו”ד הטוען לאי שפיות .

מיה גורן  בת ה-41 מבת ים  עבדה בתיאטרון בית ליסין ובהוסטל של אקים בתל אביב, היא היתה המדריכה האהובה עם הלב הענק אבל היא איננה עוד.
b

זו יכלה להיות עוד כותרת, עוד מספר בסטטיסטיקה של רצח נשים אבל בפעם הבאה זו יכולה להיות את  קומי תלכי. אל תשבי ותשתקי .

לאלימות פנים רבות, מכוערות וחלקן אף מלאות מסכות מתייפייפות של “יהיה בסדר, הוא לא ככה תמיד”.

אלימות יכולה להיות מילולית, פיזית, כלכלית ומינית אל תשקרי לעצמך, רק את באמת יודעת מה את עוברת. נכון שברגע שתרצי לצאת משם תתמלאי בפחדים נוספים, אחרים  ואפילו בחוסר אונים אבל אם לא תשני את גורלך זה יכול להיגמר ברצח.

את חייבת להתייעץ על מנת לקחת החלטה. בארץ פועלים 67 מרכזי טיפול באלימות ע”י המחלקות לשירותים חברתיים ברחבי הארץ ובחלקם בשיתוף עמותות וארגונים. 

פני למחלקת הרווחה הקרובה לביתך – השלב הזה לא מחייב אותך בכלום להפך הוא בא לעזור לך לקבל החלטה נכונה, האם יש מקום לטיפול זוגי . האם לפנות למשטרה,להוציא צו הרחקה או לצאת למקלט לנשים מוכות בכל אחד מהשלבים את לא לבד, תצילי את עצמך.

כתבה אנג’ליקה אגבייב

עוד מהבלוג של אנג'ליקה אגבייב

תצוגה מקדימה

להיות בכושר בלי חדר כושר

חמישה מקצועות שיעזרו לכם להישאר בכושר בלי להיכנס לחדר כושר. אני לא חסידה של חדר כושר. צפוף לי, חנוק לי  ובואו נודה על האמת, ריח זיעה של אחרים הוא לא הריח המועדף עליי. ובכל זאת,  בא לי כושר, אז מה עושים ?  יוצאים לגלוש בים...

תצוגה מקדימה

העדי של ענת

היי ענת , את לא מכירה אותי אבל אני מכירה אותך. עכשיו, קצת יותר מדיי עד שאני מרשה לעצמי לכתוב לך, ומי אני בכלל ?! אני רוצה לספר לך שיש חותרת אחת עם עיניים ירוקות גדולות כמו הים, שערה גולש ועל צווארה עדי מכסף אמיתי. ...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

מכתבים במטבע ~ פרק 2 ~ השטיח בשארם השייח'

היי, אני מצטערת שלא כתבתי לאחרונה, היינו בנעמה ביי. מיקום מדויק שלא תדאג, כמה שעות מגבול טאבה אילת - שארם השייח' מפרץ נעמה, מצרים. האיטלקי אסף אותי משדה התעופה, בדיוק שחזרתי ממוסקבה יישר לאילת. שמעתי חדשות, לא הקשבתי באמת....

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה