הבלוג של אנג'ליקה אגבייב

angel for business

האנשים והעסקים שאני מעריכה ואוהבת, הם כאן מהזווית שלי. על המלאכים שפגשתי בדרך וקטעים ספר על "דרך המלאך" שיראה אור בקרוב.

עדכונים:

פוסטים: 131

החל מדצמבר 2014

מיכל קפלוטו מעצבת ותופרת, מלמדת את מלאכת התפירה ומחברת מציאות לחלומות שלה ושל אחרים במצפה רמון. הסטודיו מאפשר פיתרון לכל מטרה בטכניקות שונות, שיעורי התפירה הם פרטיים או בקבוצות קטנות וכל אחד/ת יכול/ה ליצור מתוך חלום אישי ולקבל ליווי מלא לאורך התהליך. סדנאות לקבוצות תוכן שונות, תפירה לאירועים כמו שמלת כלה ועוד.

21/01/2017

מדרגות שמספרות חלומות 

שלט של מתפרה משמאל, שלט של מספרה מימין. מדרגות המובילות לחלומות דרך יצירתיות. הנה מרפסת שמש והכניסה למתפרה. רעש של מכונת תפירה. בלוגריות שמתחילות לצלם כאילו ומישהו הכניס אותן למאחורי הקלעים של תיאטרון או מינימום על השטיח האדום.

מכונת תפירה עתיקה מול אישה מודרנית. מספרים קטנות וחדשות ליד מספרים ענקיות וישנות. חולצות עם הציור של החתול שמיל תלויות על חבל.  מי את מיכל קפלוטו ? הסקרנות גוברת .

s

ממסע למנשא

מאחורי על הקיר יש תמונה של אישה עם ערמת בגדים על הגב. בעוד שכולן מצלמות אני מביטה במיכל היא תופרת ולא אומרת מילה, נותנת לנו להתרגל למקום, להבין את המסע. בתוך המנשא שעל גבה יש משהו, אני תוהה ”מה זה בובה, היא רוצה להראות לנו גרבים סרוגות?”  אבל לא, אני טועה. זה לא סיפור של גרביים ואין לה סתם בובה זו רותם שישנה ואח”כ מתעוררת ומציצה, נראה שהיא כבר רגילה לפפרצי .

מיכל מתחילה לספר לנו עם עיניים כחולות ובורקות על החזון והדרך במצפה רמון.

a

משנה מקום משנה מזל 

מיכל קפלוטו נולדה בשנת 1981, בירושלים. עשר שנים היא רקדה במיומנה, אדמה ועוד. למדה עיצוב בבית הספר לאומנויות הבמה של רקפת לוי, גרה בתל אביב.  בשנת  - 2012 היא עזבה את ההמולה ובאה לשקט של המדבר.

צריך אומץ כדי לעשות כזה שינוי אבל היא עשתה איחוי וחיבור בין היצירתיות לבין האהבה שלה לתפירה. חלומות תפורים הפכו את הגורל. בהתחלה היא עבדה מהבית ורק כשהיא לקחה חדר דודים קטן מעל מפעל ישן והפכה אותו לסטודיו. ברובע האומנים היא עובדת. בביתה היא פינתה מקום לאהבה החדשה שנכנסה לחייה, בעלה שנולד וגר במצפה רמון. על רותם כבר סיפרתי אבל אי אפשר שלא להוסיף שוב על המתיקות הזו.

d

היא מספרת גם  על סבא שלה שהקים ותפעל מתפרה בירושלים ואת הדברים המיוחדים והעתיקים שלו אנו רואים בסטודיו והאמת שקשה לצאת מכאן. הייחודיות והקסם עושים את שלהם.

שיעורים לחיים  

המקום הזה תפור עליה, כשהיא צריכה בדים וקצת רעש היא מוצאת את הדרך לתל אביב. כאן בשקט היא יוצרת חוויה, למידה ויצירה לבנות כבר מגיל 12 ועד 120.

g

תוצרת המתפרה למכירה גם באינטרנט  לפייסבוק של המתפרה 

 

אם אהבתם לחצו   like  למטה או למעלה, רוצים לעקוב ולקבל עדכונים לחצו מהמחשב בלבד על הכפתור מצד שמאל למעלה . 

עוד מהבלוג של אנג'ליקה אגבייב

תצוגה מקדימה

להיות בכושר בלי חדר כושר

חמישה מקצועות שיעזרו לכם להישאר בכושר בלי להיכנס לחדר כושר. אני לא חסידה של חדר כושר. צפוף לי, חנוק לי  ובואו נודה על האמת, ריח זיעה של אחרים הוא לא הריח המועדף עליי. ובכל זאת,  בא לי כושר, אז מה עושים ?  יוצאים לגלוש בים...

תצוגה מקדימה

העדי של ענת

היי ענת , את לא מכירה אותי אבל אני מכירה אותך. עכשיו, קצת יותר מדיי עד שאני מרשה לעצמי לכתוב לך, ומי אני בכלל ?! אני רוצה לספר לך שיש חותרת אחת עם עיניים ירוקות גדולות כמו הים, שערה גולש ועל צווארה עדי מכסף אמיתי. ...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

מכתבים במטבע ~ פרק 2 ~ השטיח בשארם השייח'

היי, אני מצטערת שלא כתבתי לאחרונה, היינו בנעמה ביי. מיקום מדויק שלא תדאג, כמה שעות מגבול טאבה אילת - שארם השייח' מפרץ נעמה, מצרים. האיטלקי אסף אותי משדה התעופה, בדיוק שחזרתי ממוסקבה יישר לאילת. שמעתי חדשות, לא הקשבתי באמת....

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה