הבלוג של אנג'ליקה אגבייב

angel for business

האנשים והעסקים שאני מעריכה ואוהבת, הם כאן מהזווית שלי. על המלאכים שפגשתי בדרך וקטעים ספר על "דרך המלאך" שיראה אור בקרוב.

עדכונים:

פוסטים: 128

החל מדצמבר 2014

תכף 2017, אני רוצה להעיף ממני כמה דברים אבל הכי רוצה להוקיר ולשמר את מה שחשוב. בעיקר לחדש, יותר נכון לזמן בידיים פרושות את כל הטוב הזה שמגיע לי, מגיע לכולנו.

30/12/2016

בשבע השנים האחרונות עברתי המון תהפוכות לרע ולטוב. התגרשתי, התאהבתי, גייסתי שני ילדים, הפכתי משכירה לעצמאית. והכי חשוב התחלתי לעשות דברים חדשים שאני אוהבת. 2016 הייתה הכי מאתגרת ורגע לפני 2017 מחדדת מטרות .

גירושים 

ההחלטה להתגרש אחרי שנים, היא לא פשוטה. בטח לא כשאת באה מבית שבו התרבות מחייבת אותך ל “התנהג בהתאם “. החופש שהרגשתי אחרי יותר מעשור שהיתי מסורבת גט, הוא לא ברור מאליו. אני משמרת את היכולת להרגיש תמיד חופשיה. אני זורקת את הכעסים והחלקים הגרועים שבתהליך , אל תישארו שם אם זה לא טוב לאף אחד. אני מזמנת שלמות ומאחלת שלילדים שלי יהיה יותר קל עם ההחלטה שלי.

אהבה 

לאהוב זו מילה גדולה אבל היא ענקית ומפחידה כשמדברים איתי עליה. לא תמיד ידעתי להתנהל נכון ועם הזמן הבנתי שאהבתי באמת מההתחלה ולאורך זמן רק אדם אחד. הוא פינה מקום והמקום הזה גדל ולשם אני מזמנת אהבה אמיתית, אחת כזו שיכולה להכיל אותי ואת הילדים שלי. את מי שאני כמו שאני עם כל השריטות, השיגעונות. אני זורקת את החוסר אמון. אני משמרת את היכולת שלי לאהוב, לתת ולכבד מכל הלב .

 

b

קרדיט צילום pixabay.

לעשות את מה שאני אוהבת 

התחלתי לכתוב

אני זורקת את הכתיבה עם “השגיאים” ואת כל הפחדים מאיך להתחיל. הכתיבה פתחה לי דלתות לאנשים גדולים ומקומות חדשים. כל רגע כזה של כתיבה במקומון המקומי או פוסט שמגיע לעשרות גולשים מרגש בטירוף . אני משמרת לכתוב וללמוד בסלונה אני מזמנת לגדול ועל הדרך להוציא את הספר שלי בקרוב , הכי חשוב להצליח.

לרקוד ולחתור על סאפ 

התחלתי לרקוד סלסה ולחתור על סאפ , שני מקומות שונים מאוד אבל שם הכרתי חברים אמיתיים . אני משמרת את החברות שלי, זכיתי בהן אחת אחת לכל החיים. אני זורקת את הפחד מהגלים. זה הישג ענק בשבילי להיכנס למים בלי לרעוד אז לפחות מבטיחה לנסות כל פעם מחדש.  אני מזמנת את היכולת להמשיך לעשות את מה שאני אוהבת ובעיקר לטייל בכל מזג אוויר.

kl

 ילדים 

“לא ינום ולא ישן שומר ישראל” וגם לא אמא שלו . ככה זה מהרגע שהם מתגייסים . אני זורקת את הדמעות, את הימים והלילות הארוכים בבתי החולים בגלל הרשלנות הצבאית. אני משמרת את הכבוד, האהבה והערכה שיש לי לשניהם. מעריצה את כח ההתמדה שלהם על מי ומה שהם. אני מזמנת בריאות אושר וקידום בצבא ובכל תחום שרק יבחרו, שתמיד יחזרו בשלום .

משכירה לעצמאית 

אני זורקת  את ” מה יגידו ” הרבה פעמים לקחתי החלטות כי התחשבתי במה יגידו והשנה הזו עשיתי את מה שנכון לי אני משמרת את היכולת לדעת מה טוב בעבורי ואת האומץ לקחת סיכונים  אני מזמנת הצלחות, קשרים איכותיים למען מטרות טובות, עשייה מאהבה ויצירתיות, להשפיע וליצור חיים טובים יותר למעני ולמען הסביבה שלי.

nm

 

ביי , ביי 2016 היית סבבה אבל לא מספיק. עכשיו הגיע זמן לדברים המעולים והחשובים באמת .

ברוכה הבאה 2017  , בואי באהבה בחיבוק ענק עם בריאות, אושר ועושר גדול. אמן !!!

אם אהבתם לחצו   like  למטה או למעלה, רוצים לעקוב ולקבל עדכונים  לחצו מהמחשב בלבד על הכפתור  מצד שמאל למעלה . 

 

עוד מהבלוג של אנג'ליקה אגבייב

תצוגה מקדימה

להיות בכושר בלי חדר כושר

חמישה מקצועות שיעזרו לכם להישאר בכושר בלי להיכנס לחדר כושר. אני לא חסידה של חדר כושר. צפוף לי, חנוק לי  ובואו נודה על האמת, ריח זיעה של אחרים הוא לא הריח המועדף עליי. ובכל זאת,  בא לי כושר, אז מה עושים ?  יוצאים לגלוש בים...

תצוגה מקדימה

העדי של ענת

היי ענת , את לא מכירה אותי אבל אני מכירה אותך. עכשיו, קצת יותר מדיי עד שאני מרשה לעצמי לכתוב לך, ומי אני בכלל ?! אני רוצה לספר לך שיש חותרת אחת עם עיניים ירוקות גדולות כמו הים, שערה גולש ועל צווארה עדי מכסף אמיתי. ...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

מכתבים במטבע ~ פרק 2 ~ השטיח בשארם השייח'

היי, אני מצטערת שלא כתבתי לאחרונה, היינו בנעמה ביי. מיקום מדויק שלא תדאג, כמה שעות מגבול טאבה אילת - שארם השייח' מפרץ נעמה, מצרים. האיטלקי אסף אותי משדה התעופה, בדיוק שחזרתי ממוסקבה יישר לאילת. שמעתי חדשות, לא הקשבתי באמת....

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה