הבלוג של אנג'ליקה אגבייב

angel for business

האנשים והעסקים שאני מעריכה ואוהבת, הם כאן מהזווית שלי. על המלאכים שפגשתי בדרך וקטעים ספר על "דרך המלאך" שיראה אור בקרוב.

עדכונים:

פוסטים: 131

החל מדצמבר 2014

סיפור המחזה של ההצגה הוא עיבוד לסרטו המיתולוגי של וודי אלן ומשתתפים בו דביר בנדק, דורית לב ארי, קרן צור, שרון אלכסנדר, ישי גולן, לירון בן שלוש ורוני גולדפיין. בהצגה החגיגית של “בעלים ונשים” של תיאטרון חיפה, בנוכחות ראש העיר יונה יהב ורעייתו רבקה וימן .

01/02/2017

 עיבוד למחזה: עמיר קליגר ומשה נאור. בימוי: משה נאור. משך ההצגה : כשעה וחצי ללא הפסקה. שחקנים : דביר בנדק, דורית לב ארי, קרן צור, שרון אלכסנדר, ישי גולן, לירון בן שלוש ורוני גולדפיין.

w

קרדיט צילום : נחום סגל.

“התלבטתי אם לתת לך את ״מין אוראלי״ או את ״פות מודרניסטי״ בסוף החלטתי שלהתחיל עם ״מין אוראלי״ יהיה יותר נכון בשבילך.”  המשפט הזה הצחיק אותי כמה ימים, במיוחד הפות המודרניסטי.  זה לא שהיא באמת נתתה לו מין אוראלי בהצגה אלא אלו ספרים של הסטודנטית  שנותנת אותם לפרופסור שלה לקבל חוות דעת .

לא פעם אני מוצאת את עצמי בשיחות סלון של מה יהיה עם זוגות, זוג התחתן השני התגרש ואיך הכי נכון לחיות. מי יותר מאושר ואיך בכלל אפשר עם שגרה ומה עם פנטזיות ?!

במחזה ישנם אמצעים בימתיים כדי ליצור הזרה. השימוש בבמה מסתובבת, כל תמונה עומדת בפני עצמה, את המחזה מלווה פסנתרן שמספר ומפרש בצורה דיי שנונה וחמודה.

המחזה הזה הוא השתקפות של החיים של כולנו היום,  מחזה הבוחן בחינה כנה עד אימה את הנחמה והשקר המתמזגים באופן הרסני באידאל המונוגמיה הבורגני, ואת השילוב המתמיד המתחולל בה בין הרצון ביציבות והשאיפה להרפתקה וחופש.

סיפוריהם המקבילים של שני זוגות, ואת תהליכי הפרידה והתבוסה, המלחמה וההתעקשות על קשרי הנישואים שלהם. מעטים הטקסטים אשר ביטאו באופן כה עשיר חמלה והבנה, את השבר העמוק המתחולל על מוסד הנישואים, את הפרדוקס התמידי המאפיין אותו, את המחיר והקורבן אותם הוא תובע, כמו גם את היופי החמקמק הטמון בו על אף כל זאת.

במבט חסר הרחמים, הכאב, התקווה,  האכזריות, הילדותיות והרומנטיקה, המשתתפים כולם במשחק הבלתי אפשרי של זוגיות ארוכת טווח. בעידן המעמיד את עצם האהבה למבחן מתמיד, מחזה זה מוצא את הרומנטי גם בגיהינום הקומי מאד של זוגיות במשבר, ועושה זאת תוך נאמנות גדולה לאמת בלתי מיופייפת.

Baalim Ve Nachim-S-1414-R

קרדיט צילום : נחום סגל.

אמש התקיימה השקת ההצגה “בעלים ונשים” של תיאטרון חיפה, גם בבית ציוני אמריקה בתל אביב.

בנימה אישית : תודה למנכ”לית תאטרון חיפה – ניצה בן צבי .

נ.ב באמא שלכם תסגרו לגמרי את  הטלפונים , גם אלו שרק מציצים על שקט האור מפריעה, תהנו מההצגה .

לאתר התאטרון והזמנת כרטיסים לחצו כאן 

a

אני מתלהבת בהשקה בחיפה

אם אהבתם לחצו   like  למטה או למעלה, רוצים לעקוב ולקבל עדכונים  לחצו מהמחשב בלבד על הכפתור  מצד שמאל למעלה . 

עוד מהבלוג של אנג'ליקה אגבייב

תצוגה מקדימה

להיות בכושר בלי חדר כושר

חמישה מקצועות שיעזרו לכם להישאר בכושר בלי להיכנס לחדר כושר. אני לא חסידה של חדר כושר. צפוף לי, חנוק לי  ובואו נודה על האמת, ריח זיעה של אחרים הוא לא הריח המועדף עליי. ובכל זאת,  בא לי כושר, אז מה עושים ?  יוצאים לגלוש בים...

תצוגה מקדימה

העדי של ענת

היי ענת , את לא מכירה אותי אבל אני מכירה אותך. עכשיו, קצת יותר מדיי עד שאני מרשה לעצמי לכתוב לך, ומי אני בכלל ?! אני רוצה לספר לך שיש חותרת אחת עם עיניים ירוקות גדולות כמו הים, שערה גולש ועל צווארה עדי מכסף אמיתי. ...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

מכתבים במטבע ~ פרק 2 ~ השטיח בשארם השייח'

היי, אני מצטערת שלא כתבתי לאחרונה, היינו בנעמה ביי. מיקום מדויק שלא תדאג, כמה שעות מגבול טאבה אילת - שארם השייח' מפרץ נעמה, מצרים. האיטלקי אסף אותי משדה התעופה, בדיוק שחזרתי ממוסקבה יישר לאילת. שמעתי חדשות, לא הקשבתי באמת....

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה