הבלוג של אנג'ליקה אגבייב

angel for business

האנשים והעסקים שאני מעריכה ואוהבת, הם כאן מהזווית שלי. על המלאכים שפגשתי בדרך וקטעים ספר על "דרך המלאך" שיראה אור בקרוב.

עדכונים:

פוסטים: 131

החל מדצמבר 2014

“למקום שליבי אוהב לשם רגליי מוליכות אותי” , משם אספתי תובנות וכוחות לחדש את המחר ולאחל גם לכם את מה שאני מאחלת לעצמי עברה עליי שנה מאתגרת ואני תמיד בתהליך של שינוי מוזמנים להציץ לחיים שלי

03/10/2016

האנלוגיה שלי אומרת כי לחיים רגילים וריקוד פשוט, אין כללים. כל אחד חי או רוקד איך שבא לו. האם אתם רוקדים את החיים כמו שהייתם רוצים ?

אני אוהבת לרקוד, במיוחד סלסה זה מחייה אותי. ממלא באנרגיות. חשבתי עבורכם על כמה הצעות לחיות את החיים כמו שאני רוקדת אותם :

שנעשה את הצעד הראשון 

זה לא משנה מה החלום שלכם וכמה הוא גדול . אבל החלום הזה, אפשרי . בהתחלה אנו חוששים או לא מבינים מהו הצעד הבא.  אבל חשוב שנתחיל, שנמצא את המדריך הנכון לחיים ונלמד את כל הצעדים כדי שיהיו קלים ומהנים יותר.

 כמה שצריך 

ייקח לנו זמן ללמוד , זה לא יהיה קל אבל חשוב שתמיד ננסה. לא משנה כמה פעמים ניפול ונעשה טעויות אנו חייבים לעבוד על זה – כמה שצריך. יהיו אכזבות, יהיו כישלונות, הרבה כאבים ב ‘נעלי הריקוד החדשות’  לא פשוט לשנות הרגלים בריקוד ובטח שקשה לשנות את החיים .

לא רק צעד תימני 

כמו בריקוד בחיים לפעמים  צריך לקחת צעד אחורה כדי להתקדם שתי צעדים קדימה . ככל שנלמד ונעשיר את  עצמנו בידע ככה נתקדם. גם אם זה ללמוד לספור צעדים וללמוד כמה סגנונות ואם צריך אז גם טכניקה מההתחלה עד שנמצא את זה שמתאים לנו .

לבחור את המנגינה 

אנשים ינסו לבחור לנו את המנגינה וידעו להגיד לנו למה כל מה שנבחר לא מתאים . אבל ברגע שיש לנו את החזון ואנו יודעים מה אנו רוצים אנו נבחר את המנגינה המושלמת שתלווה אותנו להגשים את היעד.

לרקוד את החיים 

לפעמים מביך לרקוד מול אנשים. פשוט שנרקוד איך שאנו אוהבים  בלי חשבון למה יגידו, שנהנה ונהיה מאושרים תמיד.

הסרטון הזה שצולם מכמה זוויות מראה איך אני רוקדת את החיים על אף האתגרים :

embedded by Embedded Video

 

 

 

עוד מהבלוג של אנג'ליקה אגבייב

תצוגה מקדימה

להיות בכושר בלי חדר כושר

חמישה מקצועות שיעזרו לכם להישאר בכושר בלי להיכנס לחדר כושר. אני לא חסידה של חדר כושר. צפוף לי, חנוק לי  ובואו נודה על האמת, ריח זיעה של אחרים הוא לא הריח המועדף עליי. ובכל זאת,  בא לי כושר, אז מה עושים ?  יוצאים לגלוש בים...

תצוגה מקדימה

העדי של ענת

היי ענת , את לא מכירה אותי אבל אני מכירה אותך. עכשיו, קצת יותר מדיי עד שאני מרשה לעצמי לכתוב לך, ומי אני בכלל ?! אני רוצה לספר לך שיש חותרת אחת עם עיניים ירוקות גדולות כמו הים, שערה גולש ועל צווארה עדי מכסף אמיתי. ...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

מכתבים במטבע ~ פרק 2 ~ השטיח בשארם השייח'

היי, אני מצטערת שלא כתבתי לאחרונה, היינו בנעמה ביי. מיקום מדויק שלא תדאג, כמה שעות מגבול טאבה אילת - שארם השייח' מפרץ נעמה, מצרים. האיטלקי אסף אותי משדה התעופה, בדיוק שחזרתי ממוסקבה יישר לאילת. שמעתי חדשות, לא הקשבתי באמת....

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה