הבלוג של AndyVeEirn

andyveeirn

מעצבת אופנה בעלת המותג אנדי ואירן, אמא לשלושה קטנטנים ונפלאים, אישה של גבר אחד וחובבת קינוחים מושבעת. www.andyveeirn.com

עדכונים:

פוסטים: 3

החל מינואר 2018

לפני חודשיים עלה לי בפייסבוק פרסום על קורס דיגיטליות לעסקים, מתוך מאות המסרים וטקסטים שאני נחשפת עליהם מידי יום – זה תפס אותי מיד. פרסמה את הפוסט קולגה יקרה שלי – זה סקרן אותי מאוד.

 מאז שאני זוכרת את עצמי, אני אוהבת ללמוד, זו לחלוטין תכונה שמגדירה אותי.

רגע אחד

אני אדם טוטאלי, ברגע שאני מחליטה משהו, אני מסוגלת להזיז קיר עד שאצליח להשיג את הדבר הזה.את ההחלטות שלי אני בדרך כלל נוהגת לקבל מהר, ברגע אחד ומתוך תשוקה גדולה וסערה.

 תמיד הייתי כזו.וזה היה שם בכל תחומי החיים: בלימודים שלי בשנקר, בעסק ,בחנויות שפתחתי, אפילו בילדים.כשאני הולכת לקנות נעליים, באמצע החנות, על ספסל המדידה – מול המוכרת… אני אעשה פרצוף כאילו עוברת בי מחשבה, התלבטות, כלפי חוץ זה יראה כאילו אני משתהה מעט… אבלהאמת בפנים היא שבשנייה הראשונה ההחלטה נפלה- המדידה נועדה רק לאשר את זה סופית – הם יהיו שלי!

מתוך סקרנות, עניין ורצון טבעי ללמוד – השארתי פרטים וקיוויתי שיחזרו אלי. זה מצחיק, כי בתוך החיים העמוסים של עסק, ילדים וניהול בית – לא היה מושג איך אתחייב לקורס רציני עכשיו. כשהגיע הטלפון המיוחל, עבדתי במטבח על קדרה צמחונית, הקטנה זחלה לידי, הגדולים היו כבר במקלחות, בלאגן רגיל של ערב שגרתי בבית עם שלושה קטנטנים. שמחתי כל כך על שיחת הטלפון. כמה ימים לאחר מכן, קיבלתי מייל עם רשימת המרצים שמולם אשב ואל ניסיונם אקשיב. התרגשות רבה החלה מטפסת בי אט אט.

עניין השיווק הדיגטלי מלווה אותי כבר תקופה ארוכה, קו התפר שבין המרחב הפיזי אל מול המרחב הוירטואלי – מסקרן אותי מאוד. אני מוצאת את עצמי יושבת וצופה בלייבים בערבים, קוראת מאמרים ובלוגים, מצטרפת לעשרות קבוצות בפייסבוק, כותבת עוד פוסט, ואז עוד פוסט, חוקרת ומעמיקה.כשלקוחות מגיעות לחנויות שלי עם צילום מסך של פוסט שכתבתי לפני 3 שבועות, זו הרגשה נהדרת – זה בדיוק במקום הזה שכתבתי עליו קודם: ״קו התפר שבין המרחב הפיזי אל מול המרחב הוירטואלי״.

כמה כיף לקחת חלק במשהו חדש שקורה, כמה משמח שאני יכולה להרשות לעצמי לקחת רגע,  ולפנות ממקום קטן בלב ובראש כדי להקשיב למישהו אחר.

בלוג2

עוד מהבלוג של AndyVeEirn

תצוגה מקדימה

"הגוזלים שלי עזבו את הקן..."

כל מי שמכיר אותי יודע שיש לי חולשה לילדים, אני אוהבת את הרעיון, אני אוהבת את היישום ואני אוהבת הרבה ממנו. זה לא סוד שכשנולד לי ילד נולדת איתו יחד המחשבה והכמיהה לילד הבא. מלבד שלושת הילדים הביולוגים שלי יש לי גם את אנדי...

תגובות

תגיות:

פורסם לפני 1 year
תצוגה מקדימה

הפעם הראשונה שלי...

היי, מבחינתך זאת בטח הייתה אנקדוטה קטנה ומצחיקה, אבל עבורי היה זה רגע מכונן. הלקוחה הראשונה שאי פעם קנתה ממני. שזה קרה לא האמנתי שזה קורה. כל החלום שלי, העבודה הקשה במשך חודשים ארוכים התממשו ופתאום הפכו ברגע אחד...

תגובות

פורסם לפני 1 year

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה