הבלוג של AndyVeEirn

andyveeirn

מעצבת אופנה בעלת המותג אנדי ואירן, אמא לשלושה קטנטנים ונפלאים, אישה של גבר אחד וחובבת קינוחים מושבעת. www.andyveeirn.com

עדכונים:

פוסטים: 3

עוקבים: 0

החל מינואר 2018

מבחינתך זאת בטח הייתה אנקטודה קטנה ומצחיקה, אבל עבורי היה זה רגע מכונן…

24/01/2018

היי,

מבחינתך זאת בטח הייתה אנקדוטה קטנה ומצחיקה, אבל עבורי היה זה רגע מכונן.

הלקוחה הראשונה שאי פעם קנתה ממני.

שזה קרה לא האמנתי שזה קורה. כל החלום שלי, העבודה הקשה במשך חודשים ארוכים התממשו ופתאום הפכו ברגע אחד למציאותיים.

אישה אמיתית, זרה, שאני לא מכירה, מחליטה לרכוש בגד שלי, דווקא שלי ולא של אחרת, כי התחשק לה, כי אהבה איך שהיה מונח עליה, כי הרשמתי אותה, כי החמיא לה.

זה היה לפני שמונה שנים, בספטמר 2010. קולקציית הביכורים שלי בדיוק יצאה לשוק. שישה דגמים של עליוניות סרוגות שכולם עוצבו ויוצרו כאן בארץ, במפעל סריגה שכבר סגר את שעריו ברמת גן ברחוב תובל.

החלטתי לקפוץ למים העמוקים ולהציג את הקולקציה בפעם ההראשונה ביריד מעצבים גדול בבית ציוני אמריקה. לקחתי דוכן גדול, סידרתי אותו יפה יפה, וחיכיתי ללקוחות.

היריד התחיל, הגיעו נשים, הסתכלו, התרשמו, שאלו אותי שאלות אבל לא קנו.

חיכיתי בסבלנות. ידעתי שברגע שתגיע הראשונה שזה יתאים לה כמו כפפה ליד, הכל יפתח ומשם הכל יזרום.

ואז את הגעת, עם חברה, ומדדת, ואהבת ואפילו החלטת לרכוש 2 פריטים.

מבפנים הלב שלי התפוצץ מאושר ושמחה. כלפי חוץ ניסיתי לשחק אותה רגועה. כאילו זאת לא הפעם הראשונה. מרוב התרגשות אפילו לא הצלחתי להעביר את כרטיס האשראי שלך במסוף האשראי שלי. לא ידעתי כלל שצריך לפתוח אותו בכלל. מרוב לחץ לא ידעתי מה לעשות, פחדתי שתקלטי אותי, שתראי שזאת בעצם הפעם הראשונה שלי ותתחרטי. נעזרתי בדוכן שהיה לידי, ביקשתי להעביר אצלו את הכסף ולסדר אחר כך  את הניירות והחשבוניות.

וזה אכן קרה, הכסף עבר, ארזתי לך יפה יפה, הודתי לך והלכת לדרכך.

פוסט3

כל כך התגשתי!!! התקשרתי לבעלי לספר שעשית את זה, המכירה הראשונה מאחורי, הייתי קולית, זורמת ונראה לי אפילו שלא שמת לב לפרפרים בבטן שלי, לרעד בקולי.

אחרי שעה, אמא שלי הגיעה לבקר ביריד, בכל זאת הפעם הראשונה שהבת שלה מציגה את קולקציית הביכורים שלה. היא סיפרה לי בהתרגשות רבה שראתה עכשיו מישהי למטה ביציאה מהיריד עם שקית שלי, וכל כך שמחה שהלכה ואמרה לה שזה של הבת שלה מה שקנתה, ביקשה לראות מה רכשת ואפילו ביקשה שתמדדי להראות לה.

פןסט23

נפלה לי הלסת מרוב בושה ששמעתי על כך בגאווה מאמא שלי. גם ככה בקושי רב הצלחתי להסוות מולך את ההתרגשות…

לימים אמא שלי תגיד שמה פתאום, היא לא ביקשה ממך למדוד, ובכלל בקושי דיברה איתך. את תספרי שזה דווקא היה חמוד בעיניך, תחושת הגאווה של אמא שלי.

ואני? אני לנצח אזכור אותך ואת הרגע הזה, הרגע הראשון שהרעיון שלי הפך למציאות

עוד מהבלוג של AndyVeEirn

תצוגה מקדימה

תמיד אהבתי ללמוד

לפני חודשיים עלה לי בפייסבוק פרסום על קורס דיגיטליות לעסקים, מתוך מאות המסרים וטקסטים שאני נחשפת עליהם מידי יום - זה תפס אותי מיד. פרסמה את הפוסט קולגה יקרה שלי - זה סקרן אותי מאוד.  מאז שאני זוכרת את עצמי, אני אוהבת ללמוד,...

תגובות

פורסם לפני 9 months
תצוגה מקדימה

"הגוזלים שלי עזבו את הקן..."

כל מי שמכיר אותי יודע שיש לי חולשה לילדים, אני אוהבת את הרעיון, אני אוהבת את היישום ואני אוהבת הרבה ממנו. זה לא סוד שכשנולד לי ילד נולדת איתו יחד המחשבה והכמיהה לילד הבא. מלבד שלושת הילדים הביולוגים שלי יש לי גם את אנדי...

תגובות

תגיות:

פורסם לפני 9 months

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה