הבלוג של ענת האחת

anatmandel

עדכונים:

פוסטים: 51

החל מנובמבר 2014

אף אחד לא יכול לתאר לעצמו את ההתרגשות בה אני שרויה בימים האחרונים.

אף אחד, חוץ מאלה שהוציאו לאור ספר משל עצמם.

כתבתי את הספר לפני יותר משנתיים, בעקבות השראה של ילדונת פצפונת אחת, מתוקה אמיתית, שכבר בהיותה בגן הילדים החליטה במן אומץ תמים, שהיא אוהבת להתלבש כמו הבנים. ואף אחד לא יכול לשכנע אותה ובטח לא אמור לשכנע אותה ללבוש שמלות ורדות כשהיא דווקא רוצה מכנסיים וחולצה בצבע שחור.

שורשי הפמיניזם ? אולי.

תאומות מחופשות בחופש פורימי

תאומות מחופשות בחופש פורימי

ואני – מצאתי את נקודת האור לכתיבת הספר הראשון שלי. מי שמכיר אותי יודע שאני נולדתי עם העט ביד….. אני קוראת וכותבת ללא כל הפסקה.

מכירים את הביטוי הזה “תולעת ספרים ? כזאת אני.

מאז שהייתי ילדה צעירה, כנראה ממש מראשית הקריאה , לא הפסקתי לקרוא. כמעט בכל רגע נתון היה לי ספר ביד. ואם סיימתי את הספר, קראתי מה שמסביב, מודעות ברחוב או תוויות על בקבוקים. הכל.

כשהייתי בכיתה ו’ סיימתי לקרוא את כל ספריית הילדים של בית ספר דנמרק בירושלים, וקיבלתי אישור מיוחד “לעלות לספריה של המבוגרים”. מקדש הספרים.

שם כבר הרגשתי שחוץ מלקרוא אני חייבת, פשוט חייבת, לכתוב. מאז, אני לא מפסיקה לכתוב.

אחרי אין ספור חוויות שעברתי במשפחה, בארץ, ובעולם, הגעתי לרגע של מימוש החלום.

זהו. סוף סוף השלמתי את כתיבתו של הספר הראשון שלי (זה הראשון שמחוץ למגירה).

 פורים שמח !

הכל התחיל עם פרפרים ורודים

הכל התחיל עם פרפרים ורודים

זהו סיפור ילדים חמוד ומהנה, המתרחש בחג פורים, ומספר על שתי תאומות דומות מאוד, והבדל קטן בין שתיהן, זו מתחפשת לנסיכה עם שמלת מלמלה והשנייה ל’זורו’ שהוא לוחם. הסיפור כולל מבט על התחפושות השונות של כולם בגן: הורים, גננות, ילדים ובני משפחה אחרים: ועל ילדה אחת אמיצה שלא אכפת לה מה המוסכמות אומרות על תחפושות של בנים או של בנות.

באופן כללי הסיפור מפרט על חוויית הפורים של המשפחה – סיפור המגילה, משלוח מנות, בילוי בעדלאידע העירונית, האח שהלך לאיבוד אך נמצא לשמחת כולם, והעייפות בסוף היום.

בימים הקרובים אקרא לתמיכת החברים , הקרובים והרחוקים, לתמוך בפרויקט שלי במסגרת גיוס המונים על מנת שהחלום המתוק יהפוך למציאות.

אל תדאגו, אני כאן בסביבה, ואדאג לעדכונים בכל רגע נתון :)

אני מתרגשת !!! WOW אמיתי !!!

ככה זה כשיש פרפרים בבטן

ככה זה כשיש פרפרים בבטן

עוד מהבלוג של ענת האחת

תצוגה מקדימה

אמא. רבות בנות עשו חיל ואת עלית על כולנה. זיכרון

אתמול, כח בחשוון תשע"ו, היה יום הזיכרון לאימי. הזיכרון הכי חזק שעלה לי , בעצב גדול , היה דווקא יום ההולדת האחרון שלה. ב-21.11.2011. זה היה יום ההולדת ה-67 והאחרון. חגגנו (אם אפשר לכנות זאת כך) בבית אבות סיעודי, ימים ספורים אחרי...

תגובות

פורסם לפני 5 years
תצוגה מקדימה

על אופטימיות ועל פסימיות

אחרי שצפיתי אתמול בבושה גדולה על המתחולל בבית המחוקקים שלנו, בערב שאמור היה להיות חגיגי והפך להיות פארסה מבישה על דמוקרטיה וכבוד, חשבתי לעצמי על אופטימיות ועל פסימיות. אופטימיות על שום מה ? על שום הדם החדש שנכנס...

תצוגה מקדימה

ריאקציה רצה וצמחים מטפסים

תחשבו הכי רחוק מהבימה, הכי רחוק מהזוהר התל אביבי, הכי רחוק ממסקין וכיכר רבין. תגיעו לתוך התחנה המרכזית החדשה הכי ישנה בעיר ושם, במעמקי מפלצת הבטון, בפינה דחוקה אחרי מקדונלד וחנות קעקועים, בסביבה שוקקת סינים, אפריקנים,...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה