הבלוג של ענת הרן-יעוץ ותווך נדל"ן יוקרה

Anat Harran Luxury Real Estate Services

שמי ענת הרן. בבעלותי משרד ייעוץ נדל"ן המתמחה בנכסי יוקרה ואיכות בסביון ובקעת אונו. אשמח לחלוק אתכם את התובנות שלי. סלולרי: 0526595535 טלפון: 03-6352744 כתובת: הרכס 24 סביון 56538 ת.ד. 3154 סביון 56540

עדכונים:

פוסטים: 23

החל מנובמבר 2016

קונה יקר, הגשם הינו ידידך הנאמן. אמנם תקופת הגשמים אינה עונג גדול לדשדש רגליים בחיפוש אחר נכס חלומותיכם, אבל הוא מהווה אינדיקטור חשוב מאין כמוהו, המעיד אם הנכס ראוי וכשיר לרכישה.

מוכר יקר, הגשם מהווה עבורכם סמן מתריע לכל ליקוי קיים של נזילה, סתימה, גג לא תקין, סימני רטיבות בתקרה, בקירות ובמרתף.

יש לשים לב לדברים הבאים:

1 – הגג. הגשם יעיד על מצבו ועמידותו. גם אם הגג נראה חדש, יש לדאוג לבדוק אם אין נזילות החודרות דרכו ועוברות לתקרה. יש לבדוק אם ישנם פתחי אוורור בגג. יש לבדוק אם קיים בידוד ראוי. האם ישנם סימני ריקבון? לפעמים וונטות של חדרי רחצה הפונות לגג יגרמו רטיבות ועובש לא רצויים.

2 – מרזבים. האם יש מרזבים? האם מחוברים היטב למבנה? האם הגשם השוטף עובר דרכם בחופשיות, או שמא סתומים עי ענפים ועלים רקובים מהרטיבות? לאן זורם הגשם היוצא מהמרזבים? היכן מתרכז?

3 – מיקום הבית. אם הבית ממוקם במקום נמוך, יש סיכוי שהגשמים יתרכזו ויקוו סביבו. האם ישנו ניקוז ראוי למי הגשמים/תעלות ניקוז שימנעו שיטפון וריכוזי מים מסוכנים?

4 – בדרך כלל, צד מסויים של הבית זוכה לכמות גשם גדולה יותר. יש לבחון את הבית על כל צדדיו ולבדוק את עמידות הצד החשוף ביותר. האם יש התפוררות של הקירות? כתמים?

5 – המרתף. מוקד ללחות, עובש ורטיבות. האם יש ריח של טחב? האם יש סימנים המעידים על רטיבות (יש לבדוק אם יש תיקוני צבע לא ברורים) בקירות ותקרה. האם יש עובש?

לסיכום: לך הקונה, הנכס ישקף את איכותו בשקיפות מלאה. לך המוכר, הגשם יתריע על כל ליקוי קיים ויאפשר תיקונו המוחלט טרם מוצג למכירה.

בהצלחה !!!

אתר: anatharran.co.il

טל’ 0526595535
טל’ 03-6352744
כתובת: הרכס 24 סביון 56538
ת.ד. 3154 סביון 56540

FACEBOOK

file-page1

 

 

עוד מהבלוג של ענת הרן-יעוץ ותווך נדל"ן יוקרה

תצוגה מקדימה

Anat Harran Luxury Real Estate Services

משרדי מתמקד במתן שירותי ייעוץ נדל"ן יוקרה ונכסים איכותיים בסביון ובאיזור בקעת אונו. הנכסים כוללים מגוון רב, החל מצמודי קרקע, מגרשים, פנטהאוסים ודירות יוקרה אייכותיות בסביבה זו. שימת הדגש שלי הינה על אמינות, מהימנות...

תגובות

פורסם לפני 3 years

הבית לא נמכר? לא מבינים למה? מספר עצות להפוך את הבית לאטרקטיבי למכירה.

יתכן שכבר התחלתם לאבד תקווה. הבית עומד למכירה זמן רב. ההבטחות שקיבלתם לא התממשו. לקוחות שהגיעו מציעים מחיר לא ראוי, הבית עומד, ו"תחנת רכבת" של אנשים באים והולכים מערערת את השקט והשלוה. ישנן מספר דרכים להתמודד ולקדם את מצב...

טיפים ביחס לבית הכולל מרתף

בהערכת איכויות נכס, תמיד להמצאות מרתף ישנה עדיפות בכך שמקנה שטח נוסף למגורים, אירוח ואחסון. יחד עם זאת, עליכם לבדוק היטב מה מצבו. לרוב נמצאות במרתף מערכות התפעול של הבית: אינסטלציה, חשמל, גז. מרתף שאינו בנוי כראוי עלול...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה