הבלוג של ענת הרן-יעוץ ותווך נדל"ן יוקרה

Anat Harran Luxury Real Estate Services

שמי ענת הרן. בבעלותי משרד ייעוץ נדל"ן המתמחה בנכסי יוקרה ואיכות בסביון ובקעת אונו. אשמח לחלוק אתכם את התובנות שלי. סלולרי: 0526595535 טלפון: 03-6352744 כתובת: הרכס 24 סביון 56538 ת.ד. 3154 סביון 56540

עדכונים:

פוסטים: 23

החל מנובמבר 2016

גירושין הינו מצב לא פשוט. כאשר עולה גם צורך במכירת נכס משותף, מתווסף אלמנט סטרס נוסף.

עבור רב האנשים, ביתם מהווה ההשקעה הגדולה ביותר, שלא לדבר על האספקט והערך הרגשי הקשור בבית. מכירת הבית וחלוקת הרכוש מובילה להתחלה חדשה עבור שני בני הזוג.

ראשית יש לשלם את שארית המשכנתא אם נותרה.

יתכן מצב בו רק אחד מבני הזוג עובד ומפרנס. כאן עלול להיות מצב של “בעל המאה הוא בעל הדעה”, שיוסיף מתחים לעניין המכירה.
להלן מספר עצות לתהליך זורם ופשוט במידת הניתן:

גישה עסקית מול גישה רגשית– כמובן שכרוכות אמוציות בתהליך פירוק המשפחה ומכירת הבית, העוגן שלכם. כדי להבטיח תהליך פשוט, אמצו גישה עסקית לתהליך עצמו. נסו לזרז את המכירה ע”י שיעורי בית מקדימים. העריכו וניקבו מחיר ריאלי לביתכם, ובכך התהליך יזורז. נסו לנטרל כעסים וצער, כדי שלא תחליטו החלטות ממקומות רגשיים. נסו להשאר מפוקסים במטרה.

גבשו הבנה לגבי מצב שוק הנדל”ן במקום בו נמצא ביתכם. קביעת המחיר המבוקש עבור הבית בעל חשיבות עליונה, במיוחד אם קיים לחץ זמן. במקביל בידקו מחירי נכסים באזור אליהם אתם מיועדים לעבור, כדי להבטיח שהתקציב שיעמוד לרשותכם יאפשר קנית נכס עבורכם. מן הסתם יש להגיע להסכמה על המחיר המבוקש בין שני הצדדים. כדי לא למשוך את התהליך ולהגיע למצב של שינוי/הורדת המחיר המבוקש, עדיף להקדים ולבדוק היטב מה המחיר הראוי להצגת הנכס. אם לחץ המכירה גדול, יש לשקול לנקוב במחיר נמוך מעט, ולו כדי לסיים את העניין בזריזות יתרה.

נסו שלא לתת לתקופה המתוחה הזו להשפיע על אופן הצגה אופטימלי של הנכס. טוב ביותר לשוות לו מראה אופטימלי בעל אנרגיות מזמינות, תוך הקפדה על תחזוקה וחזות מושקעת. גם אם זה דורש אנרגיות נפשיות נוספות, ה”משחק” יזרז את התוצאה המבוקשת של המכירה. כמו כן, הקפידו על גמישות וזמינות לביקורי לקוחות פוטנציאליים.

כמובן שיש אופציה עדיפויות במידה ואחד מבני הזוג קונה את חלקו של האחר בנכס. כאן יש לקחת בחשבון יכולת כלכלית של בן הזוג הקונה להמשיך לשלם את המשכנתא באופן עצמאי, אם קיימת, וכן לאמוד למפרע את היכולת להחזיק ולתחזק את הבית לבד.

כדי לזרז את תהליך המכירה בעקבות גירושין, עדיף להעזר בשירותי יועץ נדל”ן אשר ימנף את המכירה בזכות פלטפורמות שיווקיות נרחבות יותר ואף יטול מכם את הצורך להציג בעצמכם את הבית.

עוד מהבלוג של ענת הרן-יעוץ ותווך נדל"ן יוקרה

תצוגה מקדימה

Anat Harran Luxury Real Estate Services

משרדי מתמקד במתן שירותי ייעוץ נדל"ן יוקרה ונכסים איכותיים בסביון ובאיזור בקעת אונו. הנכסים כוללים מגוון רב, החל מצמודי קרקע, מגרשים, פנטהאוסים ודירות יוקרה אייכותיות בסביבה זו. שימת הדגש שלי הינה על אמינות, מהימנות...

תגובות

פורסם לפני 3 years
תצוגה מקדימה

להשכרה!!! בסביון!!! בהרחבה היוקרתית !!!

דו משפחתי מעוצב לתפארת, כולל בריכת שחיה (בעלת קירוי חשמלי), יח' נפרדת עם כניסה נפרדת, מעלית וגינה מרהיבה. 325 מ"ר בנוי על 500 מ"ר קרקע. 7 חד' מרווחים במיוחד ומוארים מכל עבר, המתפרשים על שתי קומות ומרתף (2 חצרות אנגליות). סלון גדול,...

תגובות

פורסם לפני 3 years
תצוגה מקדימה

למכירה !!! בקריית אונו, בפסגת אונו האיכותית !!!

פנטהאוס מעוצב ומדוגם בבנינים הגבוהים המועדפים (מינרב), במיקום אופטימלי, קרוב לבתי"ס ולגנים. 5.5 חד', 2 מרפסות ענק (60 ס"מ כל אחת), משני צידי הנכס, יח' נפרדת למתבגר, 4 כיווני אויר הפונים לנוף אינסופי. 165 מ"ר + 120 מ"ר...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה