הבלוג של ענת הרן-יעוץ ותווך נדל"ן יוקרה

Anat Harran Luxury Real Estate Services

שמי ענת הרן. בבעלותי משרד ייעוץ נדל"ן המתמחה בנכסי יוקרה ואיכות בסביון ובקעת אונו. אשמח לחלוק אתכם את התובנות שלי. סלולרי: 0526595535 טלפון: 03-6352744 כתובת: הרכס 24 סביון 56538 ת.ד. 3154 סביון 56540

עדכונים:

פוסטים: 23

החל מנובמבר 2016

הקלישאה: קנה בזול ומכור במחיר הגבוה ביותר, הינה בעצם מציאות.

הקונה רוצה לרכוש נכס במחיר הנמוך ביותר/מציאה, בעוד המוכר מעוניין בתמורה הגבוהה ביותר האפשרית.

בבואך להציג נכס למטרת מכירה, עליך למקד תשומת ליבך בכמה פרמטרים, בעת קביעת מחיר:

•מיקום הנכס מבחינה לוגיסטית: האם קרוב לבתי ספר/גנים, שירותים קהילתיים/חברתיים, מרכזי קניות ועוד.

•האם ישנה כמות נכסים גדולה למכירה בסביבה באותה עת? במידה וכן, זו אבן נגף. יכולת ההתמקחות קטנה. היצע גדול גורם למחיר לרדת. מן הראוי לבדוק מה המחירים הממוצעים המבוקשים עבור נכסים אחרים באותה קטגוריה, כמו גם להיכנס לרשות המיסים או לאתר מדלן, בהם ניתן לראות בכמה נמכרו נכסים בסביבתכם. כך תוכלו להיות ערים למציאות.

•מה מצב החזית שלפני הבית: המדרכה, הגדר, שערי הכניסה. מה מצב הגינה. מן הראוי שיהיו במצב טוב, ייצוגי ואופטימלי. ניתן למנף את החזות בפינות ישיבה אטרקטיביות, שתילת פרחים וכד’.

•במידה ויש בריכת שחיה, מה מצבה? יש לדאוג לתחזוקה שוטפת ומוקפדת שתהפוך אותה לגורם אטרקטיבי ומפתה.

•אסתטיקה עיצובית פנימית: אלמנט מעצים הינם חללים פתוחים רחבים נטולי עומס בחפצים, כמו גם סדר וניקיון שהם אלף בית ביצירת אטרקטיביות כובשת עין. מטבח עמוס, חדר כביסה עמוס, מנמיכים את ערכו של הנכס. חללים מרווחים מאפשרים נכס מואר הן מבחוץ והן מבפנים.

•המטבח, מרכז הבית עבור רבים. מטבח מיושן, גם אם שאר הבית אטרקטיבי, יהווה בעייה, יש לבחון אפשרויות שדרוג שימנפו את המטבח.

•חדרי רחצה. יש לבדוק האם תקינים, מאווררים, מבריקים – בכך את הערכתם/ התרשמותם של הקונים. זכרו, הקונים מעוניינים להשקיע בשדרוג והחלפה כמה שפחות.

•אלמנטים לקויים בנכס כמו גופי תאורה מיושנים/שבורים, צבע במצב רע, מעקות שבורים, ריחות טחב וכד’, מורידים את סיכויי המכירה במחיר המבוקש.

•במידה ויש ליקויים בטיחותיים בולטים: גג רעוע, אינסטלציה לא תקינה (סימני נזילות), חוטי חשמל גלויים ועוד, יש לעשות טיפול ותיקון טרם הצגת הנכס.

•במידה והנכס מושכר, יש לדאוג לביקורי ביקורת כדי לוודא שהנכס שמור ומטופח ומייצג את האיכויות בהן השקעתם טרם ההשכרה.

ואחרון, מן הראוי שבעל נכס היוקרה יבנה אסטרטגיה ייצוגית מפתה (ריח עוגה בתנור יעזור לפיתוי, כתוסף מגרה חוש נוסף), אשר תמנף את התאהבות הלקוחות בנכס וסיכוי מכירתו במחיר הגבוה ביותר.

בהצלחה..

עוד מהבלוג של ענת הרן-יעוץ ותווך נדל"ן יוקרה

תצוגה מקדימה

Anat Harran Luxury Real Estate Services

משרדי מתמקד במתן שירותי ייעוץ נדל"ן יוקרה ונכסים איכותיים בסביון ובאיזור בקעת אונו. הנכסים כוללים מגוון רב, החל מצמודי קרקע, מגרשים, פנטהאוסים ודירות יוקרה אייכותיות בסביבה זו. שימת הדגש שלי הינה על אמינות, מהימנות...

תגובות

פורסם לפני 3 years

טיפים ביחס לבית הכולל מרתף

בהערכת איכויות נכס, תמיד להמצאות מרתף ישנה עדיפות בכך שמקנה שטח נוסף למגורים, אירוח ואחסון. יחד עם זאת, עליכם לבדוק היטב מה מצבו. לרוב נמצאות במרתף מערכות התפעול של הבית: אינסטלציה, חשמל, גז. מרתף שאינו בנוי כראוי עלול...

תצוגה מקדימה

למכירה !!! ברמת אפעל האיכותית !!! בית על קרקע פרטית !!!

נכס מדוגם יחיד במינו וביופיו, בעל סגנון אקלקטי (מפגין מגוון סוגי אמנות השואבים מתרבויות שונות בעולם, תוך בחירה של הטוב ביותר), המשרה אנרגיות חמות ומזמינות. 288 מ"ר בנוי + 25 מ"ר בניה קלה / 416 מ"ר קרקע. 7 חד' + יח' עם כניסה נפרדת +...

תגובות

פורסם לפני 3 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה