הבלוג של ענת הרן-יעוץ ותווך נדל"ן יוקרה

Anat Harran Luxury Real Estate Services

שמי ענת הרן. בבעלותי משרד ייעוץ נדל"ן המתמחה בנכסי יוקרה ואיכות בסביון ובקעת אונו. אשמח לחלוק אתכם את התובנות שלי. סלולרי: 0526595535 טלפון: 03-6352744 כתובת: הרכס 24 סביון 56538 ת.ד. 3154 סביון 56540

עדכונים:

פוסטים: 23

החל מנובמבר 2016

יתכן שכבר התחלתם לאבד תקווה. הבית עומד למכירה זמן רב. ההבטחות שקיבלתם לא התממשו. לקוחות שהגיעו מציעים מחיר לא ראוי, הבית עומד, ו”תחנת רכבת” של אנשים באים והולכים מערערת את השקט והשלוה.
ישנן מספר דרכים להתמודד ולקדם את מצב התקיעות במכירת בית. חישבו וישמו דרכים שיוכלו לשפר את הנכס:
1. יתכן שקשה להכיר בכך, אולם ישנו מצב בו לקוחות לא אוהבים מה שעיניהם רואות. שפרו את הנכס. בתקופת הסתו/חורף, בעלי מקצוע מחפשים עבודות שדרוג/שיפוץ, וישמחו להירתם לעבודות קלות במחיר נמוך יותר מאשר בעונת השיפוצים החמה (אביב/קיץ). עבודות כשיפוץ דק, עבודות צביעה קלות וכד’.
2. במידה והתקציב אינו מאפשר, ואתם מודעים לצרכי שיפוץ שונים, דרך אחרת הינה לקבל הצעת מחיר לשדרוגים האלה, ובמידה והנושאים האלה עולים כבעייתיים, תוכלו להציג הצעת מחיר מפורטת ולהציע גמישות בסגירת מחיר העסקה. כך תצאו אמינים, רציניים, גמישים, ותדעו מה הערך המדויק שיש להוריד מהסכום שביקשתם.
3. במידה וכבר אינכם יכולים לחכות עוד, יש מקום לשקול הורדה משמעותית במחיר. להפוך את הנכס לנכס “מציאה”, ואז ייחטף כלחמנייה טרייה.
מחיר אטרקטיבי, תמיד יעשה את העבודה. תמיד ימצא לקוח למחיר אטרקטיבי.
4. אופציה נוספת, היא השכרת הנכס. כך לפחות יניב הכנסה פאסיבית, ובחוזה ניתן להכניס סעיף פינוי תוך זמן מוסכם, במידה והנכס יימכר. יחד עם זאת, יש לנקוט בבחירה זו בזהירות. ראשית תתבקשו להיות מוכנים לכל בעיה וקלקול שתדרשו לתקן. שנית, אם הנכס לא נמכר עד עתה, יתכן ששוכרים לא הולמים (גם אם בדקתם מי הם), יוסיפו להידרדרות מצב הנכס. מידת הסבירות היא ששוכר לא ישמור על הבית שלכם כמותכם. עליכם להיות מוכנים לטפל בכל שיידרש עם צאתם, גם מבחינה כלכלית וגם הקדשה רגשית.
5. יש מצבים שמיקום הנכס או הסביבה שלו, אינם מקדמים מכירה : אנטנות סלולריות, קווי מתח גבוה, לולים, בית קברות ועוד. אלה מצבים נתונים שאי אפשר לשנות או להתעלם מהם. מנגד, ניתן להציג אישורים לתקינות האנטנות/ קווי מתח גבוה, ולהדגיש יתרונות מוספים הקיימים בנכס, שיקטינו את משמעות “החסרונות”.
6. במידה ואתם עוזבים את הנכס ועוברים טרם מכירתו, יש להקפיד על תחזוקה פנימית ופרזנטציה מטופחת של הגינה/ בריכה/חצר. כאן יש לשקול מחדש את עניין ההשכרה, היות ועדיף שהנכס יתוחזק, מאשר יעמוד ריק והבלאי יתקוף אותו עם כל יום שעובר, דבר שיוסיף קושי למכור, על הקושי הקיים.
7. שינויים עיצובים קלים יכולים לשדרג את הנכס- לאווירה ולאנרגיה של הנכס , ניתן לדאוג לריחות מפתים של קינמון, נרות ריחניים ואפילו עוגה בתנור. בנוסף רצוי להאיר את כל הבית גם במשך ביקורי לקוחות ביום, כך יראה גדול ומזמין יותר.
8. כדי למקסם סיכויי מכירה וחיבור רגשי של לקוח קונה לנכס, יש להוציא את ה”ביתיות” המשקפת את בעל הנכס מהבית, וליצור כר דמיוני רחב אצל הלקוחות המבקרים בו. מאפיינים אינדיבידואליים, עד כמה שיהיו מרהיבים, מקטינים הזדהות ויכולת חיבור עבור המגוון הרב ביותר של לקוחות בעלי טעם וסגנונות שונים. הדבר יצמצם את קהל הלקוחות לנישה ספציפית בלבד.

בהצלחה..

עוד מהבלוג של ענת הרן-יעוץ ותווך נדל"ן יוקרה

תצוגה מקדימה

Anat Harran Luxury Real Estate Services

משרדי מתמקד במתן שירותי ייעוץ נדל"ן יוקרה ונכסים איכותיים בסביון ובאיזור בקעת אונו. הנכסים כוללים מגוון רב, החל מצמודי קרקע, מגרשים, פנטהאוסים ודירות יוקרה אייכותיות בסביבה זו. שימת הדגש שלי הינה על אמינות, מהימנות...

תגובות

פורסם לפני 3 years

טיפים ביחס לבית הכולל מרתף

בהערכת איכויות נכס, תמיד להמצאות מרתף ישנה עדיפות בכך שמקנה שטח נוסף למגורים, אירוח ואחסון. יחד עם זאת, עליכם לבדוק היטב מה מצבו. לרוב נמצאות במרתף מערכות התפעול של הבית: אינסטלציה, חשמל, גז. מרתף שאינו בנוי כראוי עלול...

תצוגה מקדימה

למכירה !!! ברמת אפעל האיכותית !!! בית על קרקע פרטית !!!

נכס מדוגם יחיד במינו וביופיו, בעל סגנון אקלקטי (מפגין מגוון סוגי אמנות השואבים מתרבויות שונות בעולם, תוך בחירה של הטוב ביותר), המשרה אנרגיות חמות ומזמינות. 288 מ"ר בנוי + 25 מ"ר בניה קלה / 416 מ"ר קרקע. 7 חד' + יח' עם כניסה נפרדת +...

תגובות

פורסם לפני 3 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה