הבלוג של anat_gonen

anat_gonen

עדכונים:

פוסטים: 2

החל ממרץ 2015

כל אישה רוצה להיות יפה. בשביל שנהנה מהופעה חיצונית אסתטית ואיכותית עלינו לטפח את עצמנו. כמו שלא נטפל לבד בשיניים שלנו אלא נלך לרופא שיניים, כך באופן דומה בשביל לטפח את מראה הפנים שלנו והעור כדאי לנו ללכת לטיפול אצל קוסמטיקאית. קוסמטיקאית רפואית מוסמכת יכולה להעניק לנו טיפול פנים איכותי מאוד. כאשר אנחנו רוצים לעבור טיפול פנים כדאי לנו לפנות דווקא לקוסמטיקאית רפואית שעברה הכשרות רבות והסכמה כי יש את הידע המקצועי הנדרש ואת הניסיון הדרוש בשביל לטפל בפגעי פיגמנטציה של עור הפנים, בפצעים וגם בעור שומני.

איזה טיפולי פנים קוסמטיקאית רפואית מעניקה?

אז איזה טיפולי פנים קוסמטיקאית רפואית מעניקה? קוסמטיקאית רפואית איכותית תוכל להעניק לנו טיפולי פנים מפנקים שיעשירו את עור הפנים שלנו ויאפשרו לו להיות חי יותר ומלא ברק. עור הפנים הוא עור רגיש מאוד. לפעמים יכולים להיות פצעי אקנה על הפנים שלנו או כתמים שונים כתוצאה מחשיפה מרובה מדי או לא מידתית לשמש או לחומרים מסוכנים (כמו חומרי ניקיון למשל). תהליך השיקום של עור הפנים שלנו דורש רגישות רבה וגם ידע אודות המאפיינים השונים של סוגי העור (עור רגיש, עור בהיר, עור שומני, עור יבש). טיפולים קוסמטיים רפואיים יסייעו לנו לשקם את המראה החיצוני שלנו ולחזור להיראות מעולה.

טיפולים קוסמטיים – לא רק שאלה של יופי…

טיפולים קוסמטיים הם הרבה יותר מרק שאלה של יופי. כאשר המראה החיצוני שלנו הוא מוזנח ולא אסתטי אנחנו עושים רושם שלילי על הסביבה שלנו. בשביל להצליח בעבודה שלנו או בחיים האישיים שלנו בתחום הרומנטי עלינו להקפיד ולטפח את המראה החיצוני שלנו. הקדשת זמן, כסף ומאמץ לטיפול בפנים שלנו היא השקעה משתלמת מאוד. כאשר אנחנו נראים מטופח ויפה אז הסביבה שלנו מתרשמת מאתנו יותר. מראה חיצוני מטופח יכול גם לשפר את התדמית שלנו בעיני עצמנו. כאשר אנחנו בטוחים במראה החיצוני שלנו ובתדמית האישית שלנו אז יש לנו יותר כוחות לפעול בעולם ולהיות משמעותיים. בסופו של דבר כדאי לנו מאוד לפנות לקוסמטיקאית רפואית לשם טיפול אסתטי בפנים שלנו.

חשוב מאוד לעבור טיפולי פנים כי טיפולים אלו יכולים לעזור לנו גם להתמודד עם בעיות רפואיות בעור הפנים. כך למשל אם עור הפנים שלנו מודלק עם פצעי בגרות או פצעים אחרים טיפול קוסמטי איכותי יוכל להרגיע אותו ולהעלים את הפצעים בהדרגה.

עוד מהבלוג של anat_gonen

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 5 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה