הבלוג של ענת אברהם

anat3585

לאחר פרישתי משירות קבע בן 25 שנים, יצאתי לדרך חדשה, למדתי סטיילינג ומזה כ - 5 שנים עוסקת בתחום כסטייליסטית אישית ויועצת תדמית.

עדכונים:

פוסטים: 3

החל ממרץ 2019

נראה לי שאני יודעת איזו אסוציאציה עוברת לכם בראש, אבל תאמינו לי שלא לזה התכוונתי. אני מתכוונת לאוסף החולצות שהיו תלויות בארוני לפני קצת יותר מעשור

13/03/2019

באותה העת מחלקת התלייה בארון שלי נחלקה ל-2:
בצד אחד היו תלויות חולצות המדים ובצד השני חולצות רבות בגוונים שונים של שחור, אההה גילוי נאות, היו גם כמה אפורות. יום אחד בעודי יושבת על כוס קפה (עוד בטרם למדתי סטיילינג) אני סוקרת את חיי לאחור ומבינה דבר מאוד פשוט, צבע הבגדים ששלט בארוני היה הצבע ששלט בחיי!!!

לאחר שנים אישיות לא פשוטות ובתהליך הדרגתי חיי הפכו צבעוניים, כך גם קרה לארוני שהתמלא אט אט בבגדים צבעוניים. לפני כ-6 שנים פרשתי מצה”ל וכחלק מהליך הפרישה יצאתי לעשרות פגישות, לפני כל פגישה מצאתי את עצמי מקדישה זמן ומחשבה:
למה אני רוצה ללבוש? איזה מסר אני רוצה להעביר באמצעות הבגדים באותו היום? ומה למעשה הבגדים שאני לובשת אומרים עליי? מפעם לפעם ולאחר שגרפתי מחמאות רבות (בשיא הצניעות) בכל פגישה, הבנתי איזה כח יש לבגדים ולצבעים שאנו לובשים.

לפני כ-5 שנים למדתי סטיילינג ויצאתי לדרך עצמאית, במעלה הדרך ומסיבות ברורות למדיי הודבק לי הכינוי הסטייליסטית הצבעונית. כינוי שאני כל כך אוהבת שהרי הוא משקף בדיוק את מי ומה שאני, צבעונית מבחוץ ומפנים.

IMG-3714

לפני כ-3 שנים העברתי הרצאת סטיילינג בחדרה.

בסיום ההרצאה נגשה אליי אחת הנשים (ומבלי שהיא מכירה את סיפור חיי) וביקשה שאעזור לה “לצאת מהשחור”… הבטחתי לה שכך אעשה. למחרת בבוקר, במהלך שיחת טלפון היא גוללה בפניי את סיפור חייה שבלשון המעטה לא היה פשוט, היא ביקשה שאצבע לה את החיים בצבעים אופטימיים ושמחים. הסברתי לה שיחד נוכל לו לתהליך ואני מתחייבת שאעשה כל שלעיל ידי לעמוד במשימה.

בתהליך מורכב ולא פשוט שכלל:
ביקור אצלה בבית ובארון הבגדים, שופינג משותף (להשלמת חוסרים שנמצאו), ליווי צמוד בוואטסאפ ותמיכה חברית הצלחנו. בשנה וחצי האחרונות אני זוכה לקבל ממנה מעת לעת תמונות צבעוניות למכביר כשהיא תמיד מזכירה לי שהצבע שאותו היא לובשת משקף את מצב רוחה נכון לאותו היום.

אשריי שזכיתי לצבוע לנשים את הלב

IMG-8258

רוצה שאצבע גם לך את הלב? מוזמנת ליצור קשר:
נייד – 054-4443980
פייסבוק – ענת אברהם-סטייליסטית אישית

עוד מהבלוג של ענת אברהם

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 3 weeks
תצוגה מקדימה

ממדים לבגדים באמצע החיים

אחרי 25 שנים במדים, החלטתי להפוך לסטייליסטית. הסיבה העיקרית שבגינה החלטתי להפוך משכירה לעצמאית הייתה, להיות נוכחת יותר עבור שלושת הנסיכים שלי, שכשאני קוראת להם כך, הם צוחקים עלי שאני פשוט רוצה להרגיש מלכה. סיבה נוספת היא,...

תגובות

פורסם לפני 2 weeks

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה