הבלוג של עמוס בוחניק

עמוס בוחניק

עמוס בוחניק הינו רופא שיניים יועץ ביטוח שיניים, בעל וותק רב וניסיון ארוך שנים. לפרטים נוספים: http://www.amosbouchnik.co.il/

עדכונים:

פוסטים: 19

החל מיולי 2012

רופא שיניים הוא כמו אנשי מקצוע רבים שהיחסים בינכם יהיו מאד קרובים לאורך שנים. כמו בבחירת רופא משפחה או עורך דין, בחירת רופא שיניים מצריכה בדיקה ובירורים לפני ההחלטה הסופית. רוב האנשים מתחילים בהמלצות מחבריהם אודות רופא השיניים שלהם.

08/09/2012

רופא שיניים הוא כמו אנשי מקצוע רבים שהיחסים בינכם יהיו מאד קרובים לאורך שנים. כמו בבחירת רופא משפחה או עורך דין, בחירת רופא שיניים מצריכה בדיקה ובירורים לפני ההחלטה הסופית. רוב האנשים מתחילים בהמלצות מחבריהם אודות רופא השיניים שלהם.

עמוס בוחניקמאת: ד”ר עמוס בוחניק

חברים, קולגות לעבודה, בני משפחה או כל מי שאתם יכולים לסמוך על המילה שלהם. כאשר אתם מבררים, כדאי לשאול האם הרופא המומלץ הוא רופא מומחה בתחום מיוחד, כמה זמן הם כבר מטופלים אצלו ואיזה קשר יש בינהם. חשוב מאד לבחור רופא שיניים שאיתו תרגישו נוח גם מעבר למקצוענות שלו.

בירורים במרפאת השיניים

לפני בחירת רופא השיניים מומלץ להגיע למרפאה שבה הוא עובד ולברר כמה דברים:

נוחות הזמנת התורים – לאיזה מועד ניתן לקבוע את התור לטיפול שאתם זקוקים לו. מרפאות שיש צורך להמתין בהן חודשים רבים יכולות להיות בעיתיות?

מיקום מרפאת השיניים – מיקום המרפאה צריך להיות לא רחוק ממקום מגוריכם. גם לבעלי רכב פרטי מומלץ לחפש מרפאה באיזור מגוריכם. אל תבחרו במקום שיש צורך לנסוע אליו במשך זמן ממושך – זכרו שאחרי הטיפול תצטרכו לחזור הביתה ולעיתים עם הרדמה מקומית וכדומה.

להמשך קריאת המאמר לחצו על הקישור הבא: עמוס בוחניק

עמוס בוחניק הינו רופא שיניים עם ניסיון של למעלה מ-30 שנה כרופא פעיל, יזמות תוכניות לביטוח שיניים וייעוץ בתחום רפואת השיניים לחברות שונות.

עוד מהבלוג של עמוס בוחניק

עמוס בוחניק - כל מה שיש לדעת על יישור שיניים למבוגרים

אנשים רבים הם בעלי שיניים שאינן ישרות, דבר אשר משפיע באופן ישיר על המראה החיצוני והחזות שלהם. מרבית האנשים נוהגים לחשוב כי יישור שיניים מיועד רק לצעירים, אך לא כך הוא הדבר. יישור שיניים אינו מוגבל רק לאנשים צעירים –  זהו...

שלום עולם!

שלום, ברוכים הבאים לבלוגים של סלונה. שיהיה הרבה בהצלחה, ויש לנו גם כמה טיפים בעמוד הראשי של הבלוגים (הקישור הכי שמאלי בסרגל הניווט)....

תגובות

פורסם לפני 8 years

עמוס בוחניק - כיצד להתמודד עם ילדים סרבני צחצוח

לילדים ברחבי העולם ישנם תחביבים שונים ומנהגים שונים, הם גדלים ומחונכים על פי תרבויות שונות ואוהבים דברים שונים. דבר אחד בטוח: רובם המוחלט פשוט לא אוהב לצחצח שיניים. בעיה נוספת היא, שגם כאשר הם מצחצחים שיניים, הם לא מתלהבים...

תגובות

פורסם לפני 7 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה