הבלוג של Amit Segal

החיים בתבניות

לראשונה בחיי הבנתי מה בדיוק אני רוצה לעשות, אז הקמתי עסק אחרי 12 שנים כשכירה ורתמתי לתוכו את כל הידע והניסיון שלי בכל הנוגע לניהול הבק אופיס ופרויקטים. אז סדר וארגון זה השם הנרדף שלי. מעבר לזה, אני כותבת ספר אותו אני מגדירה... +עוד

לראשונה בחיי הבנתי מה בדיוק אני רוצה לעשות, אז הקמתי עסק אחרי 12 שנים כשכירה ורתמתי לתוכו את כל הידע והניסיון שלי בכל הנוגע לניהול הבק אופיס ופרויקטים. אז סדר וארגון זה השם הנרדף שלי. מעבר לזה, אני כותבת ספר אותו אני מגדירה כמציאות בדיונית. מממשת את האהבה שלי למשחק כל יום שישי, יחד עם המנטור עודד קוטלר וחבורה אינטימית של שחקנים. משתדלת ממש ממש לעשות רק את הדברים שעושים לי טוב והופכים אותי לשמחה. :)

עדכונים:

פוסטים: 12

החל מינואר 2017

אז החלטתי לקחת את השיווק בידיים. התקבלתי לבית ספר לשיווק דיגיטלי של סלונה, מפוצץ במרצים ומרצות מהשורה הראשונה והתחלתי לעבוד.

28/10/2017

כששואלים אותי מה אני עושה, אני אומרת שאני מייעצת, מייעלת, מדייקת, מסדרת ומארגנת. אני באמת עושה את כל זה ועוד הרבה מעבר.

כשלקוחות פונים אליי, הם בדרך כלל נמצאים במקום שבו הם מרגישים שהם חייבים להחליף / למצוא / לשפר / לעשות משהו כדי שדברים יפסיקו ליפול בין הכסאות. “נמאס לי לכבות שריפות” זה משפט שאני שומעת הרבה.

כששלחתי ברכת שנה טובה ללקוחות וחברים וכתבתי פסח שמח, הרבה התלחששו ואמרו , “אויש.. עסק חדש, התבלבלה בחג”. אז זהו שלא. ממש לא התבלבלתי :) כי כשמגיעה שנה חדשה, עברית או לועזית תמיד יש תחושה שזהו. הפעם עושים סדר. הפעם שמים סוף למשימות כפולות, למעקב רצוף אחרי העובדים ובאמת באמת עושים סדר בניירת שעל השולחן.

וזה המקום שבו פונים אלי. אז מה אני עושה בפועל? קודם כל אני מקשיבה. חשוב לי להבין מה קורה בפועל, איך דברים עובדים ובעיקר מה מפריע להם בהתנהלות כמו שהיא עכשיו. מה הלקוח הכי רוצה שיקרה. אני מבקשת שיספרו לי על הפנטזיה, איך המשרד מתנהל בעיני רוחם.

האמת, בקטע הזה אני מרגישה כמו המטריקס. תמיד קינאתי באנשי הנוסחאות שרואים מספרים רצים לנגד עיניהם ורציתי גם. לא מספרים אבל רציתי גם. והנה זה קרה. כשאני מקשיבה ללקוח, כשאני נמצאת במשרדים ורואה דרכי עבודה שונות, חלקן טובות, חלקן טעונות שיפור וחלקן באמת אבל באמת יש להשליך ולמחוק מסל המחזור. – המטריקס שלי מתחיל לעבוד. אני רואה לעיני רוחי את התהליכים כמו שהם צריכים להיות. כאלו שמותאמים באופן אישי לכל עסק. אני יושבת ומגדירה את תפקיד מנהלת המשרד מחדש. אני מדייקת את העבודה שלה, אני מדייקת את תהליכי העבודה שלה ושל הגורמים שמתנהלים מולה, אני מגייסת אם באמת צריך ומכשירה.

אז מי אני ובמה אני יכולה לעזור?

לאחר 13 שנות ניסיון בענף ההפקות והאירועים, עם ניהול משרד מתקדם, ניהול יומנים וניהול עובדים, התנהלות מול לקוחות, ספקים, הנה”ח ועד הפקה בפועל, אני מרגישה שאני באמת יכולה לומר שכמנהלת משרד- התנסיתי ב-ה-כ-ל (טוב נו כמעט הכל, סקיצות לא…)

כמנהלת פרויקטים, עמדתי בלוחות זמנים, תקציבים, ניהלתי צוות וליוויתי משלב התכנון ועד שלב ההוצאה לפועל.

כיועצת ומלווה אישית אני מנצלת את הידע, הניסיון, והיכולת שלי “לקרוא את המפה” בענף האירועים ומעניקה נקודות מבט שונות תוך מתן כלים פרקטיים לעסק.

אני יודעת מה אני עושה.

אני יותר משמחה להעמיד לרשות הלקוחות שלי את הידע, הניסיון והיכולת שלי.

הידע הזה, ממשיך וגדל כי אני בוחרת להמשיך להמשיך ללמוד ולהתמקצע. אם זה ללמוד לנהל עמוד עסקי בפייסבוק, להתמקצע באקסל, לשבת עם מומחיות גיוס ומשאבי אנוש כדי לקבל כלים מדויקים יותר ואם זה להתקבל לבית ספר לשיווק דיגיטלי של סלונה.

צילמה בחשיפה הנכונה גלית סבג

צילמה בחשיפה הנכונה גלית סבג

רק מלראות את הסילבוס ואת רשימת המרצים הרגשתי כבר שזכיתי.

לא יודעת איך לתאר את התיזמון של הטלפון שקיבלתי עם ההודעה המשמחת שהתפנה עבורי מקום. איך אומרים? זה לא סתם.

Here we go!

בימים אלו אני נמצאת בתהליך של בניית אתר, של מיקוד הפוסטים שלי, כאלו שנותנים ערך, טיפים אמיתיים ושיתוף של חוויות שכולם כבעלי עסק (גם אם זה עסק של אדם אחד) חווים.

כדי להעביר את הידע הזו בצורה הכי טובה שיש, צריך לעשות את זה הכי נכון והכי מדויק. הרי איזה לקוח יגיע אם אכתוב פוסט בצורה שאני אוהבת לקרוא לה “אוהבים נקניקיות”. אתם רואים עצמכם מגיבים לפוסט שכתוב ככה:

“אם אתם מוצאים עצמכם מתעסקים בשוטף היומיומי במקום בשיווק ופיתוח, דבר איתי”

באמת? מה כתבתי כאן? האם הצעתי לכם פיתרון? האם נתתי לכם ערך? האם כתבתי על משהו ספציפי? התשובה הגורפת היא לא!

אז אני לומדת, ממקדת ובמקום זה כותבת פוסטים כאלו:

Meetless Sunday

לוקחת את הידע והניסיון שצברתי וממשיכה ללמוד ובוחרת להנחיל אותו בצורה הכי טובה שאני יודעת.

מוזמנים להציץ, לעקוב, ליצור קשר או רק לקרוא מרחוק.

עמית סגל – A.S.P

עוד מהבלוג של Amit Segal

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...