הבלוג של amir769769

amir769769

עדכונים:

פוסטים: 43

החל מאוגוסט 2017

גם במהלך ההיריון אסור לשכוח את בקבוק המים שלכם

 שתיית מים במהלך ההיריון הכרחית למהלך היריון בריא לאם ולעובר. אז למה כל כך חשוב להקפיד לשתות ומהן הכמויות הרצויות? נעשה לך קצת סדר בבלאגן כדי שתוכלי להבין מה עליך לעשות.

מה קורה בגוף במהלך ההיריון?

במהלך תקופת ההיריון, בעיקר בשני שלישים האחרונים כמות הנוזלים בגוף האישה עולה ומשמעותית אם זה בשל העלייה בנפח מי השפיר, עלייה בנפח הדם של האישה, או עלייה בכמות הנוזלים ברקמות. בנוסף, כמות המים הנחוצה לעובר גדלה. לכן לצורך שמירה על מאזן נוזלים תקין בגוף במהלך ההיריון נדרשת האישה לצרוך יותר נוזלים ולהקפיד על כמויות המים שהיא שותה.

כמות השתייה המומלצת לנשים בהיריון

המלצת השתייה המקובלת לפי האמריקאים בשיתוף משרד הבריאות הקנדי הוא כי אישה בהיריון צריכה לשתות למעלה מ -2 בקבוקי מים גדולים של ליטר בכל יום ( כ – 12 כוסות המכילות 200 מ”ל נוזלים כל אחת). סך כל כמות הנוזלים שהגוף צריך הוא 3 ליטרים אך לא נשכח כי 20% מתצרוכת הנוזלים היומית מגיעה לנו דרך המזון.

חשוב לציין כי ההמלצה מכוונת לתנאי אקלים נוח ופעילות ספורטיבית רגילה ללא מאמץ מוגבר וכן בריאות תקינה. בתנאים של אקלים חם או פעילות גופנית מאומצת וכן בעת מחלה מומלץ להגביר את צריכת השתייה היומית.

בקבוק מים – אז מה עליך לעשות?

עכשיו אחרי שאת מודעת לחשיבות השתייה במהלך ההיריון כדאי להתחיל לספור את כמות הנוזלים שהכנסת לגופך.

כדי לשתות יותר המים צריכים להיות זמינים ונגישים עבורך תמיד וההמלצה היא לקחת איתך בתיק בקבוק מים אישי לכל מקום. גם כשאת בבית מומלץ לדאוג שיהיו כמה בקבוקי מים ברחבי הבית שיהיו לך נגישים בכל עת ולא תחשבי פעמים אם לשתות בגלל שאת צריכה לקום למטבח.

אם עדיין את לא מצליחה ליישם ולהגדיל את כמות השתייה תנסי לקבוע לעצמך חוקים: חצי בקבוק מים מיד כשאת קמה בבוקר ועוד חצי בקבוק מים לפני כל ארוחה, לעשות התראה בטלפון כל שעה שתזכיר לך לשתות.

בכל מקרה לא לוותר ולהכניס שגרת חיים חדשה של שתיית מים.

עוד מהבלוג של amir769769

מלונות באילת

מלונות באילת אתם רוצים לנפוש ולבלות ביחד? מעוניינים לנסות ולשכוח לרגע אחד את צרות חיי היום יום? אם כך, אתם צודקים, כי איזה זוג לא היה רוצה להכניס קצת רומנטיקה לחיים שלו? השאלה היא איך נכון לעשות זאת שכן השמיים הם הגבול...

תגובות

פורסם לפני 12 months

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 2 years

האם בקבוק מים תמיד חיוני?

האם בקבוק מים תמיד חיוני? שואלים את עצמכם שמא באמת יהיה כדאי לרכוש בקבוק מים? ובכן, דעו לכם כי ניתן לראות בבירור שאנשים אשר נושאים...

תגובות

פורסם לפני 11 months

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה