הבלוג של alonmeer1

alonmeer1

עדכונים:

פוסטים: 21

החל מדצמבר 2016

כיצד לבחור חברת שמירה

 

חברות שמירה רבות פועלות כיום בארץ כאשר כל אחת מהן מציעה מגוון רחב של שירותים. בימינו, כאשר מדי שנה נפתחים במשטרת ישראל יותר מ-300,000 תיקים בגין עבירות שונות יותר ויותר אנשים בוחרים לפנות לחברות כמו חברת שמירה ואבטחה מקצועית כמו מיקוד אבטחה ולהיעזר בשירותיהן. כיצד לבחור נכון בחברת שמירה מבין מבחר כל כך גדול?

שירותי חברת השמירה

קודם כל, חשוב מאוד לבדוק אילו שירותים מציעה חברת השמירה. ישנם שירותים שמוצעים על ידי מרבית חברות השמירה כגון התקנת מצלמות. אך יש הרבה שירותים אשר נבדלים בין חברה לחברה.

ישנן חברות שמציעות אבטחת מוסדות ציבור וישנן חברות שמציעות אבטחת בתים פרטיים. יש חברות שמציעות אבטחה עשרים וארבע שעות ביממה במשך כל השבוע ויש חברות שמציאות אבטחה רק בימים מסוימים.

לכן, יש לשקול אילו שירותים אתם זקוקים ולפי זה לבחור בחברת השמירה המתאימה. כמו כן, מומלץ להכניס למערך השיקולים גם שירותים שאולי תצטרכו בעתיד ועל ידי כך למנוע מעבר בין חברות שמירה בעתיד.

 המלצות על חברת השמירה

כמו בכל תחום אחר, אחת השיטות הטובות ביותר שתעזור לכם לבחור חברת אבטחה היא לפי המלצות על אותה חברה. כיום ניתן למצוא המלצות בקלות בפורומים, אתרים ורשתות חברתיות. כמו כן, ניתן ליצור קשר עם חלק מלקוחות החברה ולשאול אם הם ממליצים על שירותי חברת השמירה.

ניסיון חברת האבטחה

ניסיון הוא דבר חשוב מאוד בכל תחום, במיוחד כשזה נוגע לאבטחה. לפני בחירת חברת שמירה רצוי לבדוק באילו תחומים יש  לחברה ניסיון רב. בנוסף לכך, רצוי שיהיה לחברה ניסיון באזורכם וניסיון בהפרות הסדר אליהם אתם חשופים.

 מיהם המאבטחים של חברת השמירה

חשוב מאוד לוודא מיהם המאבטחים של חברת האבטחה ולוודא איזו הכשרה הם עברו. חשוב לבדוק שההכשרה שעברו המאבטחים תואמת את הנחיות משטרת ישראל ושהיא נעשתה כראוי. חשוב לשים לב שבדרך כלל חברות שמירה מקצועיות יקבלו אליהן אך ורק יוצאי יחידות קרביות בעלי ניסיון רב.

מחיר שירותי חברות האבטחה

אחרון אך לא פחות חשוב הוא מחיר השירותים של חברות השמירה. מומלץ לבצע סקר שוק ולהשוות בין מחירים שונים של חברות שונות ולברר מה נכלל בכל מחיר. כמו כן, יש לזכור שחברות האבטחה מציעות מגוון רחב מאוד של שירותים שחלקם עלולים להיראות מאוד מושכים אך בו זמנית הם גם מאוד יקרים.

לכן חשוב להשוות בין מחירי החברות השונות ולבחור בחברה שמעניקה לכם את התמורה הגבוהה ביותר ביחס למחיר שאותו אתם משלמים ולוודא שהמחיר יתאים לתקציבכם.

עוד מהבלוג של alonmeer1

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 3 years

חברת ניקיון

חברת ניקיון   יותר ויותר אנשים היום משתמשים בשירותיה של חברת ניקיון. בין אם זה לצרכים פרטיים כמו ניקיון הבית או לצרכים עסקיים כמו ניקיון העסק, המשרד, המפעל או החנייה. זה לא...

תצוגה מקדימה

שירותי ניקיון למשרדים בירושלים מחברת ניקיון מומלצת

שירותי ניקיון למשרדים בירושלים מחברת ניקיון מומלצת במידה ואתם בעלי משרד אתם בוודאי יודעים כמה קשה למצוא ...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה