הבלוג של alonmeer1

alonmeer1

עדכונים:

פוסטים: 21

החל מדצמבר 2016

איך לבחור חברת אבטחה ושמירה

 

אנשים רבים מתייחסים למאבטח בקניון או למאבטח בכניסה לאירוע כמובן מאליו ואפילו מרגישים חסרי סבלנות כאשר הוא עוצר אותם לבדיקה שגרתית.

האמת היא שחברות שמירה לאבטחה הן חלק חשוב מאוד מחיינו מפני שהן שומרות על הזכות שלנו לחיות את חיינו לטייל היכן שבא לנו עם תחושת ביטחון מפני פגיעה.

יכול להיות שגם אתם כרגע שוקלים להשתמש בשירותי שמירה ואבטחה לעסק שלכם, לאולם אירועים או לביתכם הפרטי.

אז איך לבחור חברת שמירה ואבטחה? מה צריך לדעת ועל מה צריך לשים לב?

 

זמינות החברה

הדבר הראשון שחייבים לשים לב אליו הוא זמינות חברת האבטחה. זמינות החברה היא דבר כל כך חשוב מפני שכאשר מדובר בביטחון כל דקה ואפילו כל שנייה חשובות ויכולות להפוך לגמרי את האירוע. כאשר מדובר בזמינות החברה מדובר על כמה פרמטרים חשובים:

מספר החברה- כמה קל לזכור אותו וכמה הוא קצר לחיוג

הפשטות של מערכת ניתוב השיחות

הזמן שלוקח עד קבלת מענה אנושי

כמה זמן לוקח לחברה לשלוח איש ביטחון וכמה זמן לוקח לו להגיע.

בדקו את הפרמטרים הבאים אצל חברות אבטחה שונות והשוט ביניהם.

 

אנשי הביטחון של החברה

כאשר בוחרים בחברת שמירה ואבטחה חובה לבדוק את הקריטריונים של החברה לגיוס אנשי ביטחון. חברת שמירה ואבטחה מקצועית תעסיק לרוב בוגרי יחידות קרביות ויש חברות שאף מגייסות רק בוגרי יחידות קרביות מסוימות. מעבר לכך, חשוב לוודא שהחברה מעניקה לאנשי הביטחון קורסים והשלמות שיתנו להם כלים וילמדו אותם כיצד לפעול בסביבה אזרחית קטנה ודינמית.

 

שירותי חברת הביטחון

כאשר אתם בוחרים חברת שמירה רצוי שתבדקו אילו שירותים מספקת החברה. תמיד העדיפו חברת אבטחה שמספקת את מגוון השירותים הרחב ביותר על מנת שתהיו מכוסים מכל הכיוונים. שירותים חשובים שיש לשים לב אליהם הם: פטרולים באזור, התקנת מצלמות אבטחה, לחצני מצוקה ומערכות אזעקה מתקדמות.

 

003_new_s

רחוב ריבל 18, תל אביב
טלפון:8915*
פקס:03-6363420

אתר: http://www.mikud-avtaha.co.il/

עוד מהבלוג של alonmeer1

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 4 years

שיש גרניט

שיש גרניט   צעד אחד מפריד ביניכם לבין מטבח החלומות שלכם. וצעד זה הוא בחירת השיש למבטח שלכם. אולי שיש גרניט, אולי שיש רוסי, שיש קוריאן וכו'. אתם ממשיכים להתחבט...

איך קובעים את מחירי השיש למטבח

איך קובעים את מחירי השיש למטבח קניית שיש למטבח היא בין הקניות הגדולות והחשובות ביותר שאנחנו עושים בחיינו. כל מי שניסה לחפש שיש למטבח מחיר באינטרנט כבר בטח...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה