הבלוג של alonmeer1

alonmeer1

עדכונים:

פוסטים: 21

החל מדצמבר 2016

איך קובעים את מחירי השיש למטבח

קניית שיש למטבח היא בין הקניות הגדולות והחשובות ביותר שאנחנו עושים בחיינו. כל מי שניסה לחפש שיש למטבח מחיר באינטרנט כבר בטח יודע ששיש למטבח הוא הוצאה גדולה ויקרה אך לא כולם יודעים כיצד בעצם נקבע מחיר השיש למטבח. כאשר קובעים מחיר שיש למטבח יש להתייחס בפרמטרים רבים ובמאמר הבא אנחנו ננסה לכסות את הפרמטרים העיקריים האחראים לקביעת מחיר השיש למטבח שאתם קונים.

איכות השיש

איכות השיש קובעת את מחירו, זוהי עובדה ברורה מאליו. אך מהו בעצם שיש איכותי ואיך יודעים אם איכות בשיש באמת מצדיקה את איכותו? שיש איכותי הוא שיש שצפיפות החלקיקים שבו גבוהה והוא בעל כושר ספיגה נמוך. שיש בעל תכונות אלו נחשב לאיכותי מפני שבגלל צפיפות החלקיקים הגבוהה שלו הוא מאוד קשיח ומוגן מפני פגיעות ושריטות. בזכות כושר הספיגה הנמוך שלו השיש לו סופג לתוכו נוזלים שנשפכים עליו ובכך לא מתהווים חיידקים ופטריות בתוך השיש, מה שיכול לפגום בו.

מקום הייצור של השיש

כאשר מוזכרת במילה “שיש” הדבר הראשון שעולה בראשם של רוב האנשים הוא הארץ איטליה. לא סתם המילה שיש מתחברת עם איטליה בראשם של רוב האנשים. זה כבר זמן רב שאיטליה מחזיקה בתואר “מלכת השיש”. איטליה היא בין יצרניות ויצואניות השיש המובילות בעולם, הרבה בזכות העיר קרארה הנמצאת באיטליה ומפורסמת בזכות השיש האיכותי שלה. שיש שמיובא מאיטליה בדרך כלל יעלה יותר מסוגי שיש יובאו ממקומות אחרים כגון המזרח הרחוק.

מיקומה של החנות

הרבה אנשים אינם לוקחים זאת בחשבון אך גם מיקומה של החנות קובע את מחיר השיש. חנות שיש היא עסק שמטרתו למקסם את רווחיו. על מנת למקסם את רווחיו העסק חייב להרוויח יותר מהוצאותיו. ככל שהחנות נמצאת במקום יותר מרכזי ויוקרתי כך הוצאותיה גדלות בגלל הוצאות שכירות וארנונה יקרות מהרגיל. לכו, חנויות אלו מוכרות שיש במחירים יקרים יותר על מנת לכסות את הוצאותיהם המנופחות ולמקסם את רווחיהם.

עוד מהבלוג של alonmeer1

שלום עולם!

ברוכים הבאים לבלוג החדש שלי!...

תגובות

פורסם לפני 3 years

שיש גרניט

שיש גרניט   צעד אחד מפריד ביניכם לבין מטבח החלומות שלכם. וצעד זה הוא בחירת השיש למבטח שלכם. אולי שיש גרניט, אולי שיש רוסי, שיש קוריאן וכו'. אתם ממשיכים להתחבט...

תצוגה מקדימה

שירותי ניקיון למשרדים בירושלים מחברת ניקיון מומלצת

שירותי ניקיון למשרדים בירושלים מחברת ניקיון מומלצת במידה ואתם בעלי משרד אתם בוודאי יודעים כמה קשה למצוא ...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה