מוצרי הטיפוח לשיער של "אוולנץ" יוסיפו חיות וזהר לשיערכן

אבלנץ צילום חלי פרידמן (8)

אוולנץ צילום חלי פרידמן

רובנו מכירות מוצרי טיפוח רבים לשיער, הרי מדפי הפארמים מלאים במוצרי טיפוח. את המוצרים של "אוולנץ" לא תמצאו על המדפים בסופרים, אלא רק במספרות מובילות ולכן, אני מניחה, שחלקכן לא מכירות את המוצרים המיוחדים של החברה. אני מודה, עד שלא נחשפתי אל המוצרים לא שמעתי עליהם וזו הייתה הזדמנות מצוינת להכיר ולבדוק.

אבלנץ צילום שי סבג (2)

צילום- שי סבג

על המותג

מוצרי הטיפוח לשיער של המותג "אוולנץ"  הינם פרי פיתוח ישראלי של 2 שותפים, אורן שעבד 12 שנה בתחום השיער בחברות המובילות והבינלאומיות, ואיציק איש השיווק והמכירות.

מוצרי הטיפוח של "אוולנץ" מיועדים ומותאמים לכל סוגי השיער ולשימוש יומיומי. בכל המוצרים נמצאים 3 חלבונים העוזרים בשיקום שיער שעבר צבע, החלקה, פן והבהרה. הרכב החלבונים ושילובם במוצרים הוא פיתוח בלעדי של "אוולנץ", כאשר החלבון חודר לשערה ולא רק מצפה אותה, והופך להיות חלק ממנה. החלבון במוצרים שומר על הקשרים של השערה, לא יורד בחפיפה וזו פעם ראשונה שאנשי מקצוע ומעצבי השיער במספרות יכולים לעשות טיפולים כימיים מבלי שיהיה נזק לשיער.

אבלנץ צילום חלי פרידמן (11) אבלנץ צילום חלי פרידמן (4) אבלנץ צילום חלי פרידמן (6) אבלנץ צילום חלי פרידמן (10)

צילומים- חלי פרידמן

על סדרת "סילבר"

מוצר הדגל פורץ הדרך והנמכר ביותר של אוולנץ, היא הסדרה הסגולה "סילבר " המכילה שמפו ומסכה. מוצרי ה"סילבר" מנקים את הצבע הכתום מהבלונד. כל מי שצובעת לבלונד גם אם היא בלונדינית מלידה חווה את התופעה שאחרי שבועיים הצבע משנה את גווניו והופך צהוב דהוי עד כתום. השמפו והמסכה הסגולה "סילבר" מנקים את הצבע הכתום, מגבירים את הגוון הבלונדיני ומחזירים את החיות לשיער. חשוב להבין כי הפיגמנט במסכה הסגולה מייבש את השיער, אולם המסכה הסגולה של אוולנץ היא היחידה בשוק מוצרי טיפוח השיער אשר מכילה חלבון פרי פיתוח בלעדי, ובכך מחייה את השיער, משקמת ומנקה את הצבע הכתום. מסכת הסילבר נועדה לשימוש הן לגברים והן לנשים ומעולה גם לשיער שיבה דהוי בכך שמחזירה לו את הברק ואת הצבע הטבעי. את המסכה משלים שמפו סילבר, ננו פיגמנט לשיער בלונד.

אבלנץ צילום חלי פרידמן (3) אבלנץ צילום חלי פרידמן (2) אבלנץ צילום חלי פרידמן (12) אבלנץ צילום חלי פרידמן (18)

צילומים חלי פרידמן

התנסות אישית

כיוון שאני, כידוע, ברונטית, נתתי לנסיינית בלונדינית להתנסות בשמפו מסדרת "סילבר". היא נבהלה קצת מהצבע הסגול של המוצר, אך לאחר שנוכחה שהוא אינו מותיר סימנים נרגעה. במשך שבוע חפפה פעמיים עם השמפו ודיווחה כי לאחר השימוש השיער נראה רך, בוהק וחי. הצבע הבלונדיני הודגש והיא הייתה מרוצה מאד מהתוצאות.

מוצרי אוולנץ מיועדים לקהל הרחב וכן למעצבי שיער מקצועיים במספרות המובילות. כיום המוצרים נמכרים בארץ, בארה"ב בניו-יורק ומיאמי, ברומניה, באזייביג'אן וגרמניה.

אבלנץ צילום שי סבג (3)

צילום שי סבג

אבלנץ צילום שי סבג (4)

צילום שי סבג

מחיר המסכה 240  ₪.

את המוצרים של אוולנץ' ניתן לרכוש במספרות המובילות ובמשרדי החברה טלפון 03-6433335. בטלפון זה ניתן לברר גם את המספרה הקרובה למקום מגוריכם. משלוח עד הבית.

צילומים- חלי פרידמן, שי סבג

Iaffa Gavish
כותבת על נושאים מגוונים. הצגות, ספרים, אוכל, מסעדות ולייף סטייל. תמצאו כאן את היומיומי, את שעות הפנאי ואת ההנאות הקטנות של החיים.