הבלוג של ויקטוריה פופינס

סודות היזמת והאמא של המאה ה21

מגדלת 4 ילדי ADHD, בעל ADD, חתול עצלן, כלבה לברדורית המתאימה לאופי המשפחה אחוזת התזזית. גרה באזור יפייפה עם נוף מרהיב, ביישוב משמר דוד. רצה 10 ק"מ 3 פעמים בשבוע כשאני לא בתקופת המחזור החודשי, זה מתניע אותי לקרב הבא בחיי... +עוד

מגדלת 4 ילדי ADHD, בעל ADD, חתול עצלן, כלבה לברדורית המתאימה לאופי המשפחה אחוזת התזזית. גרה באזור יפייפה עם נוף מרהיב, ביישוב משמר דוד. רצה 10 ק"מ 3 פעמים בשבוע כשאני לא בתקופת המחזור החודשי, זה מתניע אותי לקרב הבא בחיי היזמות מלאי ההפתעות.

עדכונים:

פוסטים: 6

החל מדצמבר 2017

נקלעתי לפני שלוש שנים לסופת ציקלון נשית, שעקרה אותי מאזור הנוחות שלי, משרה בכירה במשאבי אנוש בהייטק, מקום לכאורה בטוח, לכאורה מספק, לכאורה מתגמל, לכאורה מעניין ואז נוחתת, מה נוחתת? נזרקת לארץ המנצ’קינים. מה זו השפה הזו, שאלתי?  מי הטוב ומי הרע, הרהרתי. לא יודעת לעזאזל על איזה שביל להתחיל לצעוד. אה, לא ציינתי, שהרגתי איזו מכשפה כשנחתתי. זו הייתה המכשפה האחראית על אימה ופחד, את אחותה, הנבלה, שחיבלה בשלטים בדרך, חיסלתי. אל תשאלו אותי איך, עזבו לא נעים.

shutterstock_626537093

בדרכי שהינה מפותלת להחריד ומפתיעה בכל יום מחדש, פגשתי חברים נפלאים וקצת מצחיקים, אני מתה עליהם עם הומור. לכל חבר שהצטרף אלי, יש את התפקיד שלו וכולם ביחד, כזרועות תמנון, נאחזים בכמה מוקדים בו זמנית ומדלגים בכל הכוח אל המשימה הבאה שלי.

shutterstoגגגck_179451116

 

ביום ראשון האחרון פגשתי עוד שלושים ותשע חברות חדשות לדרך, הצטרפתי לביה”ס לשיווק דיגיטלי – פרויקט משותף של סלונה ובנק לאומי.

שלושים ותשע נשים סיפרו את סיפוריהן המרתקים ונהנתי מכל רגע, על אף שהייתי חולה גוססת, לרגע לא הצטערתי שקרין שור, אחת הנשים המדהימות שפגשתי, התעקשה שאגיע ליום הראשון של הלימודים.
26169523_1539249572832607_1226773861682667804_n

 

נדלקתי על התכנים, נדלקתי על הקונספט וברור שגם אני קצת קראש על קרין שור. רציתי להיות חלק מההזדמנות המופלאה הזו. רציתי להיות עם נשים שהן כמוני, רציתי להעז לעשות דברים שלא העזתי עד כה, להעז לצאת מפוזה המתביישת וזו שסולדת ממינגלינג, בעיקר בלחץ מהסיטואציה המביכה. ללמוד דברים שעדיין אינני יודעת, לעולם לא נדע כמה אנו לא יודעים, לכן אני תמיד אעדיף ללמוד גם במקומות שאני נחשבת בקיאה. רוצה שיראו אותי, רוצה שיעירו לי, רוצה שיאירו לי, רוצה שיגרמו לי לכתוב כל העולה במוחי הקודח. אני כל כך רוצה לטרוף את כל מה שיתנו לנו שם, לשתות כל טיפת מידע ולהנות בחברת נשים מופלאות שנבחרו לאותו מקום. אני ברת מזל שבחרתם בי להיות חלק מביה”ס לשיווק דיגיטלי וכבוד הוא לי ללמוד עם כל הנשים המדהימות שנחשפתי אליהן ביום ראשון.

 

בדרך זו, צריך לתת מקום לטוב וגם לרע ולא להיבהל מהרע אף פעם, ולא לפחד לטעות בדרך או להיכשל. אחרי כל רע מגיע טוב יותר והטוב יותר לא יגיע ללא הרע.
shutterstock_546547288

 

 

צילום ותמונות:
sutterstock
Galit Sabag

עוד מהבלוג של ויקטוריה פופינס

תצוגה מקדימה

מכתב לבלוגריות האוכל בישראל

מכתב לבלוגריות האוכל בישראל וגם לגידי גוב והשף הסטון  בלומנטל - פרייר מי שיורד מהבמה! אני מאלה שכותבת משימות וחלומות בדפי מחברת, למעשה אני עושה זאת מאז שהייתי בת 15. אם לא ארשום מבחינתי זה לא יקרה. אני מתה על האות  V. אני...

תגובות

פורסם לפני 1 year
תצוגה מקדימה

האם בעתיד נשלם על מתכונים של שפים ובלוגרים בעולם?

שאלה מטומטמת או חיזיון? אני טוענת, שאמנות היא מונח מאוד רחב. כל תוצאה מרשימה של יצירה כלשהי, שאדם אחר יכול רק לחלום כדי להגיע לאותה תוצאה, נקראת אמנות. אם מדובר בציור, המוסיקה, הספורט, צילום, כתיבה ואם מדובר על יצירת מנה...

תגובות

פורסם לפני 1 year

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה