הבלוג של alonabenari

alonabenari

אמא לשלושה ילדים מטפלת אנרגטית, מומחית לטיפול בתינוקות, בילדים ומבוגרים. טיפול אנרגטי מתמקד במקור חוסר האיזון הקיים בגוף, המתבטא כמחלה או כמצוקה רגשית, ומתקן אותו ברמה האנרגטית. רעיון הבסיס הוא כי הנפש כואבת הרבה לפני... +עוד

אמא לשלושה ילדים מטפלת אנרגטית, מומחית לטיפול בתינוקות, בילדים ומבוגרים. טיפול אנרגטי מתמקד במקור חוסר האיזון הקיים בגוף, המתבטא כמחלה או כמצוקה רגשית, ומתקן אותו ברמה האנרגטית. רעיון הבסיס הוא כי הנפש כואבת הרבה לפני הופעת המחלה הפיזית. זה איתות, כמו מנורה שמהבהבת ברכב כדי להתריע כי קיימת בעיה לפני שהאוטו עוצר. מה אנחנו עושים כשנורת הגוף מהבהבת? מכסים אותה? נלחמים בה? במקום לשאול מה יש מאחורי הסימפטום, למה כואב לי.

עדכונים:

פוסטים: 10

החל מינואר 2015

האם גם אתם נוטלים תרופות על בסיס יומי?

האם גם אתם כמו ירון סובלים מיתר לחץ דם?

שנים שירון (שם בדוי) גבר בן 67,  נטל שלושה כדורים ביום כדי להוריד את לחץ הדם. לאחרונה התאשפז ירון בבית החולים, שם הפסיקו באחת את כל התרופות והפלא ופלא לחץ הדם שלו היה תקין.

לאחר השחרור מבית החולים ובהתייעצות עם הרופאה המטפלת בהדרגה החל ירון להוריד את הכדורים.heart free

אני מאמינה גדולה כי כל דבר שקורה לנו בחיים אינו קורה סתם וכי מטרתו היא ללמד אותנו משהו. הוא תמיד טומן בחובו מתנות, כל שעלינו לעשות הוא להיות מוכנים לגלות אותן. אחת המתנות שקיבל ירון מאישפוז זה היתה התובנה כי לחץ הדם שלו תקין וכי לאט לאט הוא יכול  להפסיק לחלוטין את התלות בתרופות.

שנים שירון בלע שלושה כדורים מדי יום ביומו כדי להסדיר את לחץ הדם, שנים שהשקיע ממירב כספו ברכישת התרופות, שנים שהכניס לגופו חומרים כימיים מיותרים ומסוכנים, שנים שנטל כדורים אשר עלולים לגרום לתופעות לוואי ולהשפיע על איברים אחרים בגוף, שנים שחשב כי לחץ הדם שלו אינו תקין, שנים שלא חשב כלל לבדוק האם עדיין קיים צורך בתרופות שהוא לוקח, שנים של פעילות מתוך אוטומטים.

מבחינה אנרגטית לחץ דם גבוה מצביע על חוסר איזון של אנרגיית החיים הזורמת בגוף. באמצעות מספר טיפולים ניתן להשיב את האיזון האנרגטי לגוף ובכך להסדיר את לחץ הדם.

מבחינה רגשית, מה הגוף רוצה לומר באמצעות לחץ דם גבוה? 

השם של ה”מחלה” מסביר היטב מה קורה רגשית, כלומר האדם האמור יוצר לחץ חזק בגלל היפר מוטיבציה. הוא מעלה מהאוב, חיי ללא הרף ואינו מרפה ממצבים המזכירים פצעים רגשיים שלא נרפאו או נפתרו. הוא גם נוטה להפוך סיטואציות לדרמטיות, אותם אנשים אשר הופכים זבוב לפיל, בשל פעילותו המנטלית הרבה אשר גורמת לו להרגיש ערב רב של רגשות.
זהו אדם מאוד רגיש, אשר חפץ באושרם של הסובבים אותו, אך הוא יוצר הרבה מאוד מתח ולחץ כדי למצוא דרכים שיובילו להשגת מטרתו.

אורח החיים הוא הגורם העיקרי ליתר לחץ דם ולכן על ידי שינויו ניתן לטפל בלחץ הדם ללא תרופות .

התבוננות אחרת על סיטואציות ומצבים בחיי היום יום, ולהפסיק לחשוב כי הגעת לכאן כדי לפתור את כל בעיותיהם של היקרים לך, יסיעו לך לאזן את לחץ הדם.

בהצלחה

 

עוד מהבלוג של alonabenari

כשהגוף זועק את שהנשמה שותקת

האם קיים קשר בין המחלות שלנו לבין אופן התנהלותנו היום יומית? הגוף שלנו הוא כמו ססמוגרף למצבנו הפנימי. כשאנחנו לא מתייחסים לעצמנו ולצרכים שלנו - הוא מתריע. אם הוא לא נענה הוא דואג לספק צרכים אלה - אבל בדרכים פחות...

תצוגה מקדימה

24 דרכים לשאול את ילדך איך עבר עליו היום

חינכו אותנו להאמין שכשאנו חולים וכואב לנו על המזור להגיע מבחוץ באמצעות תרופות, זריקות, וכו. אנו נוהגים להגדיר בריאות, באופן כללי, בהיעדרם של כאבים או מחלות למינהם. אולם סבלו של הגוף הוא בעצם מסכה שלובש השכל כדי להסתיר את...

תגובות

פורסם לפני 5 years

מה אומר לך כאב הגב שלך

מי מאיתנו לא סבלה מכאבי גב בזמן ההריון ולאחר הלידה? חלקנו תולות את האשם במשקל היתר בזמן ההריון, באפידורל, בניתוח הקיסרי, בהרמת הילדים, במנשא וכו' וכו'.אני טוענת כי אלו הם תירוצים "רציונליים" שלמדנו לתת לכל כאב או מחלה...

תגובות

פורסם לפני 4 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה