הבלוג של allbo

אולבו – אתר ההחלפות הרשמי של

אתר אולבו, הוא רשת חברתית ירוקה, המאפשר לכל אדם להציג את מרכולתו ברשות הרבים, ולהחליף פריטים שברשותו תמורת פריטים שהוא מעוניין בהם. הקניון הווירטואלי שלנו פתוח לכולם

עדכונים:

פוסטים: 3

החל מפברואר 2012

מכירים את זה שקונים תחפושת לילד במאות שקלים ואז ביום של פורים הוא מחליט שהוא בכלל רוצה משהו אחר? אולבו, אתר ההחלפות מציע לכם ל”רכוש” מגוון תחפושות בתמורה לדברים שאינם בשימוש וכל זה בלי להוציא את הארנק מהכיס!

16/02/2012

כל שנה אני עושה את אותה הטעות, פורים בפתח וזה הזמן להתכנס לדיון על תחפושת השנה.

הרי אף אחד לא רוצה להגיע לפורים בלי תחפושת מוכנה.

שני ילדי מחליטים על התחפושות התורניות לאותה שנה (בד”כ דמויות מהפסטיגל האחרון) וביחד אנו צועדים לכיוון חנות התחפושות (מסחטת הכסף הקבועה לכל חג) ובוחרים כמובן בתחפושות הכי יקרות. כל ניסיון שלי לשנות את ההחלטה מסתיים בכישלון, מה שמשאיר אותי עם התחפושות ביד וחור של מאות שקלים בכיס.

כל זה היה יכול להיות משעשע כל עוד היה לתחפושות הללו שימוש, אבל ברור שבבית שלי, ביום החג, הנסיכים חייבים להיות מיוחדים ולשנות את דעתם כך שפתאום התחפשות המנצנצת שבחרו בחנות לא נראית להם כלל אופציה רלוונטית לחג.

בשנה שעברה הכל השתנה. כחודש לפני החג הגדול והשמח נכנסתי לאולבו – אתר ההחלפות הרשמי של ישראל וציידתי את עצמי במגוון תחפושות לנסיכים (5 ליתר דיוק). בתמורה נתתי זוג מכנסיים שהפסיקו לעלות עלי בחודש השני להריון הנסיך, שתי חולצות שמזמן כבר לא לבשתי וכנראה כבר לא יקרה וזוג עגילים אשר מיצו את עצמם אצלי. ואני מזכירה – כל זאת מבלי להוציא את הארנק!

ביום שהחבילה הגיעה – אושר גדול נחת בבית, כמו שנאמר, “עד לא ידע”! כך גם במהלך החג. הנסיכים התהלכו והחליפו תחפושות מידי יום.

מאז, במהלך כל השנה, אני מחדשת את מלאי התחפושות בלי קשר לחג פורים, בלי מצפון והכי חשוב – בלי כסף!

אתר ההחלפות הרשמי של ישראל: www.allbo.co.il

תחפושת מושקעת של אריאל בת הים

בקוגן שון

פיית הכוכבים

סופר מן

פו הדוב של דיסני

שוטרת

תחפושת הולנדית מדהימה ומושקעת

ספיידרמן לגיל 4-5

חייל אמריקאי לגילאים 5-7

תות מידה S-M

פוואר ריינגר

תחפושת כיפה אדומה

מאות תחפושות נוספות מחכות לכם עכשיו: אתר ההחלפות הרשמי של ישראל: www.allbo.co.il


עוד מהבלוג של allbo

תצוגה מקדימה

מתנות לחג, הפעם בחינם (טוב כמעט חינם...)

רשע מה הוא אומר? בואו להוציא את כל המשכורת שלכם על מתנות לחג אצלינו תם מה הוא אומר? אני מגיע! ושאינו יודע לשאול? קונה ולא שואל שאלות וחכם מה הוא אומר? אני – את כל המתנות שלי לחג קונה באולבו – שופינג אמיתי בלי להוציא את...

תגובות

פורסם לפני 8 years

יוצאים מהארון

שוק ה"קח-תן", שהתנהל עד היום פה ושם בחנויות יד שנייה או במסגרות קהילתיות מצומצמות, תופס תאוצה ומאיים להפוך לטרנד המוביל של הצרכנות הירוקה בישראל – וזה קורה הודות לאתר ההחלפות ...

תגובות

פורסם לפני 8 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה