הבלוג של mili bergman

אלכוהוליסטית לא אנונימית

רווקה עם חתולה בת 33, מתגוררת כרגע בתל אביב... ב-10.5.16, התחלתי תהליך של גמילה מאלכוהול, ספק מבחירה, ספק מכפייה. הבלוג נועד לתאר את התהליך המורכב הזה....

עדכונים:

פוסטים: 173

החל ממאי 2016

הקטע השלישי והאחרון שרשמתי באותה שעת זריחה קסומה על שאריות אדיי הסוכר.

משהו בי מת ואני ממשיכה להיות באבל על עצמי. חשבתי שהכדורים גרמו לי להיות חסרת תחושה, 10 שנים אחרי אני מבינה שאני הכדורים של עצמי, אני לא אפשרתי לעצמי להרגיש כבר שנים.

לא הרשתי לעצמי לשנוא את עצמי עד הסוף, כמו שרציתי, לא ידעתי לאהוב, את עצמי, סביבתי, חבריי ואף משפחתי. לא נתתי לכעס מספיק מקום, לא הרגשתי מבלי לחשוב, לא נתתי לעצמי לעוף.

אני מודה! מודה! מודה! על כל הרגש הזה. אני מכירה את הכאב ויודעת שזו אני ששברתי את עצמי במו ידיי. אני לוקחת אחראיות מלאה על מעשיי, מתוך המקום שמבין שזה מה שידעתי לעשות עד כה.

אני מוחלת,
מוחלת לנערה שהאמינה שאם תשכב עם גבר היא תכבוש את ליבו, אני מוחלת לה שמצאה פתרון למכאוביה באלכוהול וסמים, אני מוחלת לה על זה שהיקום ניסה להעיר אותה פעם אחר פעם אבל היא בחרה לא לראות, בחרה להתחזר עוד, כדי שהכאב יפחת.
אני מוחלת לי כי חשבתי שאני בוחרת בדרך הקשה, “המאתגרת”, נלחמת כלביאה, בכוחות עצמי… בעוד שבעצם הטבעתי את ספינתי.
אני לוקחת אחראיות מלאה על מעשיי! הייתי כל כך אבודה שלא הרגשתי שיש לי מה לאבד עוד.

מזה שבוע אני סאחית (ברמה כזו ששליש מהאנשים שאני מכירה לא היו רוצים לשתות שוב לעולם אחרי השבוע הזה) ואני חווה אותו, את הכאב שיילד את האהבה.
אני מרגישה שאני משילה מעצמי את המשקל המיותר ובכל יום שעובר מתקרבת יותר ויותר להפוך לפיה.
תודה! אני אוהבת אותך.

ממקום של חמלה אסיים את השיר הזה:
https://www.youtube.com/watch?v=USqIFvqwmXo
הרגשתי סופי לגמרי!

כאן נולד הרעיון לפתוח את הבלוג.

המחשבה האחרונה שעולה בראשי לפני שאני צוללת לשינה המתוקה היא: (קבלו את ההברקה) השם שלי חונק אותי! מיכל, מיככככל, ה- כ’ צורמת לי באוזן, חוסמת אותי ומקשה עלי בלהציג את שמי. אני נרדמת בהחלטה ששמי החדש הוא: מתח… מתח… תופים… תופים…. מילי ברגמן.

המשך יבוא…

עוד מהבלוג של mili bergman

תצוגה מקדימה

"אהבה נמצאת בטייץ של מלחמת הכוכבים!"

שני - חמישי, ה- 5-9/2/17. הימים ה- 272-275 לגמילה. בשני הרגשתי שחזרתי לעצמי לגמרי, שאני לא מכווצת יותר. החלטתי שאני לא ממשיכה בקבוצת המדיטציה. רציתי לסמס ל"הגורו", אבל הרגשתי שזה לא מספיק מכובד, שאני צריכה להתקשר, לדבר אתו, למרות...

תגובות

פורסם לפני 3 years
תצוגה מקדימה

"עצב מתוק בקרקס"

שלישי עד שבת, ה- 8-19/8/17. שנה+חודשיים ו-24 יום עד שנה+ שלושה חודשים ו-5 יום לגמילה. רציתי לכתוב לכם! נשבעת שרציתי ולא מצאתי את הזמן. היו אלה ימים מטלטלים!!! הכל התחיל כשגיליתי שקיימת עונה חדשה לתכנית ראליטי שקר כלשהי (זאת שהם...

תגובות

פורסם לפני 2 years
תצוגה מקדימה

”הימים הכי סאחיים שלי EVER!!!“

  רביעי-שישי, ה-3-5/8/16. היום ה-86, ה-87 וה-88 לגמילה. רביעית קמתי גמורה יותר משהלכתי לישון. הרגשתי שמשהו בי לא רוצה ללכת לעבוד, זה חרה לי מאוד! דיברתי עם ”הילדה הפנימית...

תגובות

פורסם לפני 3 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה