הבלוג של mili bergman

אלכוהוליסטית לא אנונימית

רווקה עם חתולה בת 33, מתגוררת כרגע בתל אביב... ב-10.5.16, התחלתי תהליך של גמילה מאלכוהול, ספק מבחירה, ספק מכפייה. הבלוג נועד לתאר את התהליך המורכב הזה....

עדכונים:

פוסטים: 173

החל ממאי 2016

יום שלישי ה- 31/5/16. היום ה- 22 לגמילה.

עוד משמרת לילה מוצלחת בסקסמוכר, עברה על כוחותינו. הרצון להיות ב – “היי” / “סאטלה של האלכוהול”, עדיין קיים בי.
עשיתי ניסוי, שתיתי יין לבן בתקווה שזה ישכר אותי, זה לא. אבל העברתי משמרת סאחית בכיף והנאה גדולה. במהלך המשמרת אמרתי לבנות שאני מרגישה על קטמין!!! (סם הרדמה לסוסים), הגוף שלי הרגיש נוזלי ונשפך (אגיע לתובנה, בהמשך).

אני חוזרת לביתי בשבע בבוקר, כעבור כמה שעות בודדות, אני מתעוררת, באיחור למתקשרת!!!!. ללללללללללללללללללללללללאאאאאאאאאאאאאאאאאא!!!!!!!!!!
לא ראיתי אותה איזה שבועיים, יש לי המון מה לספר לה ואני רוצה שנמשיך לעבוד!!!

כ – מיכל, היו בפני שתי אופציות:
הראשונה- לחזור לישון! לא התעוררתי, אני גרועה! הכי טוב זה להמשיך לישון ולהתמודד עם ההשלכות כשאתעורר.
השנייה- להתחיל לבכות מהלחץ, לשלח בעצמי רצף של קללות ולהתחיל במערבולת המחשבות: “מה יש לך?”, “אפילו לקום בבוקר את לא יכולה, מטומטמת!” “אמרתי לך לא ללכת לישון!”, “זהו! הרסת את הטיפול! זה מפגין חוסר מחויבות”…. ועוד ועוד ועוד…

לשמחתי, מילי תפסה פיקוד! היא נתנה לי שתי סטירות וזרקה אותי למקלחת, מלבישה אותי, תוך כדי שאני מצחצחת שיניים.
5 דקות אחר כך אני ברחוב, מנסה לעצור מונית, עוד 7 דקות מתחיל הטיפול ויש לי איזה 25 דקות נסיעה.

אף מונית לא עצרה לי.

“אאאאבאאאאא!!!”, “למה????” אני מתיישבת באמצע צומת סלמה – הרצל, לוקחת כמה נשימות ומתקשרת למתקשרת. אני מסבירה לה ברוגע, בדיוק מה מצבי, היא מרגיעה אותי, אומרת שהכל בסדר, היא מחכה לי.
דקה אחר כך, אני במונית בדרך אליה, סוגרת איתו מחיר מראש ומסבירה לו שכל 10 דקות שאני מאחרת זה 40 שקל ושיסע!!!! (מיכל, בחיים לא הייתה עושה את זה, !!!!NEVER).

המפגש עמה היה: ווווואוווו!!!!
נתתי לה עדכון זריז ותמציתי, על הבלוג והשלכותיו הרגשיות, על מילי והשלכותיה הפיזיות ועל מר תפו”א, עדיין לא ענה. היא הייתה נלהבת ומרוצה, הזכירה לי, שבפגישתנו האחרונה, ביקשה שאכתוב (על הצעקה), כדי שאולי דרך הכתיבה אקבל מסר מההדרכה העליונה (הרמת גבה, מתקבלת ממש כאן), שהיא ידעה שזה מה ש”הם רצו”, אבל לא תיארה שזה יגיע לרמת הבלוג.

ניגשנו לעבודה!
מה בדיוק מתרחש כשאני על המזרן האנרגטי???? אין לי מושג קלוש!!! אני עם עיניים עצומות!. הנושא ש”קיבלנו” לעבוד עליו, היה – טורוס הלב.
(טורוס = אנרגיה שסביב ליבנו. למי שצריך הוכחה מדעית (זה נבדק) – הלב מיצר תדר חשמלי מגנטי, ושולח אותו החוצה מהגוף. בתדר זה, כלולה החותמת רגשית שלנו (מה שאנו חשים באותו הרגע)). – מצורפת תמונה.

עלו גם חמש מילים. היא אומרת לי מילה ואני צריכה להגיד (בשלוף) מה הקשר של המילה אלי.

מילה ראשונה – להשיג/לרכוש.
בהתחלה לא ידעתי מה הכוונה, אבל אם קראתם את הפוסט הקודם שלי, זה די ברור מה אני רוצה להשיג. (גם “הם” קראו את הפוסט???) עשינו “תכנות מחדש” בנושא מר תפו”א. בסופו הייתי מוקירת תודה, על תפקידו המשמעותי בחיי.
על אף שאין תשובה ודאית במוחי, אני בוחרת להאמין, שהוא לא מסוגל להכיל אותי כרגע וזה בסדר, אני לא קלה לעיקול…
שלחתי לי ולו, חמלה טהורה ונקייה.

מילה שנייה – מתנה.
ברור כשמכ! אלו הם חיי החדשים כמילי ברגמן. גדלה בי התחושה שאני יוצאת לחופשי, עוזבת את הכלא שבו חייתי, וזו מתנה עצומה מבחינתי. כמו השיר ששמתי פה לפני כמה ימים של “the angelcy – exit inside”, המפתח (היציאה) היה בתוכי כל הזמן, המתנה, היא שמצאתי אותו.

מילה שלישית – חיטוט. הרי אלה הם פצעי הגדלים, למרות חוסר ציפורניי. גם כאן, היא עשתה לי טיפול אנרגטי בו בעיקר הרגשתי חום ורעידות בגוף. (מצרפת תמונה להראות את ההתפתחות…) אם זה יעצר, אני נוקפת את זכויות היוצרים לטיפול שהיא עשתה, אני לא מצליחה להפסיק (רק להפחית).

לפי הרפואה “המשלימה”, מחלות עור רבות פורצות או מחריפות בזמן מתח ולחץ נפשי, הן מהוות איתות של הגוף לחוסר איזון נפשי (יכול להיות שאני לא מאוזנת? אני???).

את שתי המילים הנוספות, אינני זוכרת (שכחת גמילה). אבל בוודאות, אחת מהן עסקה בתחושת ההתחזקות שלי, מול עצמי והעולם.

אני יוצאת ממנה מרוצה מתמיד, משהו בי אחר. אני קולטת שתחושת ה”קטמין” של אתמול, הייתה בעצם תחושת רפיון…
הרגשתי ר-פ-ו-י-ה-!-!-!, רפויה = בלי הכיווץ החונק של החרדה!!!!

בדרך חזרה קניתי לי MP3 (כבר שנים שאני לא שומעת מוזיקה בדרכים).
לא ידעתי איזה “מכשיר” לקנות, האחרון שהיה ברשותי, זה דיסקמן!!!
בערב אני הולכת להופעה, בדרך אני שומעת, (שומעת לא מאזינה), לשיר “הכל יהיה” של הפיל הכחול:

http://statuscope.co.il/Liron-Atia-%D7%97%D7%91%D7%A8-%D7%A9%D7%9C%D7%99-%D7%94%D7%99%D7%94-%D7%A2%D7%A6%D7%95%D7%91-%D7%95%D7%9C%D7%90-%D7%94%D7%A6%D7%9C%D7%97%D7%AA%D7%99-%D7%9C%D7%A2%D7%95%D7%93%D7%93-%D7%90%D7%95%D7%AA%D7%95?id=792af2bc

יוצרת קליפ חדש, בזמן שאני עושה ליפסניק ברחובות יפו, החיוך לא יורד משפתיי. לא מרגישה את החרדה לרגע, נהפכו, עטופה בקבלה עצמית!!!

אני יוצאת מההופעה (המאממת!!!) של לטאות הענק מכוכב הניבירו​, מלווה במשפט הגאוני של הסולן (אל תפסו אותי מילה במילה): “אתם צריכים ללמוד לקבל (או לאהוב) גם את האופל!!! אתם טובים מידי!!”.
שלא נדע עוד חרדה!

2016-05-31 19.38.15כוחו-של-הלב

עוד מהבלוג של mili bergman

תצוגה מקדימה

"אהבה נמצאת בטייץ של מלחמת הכוכבים!"

שני - חמישי, ה- 5-9/2/17. הימים ה- 272-275 לגמילה. בשני הרגשתי שחזרתי לעצמי לגמרי, שאני לא מכווצת יותר. החלטתי שאני לא ממשיכה בקבוצת המדיטציה. רציתי לסמס ל"הגורו", אבל הרגשתי שזה לא מספיק מכובד, שאני צריכה להתקשר, לדבר אתו, למרות...

תגובות

פורסם לפני 2 years
תצוגה מקדימה

"עצב מתוק בקרקס"

שלישי עד שבת, ה- 8-19/8/17. שנה+חודשיים ו-24 יום עד שנה+ שלושה חודשים ו-5 יום לגמילה. רציתי לכתוב לכם! נשבעת שרציתי ולא מצאתי את הזמן. היו אלה ימים מטלטלים!!! הכל התחיל כשגיליתי שקיימת עונה חדשה לתכנית ראליטי שקר כלשהי (זאת שהם...

תגובות

פורסם לפני 2 years
תצוגה מקדימה

”הימים הכי סאחיים שלי EVER!!!“

  רביעי-שישי, ה-3-5/8/16. היום ה-86, ה-87 וה-88 לגמילה. רביעית קמתי גמורה יותר משהלכתי לישון. הרגשתי שמשהו בי לא רוצה ללכת לעבוד, זה חרה לי מאוד! דיברתי עם ”הילדה הפנימית...

תגובות

פורסם לפני 3 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה