הבלוג של ahimlevi

ahimlevi

עדכונים:

פוסטים: 6

עוקבים: 0

החל מספטמבר 2014

יום ההובלה הוא אחד הימים הכי לחוצים שיהיו לכם. אין ספק שכולנו חוששים מאוד מהיום הזה אך למעשה אנו מחכים שהוא יגיע כדי לסיים עם המשימה המורכבת של מעבר הדירה. כיצד אפשר לעבור את יום ההובלה בצורה טובה יותר ללא תקלות? הנה כמה טיפים שכדאי שתיישמו ויהיה לכם נוח יותר.

תדאגי ליידע את הדיירים במעבר

הדבר הראשון שאסור לשכוח במעבר דירה הוא לעדכן את הדיירים החדשים שאתם מעבירים אותה. יכול להיות שזה ייראה לכם כמו עניין שולי אך למעשה ההודעה לדיירים יכולה להקל עליכם מאוד, גם מבחינה לוגיסטית וגם מבחינת התחושה וההרגשה. יכול להיות שאחרי שתיידעו את הדיירים יהיה לכם הרבה יותר נוח כיוון שכך תוכלו לדאוג למדרגות פנויות יותר, תוכלו לשמור חניה בלי שאנשים רבים אתכם על הבוקר ותוכלו גם לדאוג להובלה עם המעלית של הבניין מה שלא תמיד מתאפשר. תוכלו להימנע מתאונות כמו למשל בעת שטיפת הבניין דווקא ביום ההובלה ואלו רק דוגמאות ספורות.

טיפים ליום ההובלה

תהיי אובר אכפתית למובילים

אם תהיו יותר אכפתיים למובילים, להם יהיה אכפת יותר מהציוד שלכם. כל חברת הובלות תציע לכם שירות הובלות אישי ואכפתי אך למעשה בעת ההובלה יכול להיות שהיחס הזה יפסיק להיות הדדי כמו שהוא היה עד כה, כי כל מוביל בסוף מרגיש יתעייף וירצה לראות מחשבה מעבר מצד הלקוח. כמובן שיש לדאוג למובילים לטיפ אך אותו נותנים בסוף, כדי לאפשר מעבר נוח למובילים משעות הבוקר המוקדמות תקנו להם קפה, שתייה ונשנושים, וכך יהיה להם הרבה יותר נחמד לעזור לכם ולכם יהיה יותר נחמד לקבל מהם שירות טוב יותר.

החפצים האישיים הולכים אתכם

יש כל כך הרבה דאגות ביום ההובלה כך שקשה מאוד להחליט מה תהיה הדאגה הגדולה ביותר, אולי הטלוויזיה ואולי דווקא המקרר, אך סביר להניח שאלו יהיו המוצרים הכי יקרים ואישיים שלכם. יכול להיות שהמקק שלכם עלה כסף רב אך דווקא הרהיטים והמוצרים הגדולים כנראה יגיעו בשלמותם. המוצרים שיכולים להיאבד ולא להגיע כלל לבית החדש, ולא רק להינזק, אלו תכשיטים, מוצרי אלקטרוניקה קטנים וכן הלאה. החפצים הללו יכולים להרוס לכם את ההובלה כולה ולהתחיל את החיים החדשים בבית החדש ברגל שמאל. כדי שזה לא יקרה, תובילו אותם באופן אישי ברכב שלכם.

תיעזרי בחברים ובני משפחה

יכול להיות שחברת ההובלות מעמידה צוות מובילים רב שכולל יותר מחמישה סבלים שונים, אך בכל זאת עוד יד יכולה לעזור. אם יהיו לכם בני משפחה או שכנים חדשים שיכולים לעזור במשימת ההובלה המורכבת, יהיה לכם נוח ונעים יותר לעבור. לא בהכרח מדובר בעבודה פיזית אלא בניהול וארגון של הבית, סידור של הספרים בספרייה החדשה, ריקון של ארגזי הקרטון במקומות המיועדים וכן הלאה. לפעמים צריך עזרה אפילו בפעולות בסיסיות כמו בישול האוכל לסבלים וכן הלאה. חשוב לזכור כי כל עזרה יכולה להיות מבורכת ולכל היותר תשחררו אותם מהעזרה הזו בשלב מאוחר יותר.

תהיי ערוכה עם תיק גב מסודר

אחד הדברים המעצבנים ביותר שיכולים לקרות לכם ביום ההובלה הוא שאתם צריכים להטעין את הטלפון ואתם לא מוצאים את המטען. תצטרכו לדבר עם כל כך הרבה אנשים ביום ההובלה והעומס לא יירד עד לשעות אחר הצהריים, וכדאי מאוד שיהיה לכם גם כדור לכאבי ראש. יחד עם זאת, בגדים ארוכים ללילה הראשון צריכים להיות נגישים יותר, הבובה של הילדה הקטנה שלכם צריכה להיות נגישה וכן הלאה. את כל אלו כדאי לשים בתיק גב מסודר כך שכל הציוד הרלוונטי באופן מיידי, יהיה נגיש תמיד.

המאמר באדיבות: אחים לוי – הובלות בחיפה והצפון

עוד מהבלוג של ahimlevi

תצוגה מקדימה

הסכם אחסנה הוא חוזה שנעשה בדרך כלל כאשר אנשים מבצעים שיפוץ רחב בבית, ונדרשים לפנות אותו או במקרים בהם אנשים עוברים דירה, ונדרשים לאחסן את הדירה זמנית במקום אחסון. ישנן חברות רבות המאפשרות שטחי אחסון לתכולת הדירה,...

תגובות

פורסם לפני 4 years
תצוגה מקדימה

כמה זמן נמשכת הובלת דירה?

תקופת מעבר דירה היא לא תקופה פשוטה גם לאלו שחושבים שהלוגיסטיקה נמצאת בנפשם. כשמעבירים את כל הבית יש צורך לפנות לכך מספיק זמן כדי להכין את כל הדברים ולסדר אותם לאחר מכן אך כמה זמן נמשך המעבר עצמו? ...

תגובות

פורסם לפני 11 months
תצוגה מקדימה

הובלות סטודנטים בחיפה

הפתרון עבור האוכלוסייה הצעירה אם יש אוכלוסייה אחת שבאמת נמצאת בבעיה היא אוכלוסיית הסטודנטים בארץ. לא קל ללמוד חמישה ימים בשבוע בלי יכולת לעבוד, להשכיר דירה ולדאוג לכל הצרכים הקיומיים שכל אחד דורש, כאשר מעבר דירה היא...

תגובות

פורסם לפני 1 year

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה