הבלוג של drestetica

אסתטיקה

עדכונים:

פוסטים: 5

החל מנובמבר 2011

אנשים רבים חשים שצורת אף סולד היא הצורה האטרקטיבית ביותר של אף, אנשים רבים מראים למנתח, כאשר הם הולכים אל ניתוחים פלסטיים, ובמיוחד אל ניתוחי אף, אפים סולדים של כוכבים ודוגמניות כמו אפו הסולד של ווין רוני מקבוצת מנצ’סטר יונייטד. מראה אף סולד נותן לאדם מראה צעיר ורענן יש בו מעין מראה נערי או ילדותי שמוסיף חן ורעננות למראה הכללי של הפנים של האדם.

סוגים שונים של אפים

יש סוגים רבים ושונים של אפים, אנשים שהולכים לעבור ניתוחים פלסטיים באף בודקים לפני ניתוחי אף את סוגי האפים השונים ומסתבר שהבחירה אינה קלה כלל, יש לא פחות מ 14 סוגים של אפים, ומעבר לצורתו של האף עצמו, חשוב לדעת איזה סוג של אף מתאים למבנה פניו של המנותח. כיום יש אצל מנתחים תוכנות הדמיה שמאפשרת למועמדים של ניתוחים פלסטיים לראות מראש איך ייראה וישתלב כל אף  במראה של הפנים הספציפיות שלהם. אפים רבים של סלבריטאים הם אפים סולדים, אפים סולדים הם די נדירים באופן טבעי בטבע, רק לחמישה אחוז מהאוכלוסייה מתנוסס אף סולד באמצע פרצופם ואולי הנדירות הזאת, והמראה הצעיר שאף סולד מקנה, יוצר את הביקוש הגדול לאף סולד בקרב ניתוחי אף. אף סולד הוא תמיד אף קטן וקומפקטי שהקצה שלו פונה כלפי מעלה מתוך מגוון של ניתוחים פלסטיים ניתוח להפיכת אף לסולד הוא הניתוח הפופולארי ביותר בקרב נשים בארצות הברית.

דרכים ליצירת אף סולד

יש שתי דרכים לביצוע ניתוח לאף סולד, כזה עם חתכים חיצוניים וכזה עם חתכים פנימיים. בכל מקרה המנתח מפסל הן ברקמה הרכה והן ברקמה הקשה של האף, ניתוח אף מבחינה רפואית הוא ניתוח עדין שדורש כשרון ודיוק רב מצד המנתח ועל כן במיוחד במסגרת ניתוחים פלסטיים מסוג זה, חשוב שתבחרו במנתח בעל ניסיון רב שיכול להראות לכם עבודות שביצע, ותוצאות של עבודותיו לאורך שנים. עיצוב אף הוא אמנות כירורגית, אל תתפשרו ולכו על המנתח הטוב ביותר. בחירת מנתח טוב בביצוע ניתוחי אף יעזור גם לקבלת תוצאות טובות יותר וגם יעזור לתהליך החלמה והבראה קצר וטוב יותר, למרות שכל אדם מגיב אחרת לכל סוג של ניתוח וקצב ההחלמה מפעולה רפואית של ניתוחים פלסטיים משתנה מאדם לאדם.

אנשים רבים חשים שצורת אף סולד היא הצורה האטרקטיבית ביותר של אף, אנשים רבים מראים למנתח, כאשר הם הולכים אל ניתוחים פלסטיים, ובמיוחד אל ניתוחי אף, אפים סולדים של כוכבים ודוגמניות כמו אפו הסולד של ווין רוני מקבוצת מנצ’סטר יונייטד. מראה אף סולד נותן לאדם מראה צעיר ורענן יש בו מעין מראה נערי או ילדותי שמוסיף חן ורעננות למראה הכללי של הפנים של האדם. סוגים שונים של אפיםיש סוגים רבים ושונים של אפים, אנשים שהולכים לעבור ניתוחים פלסטיים באף בודקים לפני ניתוחי אף את סוגי האפים השונים ומסתבר שהבחירה אינה קלה כלל, יש לא פחות מ 14 סוגים של אפים, ומעבר לצורתו של האף עצמו, חשוב לדעת איזה סוג של אף מתאים למבנה פניו של המנותח. כיום יש אצל מנתחים תוכנות הדמיה שמאפשרת למועמדים של ניתוחים פלסטיים לראות מראש איך ייראה וישתלב כל אף  במראה של הפנים הספציפיות שלהם. אפים רבים של סלבריטאים הם אפים סולדים, אפים סולדים הם די נדירים באופן טבעי בטבע, רק לחמישה אחוז מהאוכלוסייה מתנוסס אף סולד באמצע פרצופם ואולי הנדירות הזאת, והמראה הצעיר שאף סולד מקנה, יוצר את הביקוש הגדול לאף סולד בקרב ניתוחי אף. אף סולד הוא תמיד אף קטן וקומפקטי שהקצה שלו פונה כלפי מעלה מתוך מגוון של ניתוחים פלסטיים ניתוח להפיכת אף לסולד הוא הניתוח הפופולארי ביותר בקרב נשים בארצות הברית.
דרכים ליצירת אף סולד יש שתי דרכים לביצוע ניתוח לאף סולד, כזה עם חתכים חיצוניים וכזה עם חתכים פנימיים. בכל מקרה המנתח מפסל הן ברקמה הרכה והן ברקמה הקשה של האף, ניתוח אף מבחינה רפואית הוא ניתוח עדין שדורש כשרון ודיוק רב מצד המנתח ועל כן במיוחד במסגרת ניתוחים פלסטיים מסוג זה, חשוב שתבחרו במנתח בעל ניסיון רב שיכול להראות לכם עבודות שביצע, ותוצאות של עבודותיו לאורך שנים. עיצוב אף הוא אמנות כירורגית, אל תתפשרו ולכו על המנתח הטוב ביותר. בחירת מנתח טוב בביצוע ניתוחי אף יעזור גם לקבלת תוצאות טובות יותר וגם יעזור לתהליך החלמה והבראה קצר וטוב יותר, למרות שכל אדם מגיב אחרת לכל סוג של ניתוח וקצב ההחלמה מפעולה רפואית של ניתוחים פלסטיים משתנה מאדם לאדם.

עוד מהבלוג של drestetica

מתיחת פנים – האם ניתוח פלסטי מעלים קמטים בפנים?

ההתפתחות והקדמה כיום משתייכת באופן ישיר גם למראה. תוחלת החיים עלתה ורוב האנשים מעוניינים להיראות צעירים כמה שאפשר וכמה שיותר מהר. אחת הדרכים להיראות צעירים יותר, היא לעבור ניתוח פלסטי – ניתוח מתיחת פנים.   נשים (והיום...

תגובות

פורסם לפני 8 years
תצוגה מקדימה

גלווניק ספא - טיפול ניסיון חינם

גלווניק ספא - מכשיר לשימוש ביתי להעלמת קמטים בפנים של מותג הקוסמטיקה - Nu Skin Enterprises. אתר ד"ר אסתטיקה מזמין את גולשי...

תגובות

פורסם לפני 9 years

מהי אסתטיקה?

כאשר אנו מביטים בציור או בפסל יפים, או מתפעמים מיופיו של הנוף, אנחנו מקבלים כמובן מאליו את העובדה שדבר מסויים יכול להיות "יפה" או "מכוער". אך למעשה הפילוסופיה עוסקת כבר מאות שנים בשאלה מהו בעצם "יופי", ואין תשובה חד משמעית...

תגובות

תגיות:

פורסם לפני 9 years

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה