הבלוג של agam_shilon

agam_shilon

אגם שילון. קידום עסקים ברשת ייעוץ עסקי ייעוץ שיווקי ייעוץ טכנולוגי מנטורית מכירות

עדכונים:

פוסטים: 39

החל מנובמבר 2015

צריכים לבחור נכון
לא מזמן קרה שנשאלנו מה בעצם הופך גנן בכפר סבא לגנן טוב ועל מי היינו ממליצים, אנו לא יכולים באמת להמליץ על יותר מדי, ישנם גננים וישנם גננים כל אחד מביא איתו את הנישה שלו ואת הגישה הבינאישית שלו מבחינה עסקית ותרבותית.
גנן צריך להיות אדם סבלן, ככאלו שמכירים גנן בכפר סבא אנו יכולים להגיד שאנו מכירים גוף אחד שאכן מספק את הסחורה, אמין, איכותי, סבלני ונותן שירות מהמעלה הראשונה, בדיוק כמו שהייתם מצפים מכל בעל עסק הנותן לכם שירות ,וגם מספק ידע מקצועי על הדרך שתוכלו גם אתם בעצמכם לגדול ולהבין את מה שנעשה.
איכות היא לא מילה גסה
אם אתם גרים באיזור השרון, שווה לבדוק את הנושא, אולי תוכלו למצוא גנן בכפר סבא שאכן איכותי וטוב עבורכם, רבים מציעים שירותי גינון אבל בפועל כשמגיע רגע האמת נרתעים מקצת עבודה קשה, כמו רוב הישראלים.
אך בניגוד לרוב המקרים גנן בכפר סבא יכול להיות גם אמין ונגיש ומומלץ לא להתפשר על איכות בכזה מצב, בין אם מדובר על עבודה קטנה או גדולה, נותן שירות הוא נותן שירות וצריך שיידע כיצד לעשות עבודתו בהתאם.
היו לא מעט מקרים בהם נתקלנו בגנן בכפר סבא, נתניה או אפילו הרצליה שהיה זול ונראה על פניו נוח לצורכנו אבל בפועל היה הפוך לגמרי והשירות היה מגמגם ומקרטע יחסית לאחרים ששכרנו לאורך השנים.
איך להמליץ בקלות?
אין באמת דרך קלה להמליץ על גנן , עבודתו צריכה גם להשתקף ולהראות את מידת המקצועיות שלו, גנן בכפר סבא, נתניה או כל איזור אחר שממנו אתם מגיעים צריך להציג את תיק העבודות שלו, ותבקשו לראות אותו, תבקשו לדעת על אילו פרוייקטים היה משוייך ומי הלקוחות שיוכלו לספר קצת על אופי העבודה, לפעמים מראה עיניים יכול קצת להטעות וכבני אדם אנחנו נוטים להאמין שהכל סבבה כי פשוט אמרו או שזה נראה בסדר.
תבקשו אפילו מחברים שיספרו לכם על הגנן ואיך שיצאה העבודה.
רבות הפעמים באים מגיעים אלינו גנן בכפר סבא ולמען האמת, אין להם את זה, כאילו סתם נדחפו לכיוון, אך יש כאלו שדווקא אוהבים את המקצוע ,אוהבים להיות מוגדרים גנן בכפר סבא.
אז מה יעזור לכם לבחור את הגנן המובחר ביותר?
ספרו לנו

 

עוד מהבלוג של agam_shilon

תצוגה מקדימה

קורס יזמות עסקית 054-6613375 | להקים מיזם תוך כדי הקורס! INVplace - פיתוח עסקי

התחרות היא גדולה, אין ספק. כולם רוצים להצליח, כולם רוצים להיות המארק צוקרברג הבא. לכולם יש רעיונות עסקיים טובים, כולם חכמים, כולם מוכשרים, אבל רק מעטים מצליחים להפוך את המיזמים שלהם לרווח אמיתי , ובודדים מצליחים להגיע למצב...

תצוגה מקדימה

טיולי פנויים פנויות - הפלגות פנויים פנויות | חבילות שייט לרווקים ולרווקות - נקודה למחשבה.

 טיולי פנויים פנויות - חבילות שייט עבור מפגשי פנויים פנויות - איך זה עובד? נתחיל מקצת מידע סטטיסטי. בישראל , 65% מקרב צעירים בישראל הינם רווקים, 46% מהצעירות בישראל הן גם רווקות. ואנחנו מדברים רק על צעירי ישראל, ומה עם...

מדפסת משולבת מומלצת | קופי קיט - 03-5187452 |

במסגרת הבלוג שלי, אני ממליצה רבות על עסקים, שירותים, וחידושים ברשת, והיום ארצה להמליץ לכם על חברת קופי קיט, חברה למיכון משרדי המציעה שירותי השכרת מכונות צילום,מוצרי ...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה