הבלוג של agam_shilon

agam_shilon

אגם שילון. קידום עסקים ברשת ייעוץ עסקי ייעוץ שיווקי ייעוץ טכנולוגי מנטורית מכירות

עדכונים:

פוסטים: 39

החל מנובמבר 2015

ירוק עולה
בכל גינה יש את השיקול הזה, אפילו באירועי ספורט, האם זה באמת שווה לתת השקעה של דשא סינטטי מחיר הוא משהו שמגולם בו היטב, אך האם השווי של דשא סינטטי אכן שווה את ההשקעה?
מעצם העובדה שקראנו לדשא השקעה, הוכחה שהוא אכן שווה את זה, וכן גם דשא סינטטי מחיר שווה של השקעה, במקום לקבל משהו נבול, אפשר באותו המחיר ואולי קצת יותר לקבל עולם ומלואו, כזה שלא דוהה או נהרס על ידי מזג אוויר כמו הטבעי שאנשים שותלים בבתיהם.
משלמים על צפיפות
אם אתם עושים את המחקר שלכם בכל הנוגע לדשא סינטטי מחיר עולה בהתאם לצפיפותו, הוא נעשה בצורה כזו שמדמה כמה סוגי מדשאות וסיבי הדשא משתנים בצפיפותם, בד”כ בין 7-21,000 סיבים למטר, צפיפות חשובה מאוד בדשא סינטטי מחיר לפעמים יעלה, אבל האם הוא שווה את זה? ברוב המקרים, כשמדובר במדשאה איכותית הדבר יעזור מאוד, ככל שיעלה המחיר כך גם איכותו תהיה דומה יותר למציאות (ועדיין תחסכו על כל ההוצאות שתעשו עם טבעי) היתרון הגדול שיש לדשא סינטטי מחיר הוא אחד, הגוונים, העמידות וההתקנה עצמה, נטולת מזיקים שלרוב יכולים להכנס אל הבית ולהביא איתם מחלות או תחלואות שונות ואחרות.
משתלם יותר מטבעי
אם אתם אנשיים טבעיים, ברור שתרצו להתעקש איתנו על הטבעי מול הסינטטי, אבל כשחושבים על היתרונות של דשא סינטטי מחיר הוא אחד שיבוא לעזרתכם, אולי תשלמו בהתחלה מחיר שישמע גבוהה (הוא ממש לא) אבל הכמות מים שתחסכו, הערך שיהיה לכם למדשאה רק יעלה וכך גם תחסכו את כל עלויות הטיפולי מזיקים, מים, גינון ועוד כלכך הרבה דברים שבעלי דשא טבעי משלמים עליו יום ביומו.
אז אם אתם שוקלים, תעשו את המחקר שלכם ותראו במו עינכם, שבכל הנוגע לדשא סינטטי מחיר אינו פקטור, הוא רק משהו שניתן על העבודה האיכותית שמגיעה לגינה שלכם.
אנו מקווים שהמאמר עזר לכם להגיע לשיקול הנכון ותחליטו ללכת על הבחירה הטובה ביותר (שכולנו יודעים מהי) זו שתגרום לשכנים ולסובבים כולם להבין אצל מי הדשא ירוק יותר, הוא אצל השכן (אבל אתם השכן הזה)

 

עוד מהבלוג של agam_shilon

תצוגה מקדימה

קורס יזמות עסקית 054-6613375 | להקים מיזם תוך כדי הקורס! INVplace - פיתוח עסקי

התחרות היא גדולה, אין ספק. כולם רוצים להצליח, כולם רוצים להיות המארק צוקרברג הבא. לכולם יש רעיונות עסקיים טובים, כולם חכמים, כולם מוכשרים, אבל רק מעטים מצליחים להפוך את המיזמים שלהם לרווח אמיתי , ובודדים מצליחים להגיע למצב...

תצוגה מקדימה

טיולי פנויים פנויות - הפלגות פנויים פנויות | חבילות שייט לרווקים ולרווקות - נקודה למחשבה.

 טיולי פנויים פנויות - חבילות שייט עבור מפגשי פנויים פנויות - איך זה עובד? נתחיל מקצת מידע סטטיסטי. בישראל , 65% מקרב צעירים בישראל הינם רווקים, 46% מהצעירות בישראל הן גם רווקות. ואנחנו מדברים רק על צעירי ישראל, ומה עם...

מדפסת משולבת מומלצת | קופי קיט - 03-5187452 |

במסגרת הבלוג שלי, אני ממליצה רבות על עסקים, שירותים, וחידושים ברשת, והיום ארצה להמליץ לכם על חברת קופי קיט, חברה למיכון משרדי המציעה שירותי השכרת מכונות צילום,מוצרי ...

תגובות

טופ 20 - בלוגים

מתחברים לסלונה

הכתבות הנקראות ביותר

אסור לפספס

בחזרה למעלה